Dzivoju pie vecākiem 26 gadi

 
Reitings 381
Reģ: 19.01.2011
Esmu dzirdējusi, ka Latvijā uz meitenēm skatās uz leju, ja dažādu iemeslu dēļ tu šādā vecumā dzīvo pie vecākiem.
Man ir ļoti daudz draugi ārzemēs,kas šādā vecumā vēl nemaz nedomā vākties prom no vecākiem, bet Latvijā daudzas jau sen ir mammas ar 3 bērniem.
Es plānoju dažādu iemeslu dēļ dzīvot pie vecākiem vismaz kādus 3 gadus, nezinu kā apkārtējie to uztvers. Es ļoti mīlu savu ģimeni, bet jūtos neveikli kādam teikt, ka man nav pašai savs miteklis.
24.08.2016 16:31 |
 
Reitings 688
Reģ: 19.04.2015
Nekāda vaina, un vispār, manuprāt, tikai apsveicami un lieliski, ka ģimene turās kopā un ir lieliskas attiecības.
Mums ar liela māja, un es ar gribētu, lai mani bērni izaugot prom nerautos, un vispār tā lielā celšana reiz sākta ar tādu domu, ka tā būs liela ģimenes māja, kur dzīvosim vairākas paaudzes kopā.
Es pazīstu vairākas meitenes, kuras rāvušās prom no vecāku dzīvokļa, īrēja kādus apšaubāmus kaktus, kam tērējušas bez maz pusi no savas algas un bija jāknapinās, tad sapratušas, ka visiem izdevigāk, komfortablāk un emocionāli foršāk dzīvot kopā ar vecākiem. A, nu tas proams gadījumos, kad vecāku dzīvojamā platība to ļauj. Mans personīgais viedoklis - paknapā platībā, kur nav ekādas iespējas pabūt vienatnē ar sevi, nav privātās telpas tā kopā dzīvošana varētu būt apgrūtinoša un at kaitinoša. Bet tas tikai mans.
Un vispār - popig, ko citi domā, galvenais, ka jūsu ģimeni šāds modelis apmierina. Visiem labs nebūsi :-P
27.08.2016 11:42 |
 
Reitings 569
Reģ: 01.08.2016
Ir redzēts gadījums, kad ģimene, vīrs, sieva un 2 skolas vecuma bērni ievācas pie sievas vecākiem dzīvot. It kā ar profesijām, augstākajām utt, bet kaut kādas neveiksmes naudas lietās spieda to izdarīt.
27.08.2016 11:47 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (2)