Tikai "draugi"

 
Reitings 13
Reģ: 07.12.2013
Sveikas! :-) ... nekad dzīvē nedomāju, ka nonākšu pie tādas situācijas. Ar puisi esam pazīstami vairāk kā gadu, bet tā tuvāk kontaktējamies jau vairāk kā pusgadu... un nu jau man šķiet, ka esmu ļoti pieķērusies un nespēju iztēloties savu dzīvi bez viņa. Mums abiem nav otrās pusītes.. un es jau no sākta gala sapratu, ka pret viņu jūtu kko vairāk un no viņa arī to jutu, bet līdz es uzzināju, ka viņš pret daudzām esot "jauks", bet teica, ka es viņam esot ļoti svarīga.. un tā nēparprotamā greizsirdība no viņa puses:-D līdz pēc vienas ballītes mana draudzene viņam pateica, kas tā par attieksmi.. šis man sāka teikt, ka es neko nenovērtējot, ka viņš draudzibas vārdā tik daudz ko dara utt :-D es nenoturējos un pateicu, ka viņš man patīk... Viņš teica, ka esot to jau zinājis, bet viņš nevēloties būt nekas vairāk, lai es vienkārši to zinot, jo attiecības sačakarēs draudzību un kāpēc es ātrāk neesot pajautājusi. Un, ka agri vai vēlu salektos un šobrīd esot labākais variants. Pārdzivoju smagi... kādu laiciņu nekontaktējamies, bet viss iegājis vecajās sliedēs. Vienu dienu viņš mani nosauca par iespējams labāko draugu.. un tad vēk nesen bija teksts, ka uz mūžu mūžiem būšot man draugs kurš man vienmēr būs pieejams.... Tajā pašā laikā starp mums ir dzirkstele un kkas vairāk kā "just friends"... vai nu pārtraukt kontaktu vispār, jo es to nespēju, bet viņš uzstājigi ar mani kontaktējas un man nav kur sprukt. Esmu mēģinājusi kontaktēties ar citiem puišiem, bet visu laiku domas atgriežas pie viņa... Kādai ir bijusi tāda pieredze?
Jo no viņa nāk pretrunīga attieksme, kas nav tikai Just Friends līmenī.. Neesam mēs abi vairs mazi bērni, bet es nevaru izturēt... ar katru brīdi vairāk. Mēģināt ar viņu par to runāt? Vai uzmest un dzīvot tālāk, par ko es pārdzīvošu (par spīti tam, ka viņš man ir ļoti svarīgs) un tad kā dzīve rādīs, tā būs? Jo domas man traucē iepazīt tuvāk citus cilvēkus...:-/
27.08.2016 20:00 |
 
Reitings 1717
Reģ: 24.05.2013
Tikko kā atiesi no šitā sviesta, ieraudzïsi citus puiśus ar kuriem vari veidot normālas attiecïbas. Tad arï sapratïsi, ka biji ïstā murgā.
Ienāca prātā tas ko Inga minèja. Varbût viñam patïk puiśi. Tik viņś to nereklamè vai arī neatzīst pats sev. Un tu esi labs aizsegs, lai to slèptu.
Netèrè savus gadus. Tiec no tā visa ārā. Paśai gan bûs jāpiestrādā pie tā.
07.09.2016 11:04 |
 
Reitings 253
Reģ: 31.05.2016
Tas izklausās pēc kaut kā tāda, kad meitene saraksts ar puisi, pat no vienas pilsētas vai puses abi nāk, viss forši, bet tad viņš sāk stāstīt par to, ka viņam ir nodomāta meitene citā pilsētā. Un vēl beigās izrādās, ka viņam arī puiši patīk.. Tāpēc citas meitenes uztver kā kaut kādus čomus. Varbūt tas nav tas gadījums, bet ja mani ar mani draudzētos kāds puisis, bet simpātijas nekādas tiešas neizrādītu, tad es automātiski nodomātu, ka viņam kā meitene neinteresēju - ka esmu kaut kāds sviestains meitēns, kuram piebāzt ausis ar to, kas viņam šodien bija atkal ne tā..
07.09.2016 11:16 |
 
Reitings 253
Reģ: 31.05.2016
"viņu redz nevarot iegūt" - nav tā, ka tu esi par viņu safanojusies un viņš par to ir starā?
07.09.2016 11:19 |
 
Reitings 10987
Reģ: 12.07.2010
Es domaju ka vins tevi ta ari uztur par vienkarsi draugu. Tas nekad ka vinam nav otra pusite varbut nevelas. Varbut neesi istaa. Pasai man ir daudz draugu tiesi puisu jau no bernibas.lielakoties tas draudzibas pajuka delj ta ka citiem uzradas greizsirdigas draudzenes vai pasi velejas ko vairak. Es domaju ka nav verts mocities ja neesi ists tad neesi ar varu nepiespiedisi iemileties
07.09.2016 11:22 |
 
Reitings 11
Reģ: 07.01.2013
hey.
Man arī bija ļoti līdzīga situācija. Sākās tieši tāpat bijām tie ''just friends'' tuvojāmies jau attiecību pusei, bet viņš negribēja. Teksts un iemesli nu tieši tādi paši. Ilgu laiku īsti pat nekontaktējāmies, tomēr sanāca tā, ka atkal satuvinamies, jo īsti nekas nebija pazudis un atkal tas pats.
Manā gadījumā tas notika ļoti ilgā laika periodā, tāpēc tiešām pajautā sev vai pēc gada, 3 vai 5 tu vēlētos sevi redzēt šajā pašā situācijā?
tas ir tās paniskās bailes no jebkāda veida saistībām, manuprāt. čalis, kas nav gatavs ne uz ko, nespēj uzņemties atbildību, cīnīties par to, ko vēlas un īsumā - mīkstais. Ja jau tagad ir grūti, tad padomā kā būtu pat tad, ja brīnumainā kārtā tur būtu tās attiecības un viņš kaut ko sačakarējas. Viņš jau nebūtu tas, kas uzņemas par to atbildību, mīļi atvainojas un cenšas. NĒ. viņš ir tas, kas bēgtu no tā prom tik ilgi līdz tev apnīk un tu esi tā, kas piedod viņam un visu labo.
Ej prom un ej tālu prom! nemoki sevi!
12.09.2016 21:34 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits