Dzivoju pie vecākiem 26 gadi

 
Reitings 381
Reģ: 19.01.2011
Esmu dzirdējusi, ka Latvijā uz meitenēm skatās uz leju, ja dažādu iemeslu dēļ tu šādā vecumā dzīvo pie vecākiem.
Man ir ļoti daudz draugi ārzemēs,kas šādā vecumā vēl nemaz nedomā vākties prom no vecākiem, bet Latvijā daudzas jau sen ir mammas ar 3 bērniem.
Es plānoju dažādu iemeslu dēļ dzīvot pie vecākiem vismaz kādus 3 gadus, nezinu kā apkārtējie to uztvers. Es ļoti mīlu savu ģimeni, bet jūtos neveikli kādam teikt, ka man nav pašai savs miteklis.
24.08.2016 16:31 |
 
Reitings 500
Reģ: 03.03.2014
1000 eiro mēnesī? Tu zini, ka tas ir virs vidējās algas valstī? Jaunietis tikko pabeidzis skolu nepelna tādu naudu (lielākoties) Bet nu jā...jums te cosmo palasoties visām ir milzīgās algas, protams ja var tiem skaitļiem ticēt. Bet ticat man lielākā daļa pelna zem 1000 eiro.

Es jau vienam no jums atbildēju vienreiz, ka visas cosmo sievietes neraksta savas algas. Bieži vien ir vienas un tās pašas, biežāk ieraksta sievietes, kurām ir liels atalgojums pateicoties viņu pūlēm un darbam, līdz ar to, lepojas ar to. Tas nenozīmē, ka tā ir vienīgā lieta ar ko lepoties, bet ja uzdod jautājumu, nekautrēsies atbildēt. Ir citas, kuras nepelna tik daudz, vēl kāpj pa karjeras kāpnēm un nedalās ar saviem ienākumiem, ir šeit arī tās, kuras vienkārši nedalās ar ienākumiem, jo nav interese to izteikt kādam un tad ir tās, kuras nemaz tās jūsu Latvijā tik daudz neviens nepelna, jūs visas karinat makaronus uz ausīm diskusijas nemaz nelasa. IMAGINE?! :-O
25.08.2016 14:49 |
 
Reitings 1584
Reģ: 29.05.2016
miamo pēkšņi atbrīvosies tik daudz labi apmaksātu darbavietu? Kādā sapņu zemē dzīvojat? Darba sludinājumus apskatāties!
Dienvida tāds ka tu vari nonākt pie sasistas siles, kamēr manā variantā nē. Atbalstu vienīgi relatīvi nelielu kredītu (līdz 10 tūkstošiem).
Apple_pie tici man, man ir savs budžets. Ir izrēķināts, ka 33-35 gadiem būs sakrāts. Atkarībā pa cik pirkšu. + tuvākajos gados visticamāk gaidāma lielāka alga man (ap 30 gadiem pelnīšu visticamāk 500/600 eiro uz rokas, bet nu tas jums ir maz).
koshlene tieši mans viedoklis:-)
25.08.2016 14:49 |
 
Reitings 500
Reģ: 03.03.2014
miamo pēkšņi atbrīvosies tik daudz labi apmaksātu darbavietu? Kādā sapņu zemē dzīvojat? Darba sludinājumus apskatāties!

sāc mācīties, apgūt kaut ko un paplašināt savu redzesloku, tad atradīes kāds darba devējs, kurš ar tevi vēlēsies sadarboties.
25.08.2016 14:50 |
 
10 gadi
Reitings 591
Reģ: 29.01.2009
2) Grausta vai istabas īrēšana vairo vīrišķību?

