Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Ka rīkotos Jus?

 
Reitings 306
Reģ: 17.01.2012
Situācija tāda ,ka man riebjas vira māte. Viņu redzu reti ,bet tajās pat reizes parasti notiek strīdi ,vienai otras nesaprašana. Vina vēlas satikt mazdēlu . Tādēļ grib pievienoties pasākumam ,kur mes būsim . Tas bus izbrauciens ,kur viņu netiku aicinājusi . To,ka piedalīsies izdomāja pati. Apsveru domu nemaz tur nedoties un dēls ari lai paliek majas . Jus dotos un paciestu viņu ,vai ari nedotos un lai mazdēlu nesatiek?
28.08.2016 18:20 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
man gan šķiet, ka viss nevis niansēs slēpjas, bet autores dziļajos kompleksos.
Ja par: "putra bez sviesta un cukura var apvainoties, tad tur bēniņos vējš svilpo!"
+++
30.08.2016 19:11 |
 
Reitings 1714
Reģ: 15.08.2012
Problēma pašā autorē (protams, ja tā nav troļļošana, vai vienkārši tēmas atražošana žurnālam).
Lai to saprastu, pietiek ar šo:
Ahā,lai es padotos un vestu dziedat ? Nekad!

Un, kā jau Trīne1 rakstīja:
viņa taču pateica, ka viņai šī sieviete nepatīk, ar to arī viss izsmelts, lai ko dara nepatīkams cilvēks, viss ir nepatīkams.

Viss tiek uztverts saasināti, meklēti neesoši kādi zemteksti.
Mani pārsteidz daudzu sašutums par runāšanu, kā te kāda rakstīja, ar māti "caur" bērnu. Kopš kura laika tas ir kaut kas briesmīgs? Rados redzēts daudz bērnu uzaugam, un tā ar mazuļiem runāja daudzi bez kādas slēptas domas.
Un, vai konkrētajā gadījumā situācija uzlabotos, ja ome bērnu vienkārši aicinātu pie sevis (nevis māmiņa nogurusi, nāc tevi paauklēšu), māti vispār nepieminot? Tad taču autorei rastos iemesls teikt, ka viņa vispār tiek ignorēta.
30.08.2016 22:07 |
 
10 gadi
Reitings 4266
Reģ: 03.08.2009
man pēc visa šī rodas jautājums - kas vainas sviestam? :D
30.08.2016 22:14 |
 
Reitings 23
Reģ: 02.09.2015
Es ļautu satikt, galvenais, lai viņa uzvedas adekvāti
30.08.2016 22:17 |
 
Reitings 9997
Reģ: 19.11.2014
Anne Shirley, nekas! Es arī lieku sviestu klāt dārzeņu biezeņiem. :D
Nē, ne jau , ka atnesīs rītdien, bet , ka ies pastaigā viena pati.

Tu kaut kad atpūties arī? Man šķiet, ka tu tāpēc prātā esi sajukusi!
Lai es vilktos kādam līdzi, kad ņem manu bērnu ar ratiem ārā? :D :D :D Es labāk sēžu un skatos griestos, nekā vēl 3h vazājos līdzi bezjēgā.
Tak aizej pa to laiku pie draudzenēm, manikīra.. uz solāriju.. tev darīt maz ko?
Tev tā vīrene narkomāne, alkoholiķe, lai nevarētu viņai bērnu uz pastaigu uzticēt?
31.08.2016 15:37 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits