Nožēloju,ka iestājos RTU...

 
Reitings 28
Reģ: 12.08.2016
Nožēloju,ka iestājos RTU...Tagad saprotu,ka es to negribu..To gribēja mana mamma...Es neko nesaportu fizikā un matemātikā,bet kaut kā esmu tikusi budžetā(t)(t)(t)Ko darīt ?Studijas būs mokas....
24.08.2016 15:27 |
 
Reitings 569
Reģ: 01.08.2016
Fizika? Nu vairāki RTU mācībspēki ļoti labi to paskaidro. Atklāti sakot, fizikas docētāji tiešām cenšas paskaidrot tā lai pielec. Ir cilvēki, kas saka, ka viņi nožēlo, ka videnē nebija tādu " učuku ".
Rasēšana, kur ir, kā kuram pielec.
26.08.2016 10:49 |
 
Reitings 12990
Reģ: 29.11.2014
Jā, bet, piemēram, lielākoties visas ar transportu saistītās zinātnes ir ar rasēšanu. Ja tas neiet, nu kāds speciālists sanāk?
26.08.2016 10:50 |
 
Reitings 569
Reģ: 01.08.2016
Man rasēšana bija jau videnē. Esmu vecs eksemplārs. Nu man nereti ar rasējumu, kuri ir uz papīra, izpratni iet vieglāk nekā jaunajiem speciālistiem. Viņi kaut kā vairāk uz displeju ieciklējušies.
26.08.2016 10:52 |
 
Reitings 12990
Reģ: 29.11.2014
Man arī bija, bet tas tā.. tur jābūt izpratnei par to, ko rasē. Es zinu, ka man tādas nebija, es arī nelīdu tādā jomā, lai iet tie, kuriem tiešām galva uz to strādā, kuri var un grib. Nevis salien visi tādās specialitātēs, tad jāskrien prom, jo smadzenītes nevelk neko no tā.
26.08.2016 10:54 |
 
Reitings 2442
Reģ: 20.04.2014
Tev vienmēr ir tieksme radīt pašai sev problēmas un pa virsu tam vēl izpūst no nelielas problēmas milzu Šekspīra traģēdiju? Tu par studiju programmas izvēli cepies jau mēnešus divus, ja atmiņa neviļ, jau tad tu zināji, ka šo programmu negribi. Neko darījusi lietas labā neesi, bet joprojām ņaudi tikpat sērīgi, kā vasarā.
Ja tev ir tik maz izlēmības, varbūt arī mamma pareizi dara, ka liek tev darīt vismaz kaut ko.

+++
Nožēlojami.
26.08.2016 10:56 |
 
Reitings 3604
Reģ: 06.05.2014
uap, RTU neesmu studējusi, tādēļ nemāku teikt par to. Bet tikai gribēju ar savu komentāru pateikt, ka nav tā, ka visam jau jābūt zināmam. Pasniedzēji jau sen ir gatavi tam, ka ne visi studenti ir mācījušies vidusskolās, kur fiziku pasniedz padziļināti. Vienmēr tēmas tiek izskaidrotas. Mani vidusskolā baidīja, ka visam jau jābūt galvā, neviens augstskolā neauklēsies un nemācīs pamatus. Bet realitāte ir pretēja, jo vēl nevienu - vismaz manā augstskolā - tādu pasniedzēju neesmu satikusi, kurš neko nemācītu, bet uzreiz sagaidītu rezultātus. Tas pats ir ar matemātiku - tiek apgūta viela lekciju laikā. Ja kādam kas nav saprotams, viau draudzīgi izskaidro. Tādēļ no tā nav jābaidās. IT pirmajā kursā vispār daudz ko mācīja no nulles. Jābūt pašam tikai loģiskā domāšana. Protams, ja neinteresē tas, tad nav jēgas mocīties, bet, ja nepamēģinās, nekad neuzinās.
26.08.2016 11:27 |
 
Reitings 569
Reģ: 01.08.2016
Kur studēji IT?
Fizika, izņemot par pamatskolu, man grēks sūdzēties par skolotājiem un pasniedzējiem. Pamatskolas učene, paldies Dievam, vairs nestrādā skolā. Viņa dragāja vielu un nepaskaidroja itin neko, tikai murmināja par palīgskolām utml. Videnē fizikas skolotāj bija spiest sākt ar mani pamatenes vielu konsultācijās. Diemžēl.
26.08.2016 12:13 |
 
Reitings 503
Reģ: 30.10.2014
Ja reiz iestājies un turklāt budžetā, vismaz pamēģini, jo gadu jau zaudē šā kā tā, citur uz ātro jau neiestāsies, vēl ņemot vērā, ka pagaidām nezini, ko gribētu mācīties. Bet iesaku lielākas pūles pielikt domām par to, ko tu pati vēlies, ar ko vēlētos nodarboties, ja varētu to izvēlēties pati. Un arī izvēlies pati, un tad arī dari, jo iet vnk prom ne uz kurieni.. muļķīgi, bet visu dzīvi darīt tikai to, ko citi no tevis sagaida - mokoši un nevajadzīgi. Un nav tev jākaunās par to, ka vēl nezini, ko tieši gribi. Ne ar ko nav labāki tie, kas visu dzīvi dara k.ko tikai darīšanas pēc.
26.08.2016 12:28 |
 
Reitings 775
Reģ: 21.01.2016
Dīvaini, ka cilvēkam pēc vidusskolas pabeigšanas vispār nav izveidojies nekāds mugurkauls. Daudzi šajā vecumā ir apjukuši ar nākotnes vīziju, bet kaut kādam virzienam taču ir jābūt (ja ne studēt, tad kaut kas cits ko iesākt ar savu dzīvi).

Man ir 20, vidusskolu pabeidzu pagājušogad, sapratu, ka tas, ko studēju, nav man. Lai gan man joprojām nav skaidrs, ko es gribu darīt.. Ja cilvēks 19 gados nezina, ko darīt, tas ir pilnīgi normāli, viņš vēl sevi meklē! :)
26.08.2016 12:42 |
 
Reitings 4481
Reģ: 03.01.2014
paņem konsultācijas fizikā un matemātikā pie kadas savas kursabiedrenes kura ir gudrāka, vai njem privātskolotaju. vai stajiesk ur citur
26.08.2016 12:45 |
 
Reitings 4298
Reģ: 29.01.2009
Izolde, necenties pirms laika nožēlot savu lēmumu. Sāc studēt un paskaties, kā būs - varbūt iepatiksies. Pārējie studenti arī spēj radīt tādu atmosfēru, ka Tev nevienu lekciju negribēsies bastot. RTU tiešām viens otram ļoti palīdz, jo tur lielākā daļa ir cīnītāji, kam tas viss nāk grūti.
26.08.2016 13:30 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!