Jā. Ja rokas neaug no pakaļas, arī graustu izremontēs.
25.08.2016 14:52 |
 
Reitings 12990
Reģ: 29.11.2014
Tu Rīgā plāno pirkt dzīvokli?
25.08.2016 14:59 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Likteņa vēstnesis, pats labāk palasi darba sludinājumus, nevis savā jomā, bet kopumā. Ja sen presē raksta, ka KVALIFICĒTU darbinieku trūkst vairākās jomās. Un jā, arī ar labām algām.
http://www.cv.lv/darba-sludinajumi/salary Te tie retie vienradži, kas norādījuši algas (darbu ārzemēs ignorē)
http://www.cv.lv/darba-sludinajums/elkor/pardevejs-a-konsultants-e-turisma-precu-nodala-veikala-elkor-plaza-f3126868.html
Te pārdevējam piedāvā virs tūkstoša.
25.08.2016 14:59 |
 
Reitings 12990
Reģ: 29.11.2014
57 days, ko Tu.. kāda svešvaloda jāzina :) Un gan jau tur sieviete pieņemta jau!
25.08.2016 15:08 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
sāc mācīties, apgūt kaut ko un paplašināt savu redzesloku, tad atradīes kāds darba devējs, kurš ar tevi vēlēsies sadarboties.

Tu ko? :-O Tu viņam vēl piedāvā angļu valodu mācīties, par krievu nemaz nerunāju, jo tad histērija būs uz vairākām dienām :D
Ai, kopumā man vispār patīk šo pseido filozofu vervelēšana - sēžot pārdevēja darbā un attiecības kategoriski atsakoties veidot, tomēr KATRĀ ar to saistītajā diskusijā izteiks savu nevienam neinteresējošo viedokli, kaut gan sajēgas par tām lietām - nekādas. Un nē, es nesaku, ka pārdevēja darbs ir kaut kas šausmīgs. Nebūt nē, bet tad nevajag gudri spriest par labām darba vietām. Bet tie statistikas guru mums 2 slavenie te ir :D Sakritība, ka abi veči? :D
Par tēmu runājot, uzlikt mīkstu citu viedoklim. Un dzīvo kā patīk - ja ir forši vecāki, visi apmierināti un platība atļauj, nu tad pofig, ja kāds rausta degunu un izsaka savus neinteresantus komentārus
25.08.2016 15:12 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Svešvaloda... Ar to, kā pasaule globalizējas (jā, arī mūsu pīļu dīķis), nu nevarēs Rīgā drīz apkalpojošajā sfērā bez angļu valodas normāli iztikt, ar to ir jārēķinās. Laiks sākt mācīties :) Nav nemaz tik grūti, ja ir gribēšana un motivācija.
25.08.2016 15:14 |
 
Reitings 1584
Reģ: 29.05.2016
Tu Rīgā plāno pirkt dzīvokli?

Zini, jā.
Ja sen presē raksta, ka KVALIFICĒTU darbinieku trūkst vairākās jomās. Un jā, arī ar labām algām.

Tādās nozarēs, kur trūkst jo ne visi var/grib to strādāt. Un cv.lv norādītās algas var iedalīt vairākās grupās: alga līdz (nav garantēta), specifisks darbs (piemēram sludinājums galdnieka palīgs, lai to darītu tur jābūt talantam), ļoti fiziski smags darbs, augti kvalificēts darbinieks (tātad ne jaunietis bez lielas darba pieredzes).
Pa lielam jaunietis pelnīs uz rokas 400-800 eiro, atkarībā no profesijas. Protams tiem kam labāks darbs, visticamāk nākotnē pelnīs virs tiem 1000, bet ne tagad.
Un nē, par mani nav runa. Man ir dabūts darbs tirdzniecībā ar vidēju algu šajā nozarē + algas palielinājumiem nākotnē + tā kā nebūs jāuztur ģimene + neesmu izšķērdīga dzīvesveida piekritējs, tad pietiks nauda ko sakrāt dzīvoklim + vēlākos gados, ko pietaupīt vecumdienām.
............................
Lai vai kā, te nav ko diskutēt, tāpat jūs nesaprotat neko no ekonomikas lai apjēgtu elementāras lietas...gaidiet savus bagātos vīriešus un īrējiet/ņemiet dzīvokli. galu galā katrs mēs dzīvojam savu dzīvi. Lai tikai pēc tam nav jāviļas...
Veiksmi!
25.08.2016 15:18 |
 
Reitings 12990
Reģ: 29.11.2014
LV, kādu tad Tu dzīvokli Rīgā pirksi, kurš nebūs jāremontē, par tādu naudu, kādu Tu pelni, ja gribi 7 gadu laikā iekrāt? Cenas paskatījies esi?
Lūdzu, paskaidro mums, nejēgām, ko tieši mēs no ekonomikas nesaprotam, kuras ir tās elementārās lietas? :D
25.08.2016 15:20 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Likteņa vēstnesis, es vienu nesaprotu - stulbs tu neesi, apķērīgs puisis, bet kur tavas ambīcijas? Tu mierīgi varētu tēmēt uz vieglāku, atbildīgaku un labāk apmaksātu darbu. Tu nebūsi mūžīgi "jaunietis", vienā brīdī tas "es vēl esmu jaunietis" attaisnojums pazūd. Ja tev patīk pārdot (un jā, arī tas ir talants), tad vismaz tēmē uz smalkākām bodēm, kur pārdevējiem labāk maksā. Tu nekad nezini, kādi sūdi var gadīties - radinieka slimība no valsts neapmaksājamo slimību saraksta, ugunsgrēks neapdrošinātā dzīvoklī, utml., tad lieka nauda kontā katru mēnesi nemaz netraucē, tici man. Tas, ka tev ŠODIEN nevajag daudz, vēl negarantē, ka nākotnē neparādīsies neparedzēti, spiedīgi apstākļi.
25.08.2016 15:25 |
 
Reitings 12990
Reģ: 29.11.2014
Redzi, kur problēma, 57 days - smalkākās bodēs bieži vien prasa arī svešvalodas zināšanas, bet šeit nī un nī.
25.08.2016 15:27 |
 
Reitings 500
Reģ: 03.03.2014
Lai vai kā, te nav ko diskutēt, tāpat jūs nesaprotat neko no ekonomikas lai apjēgtu elementāras lietas.

Veiksmi tev apzināties, ka tu neesi vienīgais, kurš zin visu cilvēku algas, visas statistikas datus, visu cosmiešu dzīves uzskatus, visas attiecības un visu par visām tēmām, par kurām diskutē šajā forumā. Šeit pat ir vairākas sievietes, kas strādā uzņēmējdarbībā, augstos amatos un specializējās tēmās par kurām tu zini tik, cik izlasi presē. Es arī, manuprāt, no ekonomikas saprotu diezgan daudz, protu rēķināt un apjēdzu elementāras lietas. Tavi varianti nav vienīgie pareizie, tapēc nebrīnies, ka visus darbus zog sievietes, jo, vēstnesi, ne jau tajās sliktajās sievietes ir vaina.
sāc mācīties, apgūt kaut ko un paplašināt savu redzesloku, tad atradīes kāds darba devējs, kurš ar tevi vēlēsies sadarboties.
25.08.2016 15:27 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
Loģiski, ka mēs katrs dzīvojam SAVU dzīvi un nevienam nav tiesību norādīt, kur un ko kādam darīt, tikai bieži vien Tavos vārdos pavīd žults un sarkasms (nu, tāds no dzīves nogurušā cilvēka sarkasms, kuram viss ir līdz kliņķim). Un kāda Tev daļa, ja kāda gaida bagātu vīrieti? Kāda Tev starpība? Tu tāpat attiecības negribi un pat potenciāli neesi tas vīrietis, ko nu stresot.
25.08.2016 15:29 |
 
Reitings 1584
Reģ: 29.05.2016
Apple_pie pirkšu ap 30-40 tūkstošiem. Cenā ierēķināts remonta izmaksas. Ja būs nepieciešams, tad paņemšu nosacīti nelielu kredītu priekš remonta, bet tā iztikšu ar iekrāto.
Ir pieejami ss.lv attiecīgi dzīvokļa piedāvājumi.
Un visticamāk paies 9 gadi līdz būšu sakrājis. Šobrīd daži tūkstoši ir iekrājušies:-)
57days manas ambīcijas? Man ir pietiekoši lielas, tāpēc arī nepaliku vecajā darbavietā, bet atradu kur labāk maksā.
Kā zināt man valodas/izglītība nav tā labākā tā kā ir ierobežotas iespējas (un nesāciet atkal ar saviem speciālistiem) kur strādāt. Sitos pa dzīvi kā māku.
Es uzsveru: es te nerunāju par sevi, bet gan par vispārīgo sabiedrības (it īpaši sieviešu) attieksmi, ja dzīvo pie vecākiem šādā vecumā.
Nav te jēga ko diskutēt, tāpēc Miers:-)
25.08.2016 15:34 |
 
Reitings 1129
Reģ: 19.04.2015
Dienvida tāds ka tu vari nonākt pie sasistas siles, kamēr manā variantā nē. Atbalstu vienīgi relatīvi nelielu kredītu (līdz 10 tūkstošiem).

Par kādiem tādiem kā es? Neatceros, ka man būtu dzīvoklis kredītā :-D Es vienkārši nesaprotu tavu matemātiku kā tādu! :-)
Ir punkti, pie kuriem es tev varu piekrist, bet man vairāk krīt acīs tas, ka tev piemīt nabadzīgo domāšana. Tu visu laiku vaino citus - valsti, sievietes, darba devēju utt. Varbūt ir tomēr jāstrādā ar sevi un jāmērķē augstāk par tiem 600 Eur 30 gados? Vai tev piemīt kādas specifiskas zināšanas, kas nav vairumam? Ja tu proti to, ko prot visi, tad nebrīnies, ka arī nepelni vairāk kā lielākā daļa. Tas ir absurds, ka tu saki, ka viss cosmo pelna miljonus un ka visām ir bagāti vīri. Tas, visticamāk, ir mazākums šeit! Es pelnu vairāk kā 600 savos 24 gados, bet tas nav ne tāpēc, ka man būtu bagāts vīrs vai vecāki, bet gan tāpēc, ka es protu to, ko vairums neprot un esmu gatava nostrādāt nost savu pakaļu (zinu, ka frāzes netulko, bet šis izklausās forši :-D).
Iesaku palasīt rakstus par kontroles lokusu. Te viens links, pirmais no google: http://mia.lv/kas-kontrole-tavu-dzivi/
25.08.2016 15:36 |
 
Reitings 12990
Reģ: 29.11.2014
Tev ir nepieciešami vidēji 3 000 gadā... ja tu saki, ka pelnīsi 30 gadu vecumā 500 eur, tad ... cik pelni tagad? Lai 3000 atliktu gadā, Tev mēnesī jāatliek 250 EUR! Ja Tu saki, ka dod savu daļu vecākiem... tad kā??? Ja tikai ap 30 plāno pelnīt tos 500?
Un kurš Tev kredītu dos ar 500 EUR lielu algu...
Tas tā, ja jau atļaujamies spriest, cik visi te nekompetenti, mantkārīgi un vispār briesmīgi cilvēki, kas nesaprot no ekonomikas, tad nelieli aprēķini.... vai pats nedzīvo kaut kādos mākoņos? Varbūt laiks beigt bakstīt ar degungalu mākoņus un paskatīties apkārt. ;)
Valodas un izglītības trūkums nav attaisnojums, Tu to pasniedz kā neārstējamu slimību...
25.08.2016 15:38 |
 
Reitings 1584
Reģ: 29.05.2016
Dienvida: tas bija domāts ka tādi, kā es, kuri dzīvo pie vecākiem un iekrāj naudu lai varētu iegādāties savu dzīvesvietu. Sanāk lētāk, ātrāk un izdevīgāk tāds variants nekā ņemt kredītu.
Un nē, es tieši neieredzu tos, kas vaino citus, it īpaši valsti. Varbūt mazliet nesaproti manu ''runas veidu''...man bieži laukā sprūk sarkasms, ko ne visi spēj saprast + kā te jau minēja man diemžēl ir dzīves rūgtums, bet ne klasiskajā nozīmē.
Es esmu nospraudis savus mērķus uz kuriem virzos. Negribu te par to runāt.
Dzīve ir īsa, tāpēc dzīvosim katrs kā uzskatām par pareizu.
25.08.2016 15:43 |
 
Reitings 12990
Reģ: 29.11.2014
Tad, kad esi iedzīts sprukās, tad pēkšņi - negribu par to runāt, dzīvosim mierīgi, katrs par sevi un tml. A citās diskusijās tā vien palagus raksti, kādas mantrauses pasaulē dzīvo. Besī. :-P
25.08.2016 15:44 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits