Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Tikai "draugi"

 
Reitings 13
Reģ: 07.12.2013
Sveikas! :-) ... nekad dzīvē nedomāju, ka nonākšu pie tādas situācijas. Ar puisi esam pazīstami vairāk kā gadu, bet tā tuvāk kontaktējamies jau vairāk kā pusgadu... un nu jau man šķiet, ka esmu ļoti pieķērusies un nespēju iztēloties savu dzīvi bez viņa. Mums abiem nav otrās pusītes.. un es jau no sākta gala sapratu, ka pret viņu jūtu kko vairāk un no viņa arī to jutu, bet līdz es uzzināju, ka viņš pret daudzām esot "jauks", bet teica, ka es viņam esot ļoti svarīga.. un tā nēparprotamā greizsirdība no viņa puses:-D līdz pēc vienas ballītes mana draudzene viņam pateica, kas tā par attieksmi.. šis man sāka teikt, ka es neko nenovērtējot, ka viņš draudzibas vārdā tik daudz ko dara utt :-D es nenoturējos un pateicu, ka viņš man patīk... Viņš teica, ka esot to jau zinājis, bet viņš nevēloties būt nekas vairāk, lai es vienkārši to zinot, jo attiecības sačakarēs draudzību un kāpēc es ātrāk neesot pajautājusi. Un, ka agri vai vēlu salektos un šobrīd esot labākais variants. Pārdzivoju smagi... kādu laiciņu nekontaktējamies, bet viss iegājis vecajās sliedēs. Vienu dienu viņš mani nosauca par iespējams labāko draugu.. un tad vēk nesen bija teksts, ka uz mūžu mūžiem būšot man draugs kurš man vienmēr būs pieejams.... Tajā pašā laikā starp mums ir dzirkstele un kkas vairāk kā "just friends"... vai nu pārtraukt kontaktu vispār, jo es to nespēju, bet viņš uzstājigi ar mani kontaktējas un man nav kur sprukt. Esmu mēģinājusi kontaktēties ar citiem puišiem, bet visu laiku domas atgriežas pie viņa... Kādai ir bijusi tāda pieredze?
Jo no viņa nāk pretrunīga attieksme, kas nav tikai Just Friends līmenī.. Neesam mēs abi vairs mazi bērni, bet es nevaru izturēt... ar katru brīdi vairāk. Mēģināt ar viņu par to runāt? Vai uzmest un dzīvot tālāk, par ko es pārdzīvošu (par spīti tam, ka viņš man ir ļoti svarīgs) un tad kā dzīve rādīs, tā būs? Jo domas man traucē iepazīt tuvāk citus cilvēkus...:-/
27.08.2016 20:00 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Rodas iespaids, ka viņam ar Tevi ir interesanti komunicēt, bet Tu īsti nesaisti kā sieviete, ar kuru veidot kopā kaut ko skaistu.
Es šādā situācijā pārtrauktu kontaktu, jo tā tāpat nav šķīsta draudzība, ja viens slāpst mīlas mokās..
27.08.2016 20:04 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Viņš teica, ka esot to jau zinājis, bet viņš nevēloties būt nekas vairāk
Vispār...būtu viņš labs draugs, pats distancētos, lai nesāpinātu Tevi..
27.08.2016 20:09 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Tajā pašā laikā starp mums ir dzirkstele un kkas vairāk kā "just friends"...

Man liekas, ka dzirksteļo tikai tu :) Es sevi nemocītu ar tādu "draudzību". Jā, protams, var gaidīt, un cerēt, ka kaut kas mainīsies, var iet soli tālāk - iedzert kopīgā ballītē un ievilkt gultā un cerēt, ka kaut kas mainīsies, var... nu nezinu, gan jau vēl kaut ko var. Bet vai vajag? Ja nu nekas nemainās arī pēc gada, diviem, trim? Es esmu bijusi tajā otrajā pusē, kur zinu, ka draugs grib vairāk, nekā draudzību. Nu, mūsu gadījumā - ar laiku vienkārši pajuka draudzība, nekāda romantika neuzplauka.
27.08.2016 20:17 |
 
Reitings 13
Reģ: 07.12.2013
Jā, man arī tā šķiet... bet tad, kad mēs esam kopā - kko daram.. starp mums ir baigā dzirkstela un komunikācija ir tik apšaubīga. Ikdienā es izliekos, ka viss ir kārtībā... mēs katru dienu sarakstamies un tad tiekamies bieži un izliekamies, ka viss OK:-| katru vakaru sanāk par to domāt un tas sāp.. un loģiski, ka viņam pašam nepatīk neviens cits mans paziņa vai draugs:-D un tā jau vairākus mēnešus.. es jau domāju, ka pēc tās mūsu sarunas pārtrauksim kontaktu, bet pats turpināja.. Vai iepazīstot kādu citu ir really iespēja aizmirst?:-D
27.08.2016 20:19 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Vai iepazīstot kādu citu ir really iespēja aizmirst?

Bet protams, ka ir! Ja ar to otro dzirksteļu vietā būš atomsprādziens, tad šitas putnēns no galvas izlidos sekundes simtdaļas laikā :)
27.08.2016 20:20 |
 
Reitings 13
Reģ: 07.12.2013
Es ar lielāko prieku vēlētos, lai kontakts būtu mazāks ikdienā, tad nebūtu jādomā.. bet viņš nevēlas, iespējams, ka tā esmu tikai es, kas "dzirksteļo"', bet ahh. Vai cilvēks var tad būt tik stulbs, kas negrib mani palaist vaļā? Kāda jēga tad viņam ir klausīties manos priekos un bēdās 24/7 un arī kādā ballītē viņš mani kontrolē kā maz neliekas un pēc tam jāklausas kkadi pārmetumi:-D un tajā pašā laikā "it kā"mani atbalstīa, ja nevēlas neko.. tas nav patīkami. Skaidrā tekstā pateikt - vai nu tā, tad vnk pārtraucam kontaktu? Baidos, ka viņam var sāpēt un es jau būšu tā, kas raudās:-/ tajā pašā laikā nu netrūkst man citi, kas skrien pakaļ, bet es nespēju izveidot neko ar tiem, jo man nesaista vai arī domāju, ka "viņš nav tik labs, kā viņš.."un pie tā arī palieku - nekur. Iespējams esmu pārāk pieķērusies...
27.08.2016 20:26 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Vai cilvēks var tad būt tik stulbs, kas negrib mani palaist vaļā?
Bet Tev jau arī neviens pistoli pie deniņiem neliek.. spiežot ar viņu komunicēt..
27.08.2016 20:28 |
 
Reitings 465
Reģ: 27.04.2015
Man bija diezgan līdzīga situācija, taču tur es biju tas, kurš bija diezgan bremzēts, lai gan meitene man ļoti, ļoti patika. :-D Beigās viss notika skaistāk kā jebkad būtu iedomājies.
"The best kiss is the one that has been exchanged a thousand times between the eyes before it reaches the lips."
VEIKSMI!
27.08.2016 20:54 |
 
Reitings 8187
Reģ: 27.12.2009
Tu viņam vienkārši neesi istā,
Ja būtu interese,sen būtu ko darījis.
27.08.2016 21:00 |
 
Reitings 1000
Reģ: 06.08.2015
Uataisat sev kopīgu draudzīgu bērnu!
27.08.2016 21:01 |
 
Reitings 13
Reģ: 07.12.2013
Paldies par viedokļiem! Baigais izaicinājums man tagad būs, khmm:-) sevi sāpināt arī baigi negribās..
27.08.2016 21:06 |
 
10 gadi
Reitings 2910
Reģ: 27.08.2009
Tikai jau nu tu sevi sāpināsi, šitā darot. Tici man, esmu taisni šitā teju sirdi salauzusi sev, domājot, ka ir tā dzirkstele, ir, kaut gan čalis skaidri pateica, ka negrib neko vairāk kā draudzību. :D
27.08.2016 21:10 |
 
Reitings 13
Reģ: 07.12.2013
No pieredzes - kā tiki tam pāri?:-D Laiks, citi cilvēk, vai mazāk uzturēt kontaktui or smth ? Tu kontaktu pārtrauci vai arī viss ir tā, kā bija?
27.08.2016 21:12 |
 
Reitings 169
Reģ: 29.10.2015
Savācies, meitēn!;-);-)
27.08.2016 21:40 |
 
10 gadi
Reitings 4266
Reģ: 03.08.2009
Es teiktu tā - čalis kā tāds suns uz siena kaudzes. Pašam īsti nevajag, bet negrib arī atļaut Tev veidot normālas attiecības ar citiem. Kāpēc jums jākomunicē katru dienu? Kas tik daudz sakrājas 1 dienā, ka obligāti jārunā. Tā kā tādi pusaudži. Saprastu ja jums vēl sekss būtu, bet te pat nekā nav. Vienkārši ieturi distanci, jo citādi kundziņš Tevi vazās aiz deguna vēl ilgi. Ir cilvēki, kuriem patīk tā apziņa, ka viņos kāds ieķēries, un tad nu dancina pēc savas stabules.
27.08.2016 22:24 |
 
Reitings 416
Reģ: 15.01.2014
Varbūt liks aizdomāties.
Nezinu, uzmanības trūkums man vai vienkārši attention whore esmu, bet ik pa brīdim manā dzīvē parādās puisis, kurš kā draugs ir lielisks, man patīk kā cilvēks, turpretī es viņam kā meitene, ar kuru gribētos kaut ko vairāk. Un lai gan es kaut kādu iemeslu pēc gribu tikai draudzīgas attiecības, es ļauju tam puisim izrādīt sev uzmanību, un man nepatīk, kad parādās cita, kas viņam iepatīkas vai kurai viņš sāk pievērst uzmanību. Lai arī cik tas ir egoistiski, bet iekšēji ir tā balss - viņš ir mans, neviena cita viņam nedrīkst patikt. ;-)
27.08.2016 22:41 |
 
Reitings 14
Reģ: 01.08.2016
Man arī bija līdzīgas attiecības vairākus gadus atpakal.
Arī komunicējām katru dienu, tikāmies, viskko darijām kopā, bet par nekādām attiecībām nebija ne runas. Es vienkārši nebiju vina gaumē. Sāku pievērst sev vairāk uzmanības, sāku distancēties no vina, kad nometu 12kg, saigāju brendos un nopirku bmw, tad uzreiz biju vina gaumē....
Kādu laiku vēl nodraudzējāmiies, bet nomainīju darbu, parādijās hobiji un vinam vairs nebija laika, un vins vairs neizlikās nemaz tik interesants un foršs. Tas ir tikai pieradums, Tu tiksi tam pāri.
27.08.2016 22:48 |
 
Reitings 2350
Reģ: 03.05.2016
Abejādi būs sāpīgi - ja turpināsies draudzēties, neļausi iespēju sev dzīvē ielaist ko jaunu un siekalosies meklējot apliecinājumus, ka tur tomēr ir kas vairāk. Ja pārtrauksi kontaktēties, būs sāpīgi un grūti, bet laiks visu dziedēs, tikai jāsakož zobi un jāiet uz priekšu neatskatoties.
27.08.2016 22:51 |
 
Reitings 1868
Reģ: 25.05.2014
...saigāju brendos un nopirku bmw, tad uzreiz biju vina gaumē....

(smiekli)
27.08.2016 22:57 |
 
Reitings 13
Reģ: 07.12.2013
Viņš ir tas, kas raksta "labrīt"un 'arlabunakti" ziņas... pat apvaicājās, kā redz gulēju utt.. pats raksta ikdienā, ko/kā dara un prasa manu viedokli tajos brīžos mēdzu ignorēt, bet vēl kko iemet, lai es tik atbildu..un es nespēju viņam neatbildēt! Bet kā mēs taču esam "just friends"', tad es pati viņam tā nerakstu...tiekamies biežii, lai vnk kka pavadītu laiku (viņš pats vēlās, tad tikai), bet ar katru reizi tās tikšanās ir jocīgākas...pat ja pasaku ka iešu kkur ballēties or smth - tas neesot labi un bla bla, ir pat nācis līdzi... tas nebeidzās labi, jo vēlējās mani kotrolēt :-/ un izbrīna fakts , ka "šobrīd" šis esot labākais variants. Var jau būt, ka viņam ir kāda cita, tikai protams man nesaka.... :-D bet Jūsu komentāri liek saņemties, ka šāda situācija nav normāla un, ka ciešu tikai es... Vēl nesen viņam pateicu, ka es nespēju laikam cilvēkiem uzticēties kā agrāk, lai netiktu sāpināta. Uz ko viņš atbildēja - bet es? Man tāds, jā... neatbildēju. :-D
27.08.2016 23:16 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits