24. augusts par visu un neko

 
Reitings 12990
Reģ: 29.11.2014
Laikam vēl nav izveidota beztēma :-)
Labrīt, meitenes! Kādi šodien plāni?
Man no darba brīvs, šodien daudz visādu darīšanu jānokārto bankā, pie ārstiem, CSDD, masāža, piepildīta diena ar naudas tērēšanu :-D
24.08.2016 08:19 |
 
Reitings 8968
Reģ: 29.01.2009
es arī katru dienu balsoju par story, un kas ir pats labākais, kā es atveru otro lpp, tā man tā bilde pati izlec lielajā izmērā :D
24.08.2016 10:52 |
 
Reitings 638
Reģ: 29.01.2009
Labrit!
par tirisanu- esmu mazliet samierinajsuies, ka putekli ir dala no dzives, bet man palidz, nu vismaz leikas, ka forsak ir tirit ar udeni, kuram piejaukt soda mazliet klat!
visu laiku nebija stress, jo bija plans, lietas, kuras jaizdara, viss rit savu gaitu un lenam iet uz finisa taisni, bet no vakardienas jutos izsista no sliedem! Darbu ir vairak ka vajag, reali nespeju visu apdarit, rali tai nevajag but pat manai prioritatei, bet zinu, ka ja nedarisu, tad pec diviem neesiem man tas viss tapat atnak atpakal seja un tad es busu daudz nelaimigaka!!
sajuta, ka vajag bisku pabesities un parinstalet savu planu!!
ka!? un ka to izdarit pozitivi!? bezmaz gribas viziti pie psihologa vai kada gudra cilveka, kuram uz pleca varetu paraudat,cik dzive ir...

domaju, kur ir mana grutnieciba ar bebisu gramatu lasisanu un jacinu adisanu, jaukam pastaigam un mieru....
24.08.2016 10:53 |
 
Reitings 6040
Reģ: 09.03.2012
havaja
kas ir taas lietas? kads nevar palidzet?
24.08.2016 11:05 |
 
Reitings 4962
Reģ: 24.08.2013
Čau!
Man šorīt bija agrais rīts, arī bija visādas darīšanas, braucu uz pilsētu ar mašīnu (pēdējā laikā parasti pārvietojos ar riteni), kas, protams, nozīmē, ka varēju nopirkt visu ko, jo var taču vienkārši atvest mājās. :-D Ai, pāris stundās iztērēju tik, cik kādreiz, kad strādāju, nedēļas laikā nopelnīju. Vīram garstāvokli nebojāšu un nestāstīšu. :-D
Man vēl šodien priekšā brauciens uz Liepāju, tur arī jāsakārto dažādas formalitātes un jāapciemo vecāki, pēdējo reizi ar mammu pa telefonu runājot tā sakašķējāmies, atkal! Tagad, ja godīgi, man vēl nav pārgājis, negribas ar viņu runāt, bet tā sieviete jau ir gudra, uzsūtīja man tēvu, lai mani nomierina un uzaicina, jo zināja, ka ar viņu šobrīd nerunātu. Tipiski.
24.08.2016 11:10 |
 
Reitings 4339
Reģ: 01.06.2014
Story, sabalsoju no saviem gadžetiem! Vakarā nobalsošu no vīra! (s)
Bet vispār šodien besis! Iešu sakūpināt vīrakus, sveces utt. Varbūt uzlabosies oma!
Vakar biju pie friziera. Esmu sajūsmā! (l) Sen neesmu saņēmusi tik daudz komplimentus! :) Ikdienā slēpju savus matus! :D Tad vakar pat draugiem bija "wow" sejas izteiksme (s)
Vēlāk cepšu kēksiņus, kabaču pankūkas un izvārīšu soļanku. (es ceru, ka sanāks)
Vīrs naktī ar elkoni iesita pa ribām! :D Es tā pārbījos, ka uzkliedzu :"Ko Tu dari?!" Izrādījās, ka viņš murgo un ieblieza man pa ribām. Un rīta pusē ar elkoni pa seju dabūju! Vardarbība ģimenē! :-D
24.08.2016 11:18 |
 
Reitings 638
Reģ: 29.01.2009
story,
darba lietas, cereju pec bernina dzimsanas mainit daru, bet to vajag sagatavot jau laikus.
bernistaba nav vispar gatava, nerunajot par remontu majas ( virs dara cik var pec darba, bet, reali vajag, lai dienas laika apdaru mazos darbinus)
jau teicu viram, ka apdomajos un visi prasa, kad vares braukt skatities bebiti pec dzimsanas, dazi jau bezmaz grib ar mums dzemdibu nama sedet, bet es gribu mieru, vismaz menesi! tad nu apdomajos un nosmejos, butu labak visi tik aktivi tagad uzprasijusies ciemos, vismaz reali varetu palidzet ar majas remontiem!
esmu laikam bisku sagruzijusies, jo pietrukst savejo, uznak tadi brizi dzivojot talu prom no gimenes un zvanit zeloties ari negribas....
24.08.2016 11:36 |
 
Reitings 6040
Reģ: 09.03.2012
havaja, tas viss ir nieks!!! Bērnistabu vispār nevajag pirmos 6 mēnešus, bērniņam labāk gulēt vienā istabā ar jums. Un pašai tā būs ērtāk. Zinu, ka gribās, lai viss ir gatavs, bet es par to vspār neiezpringtu :) Un darbs, nu sadarīsi lēnu garu darbiņus. Būs labi! Kur jūs dzīvojat, ka tālu prom no visiem? Es vispār esmu uzlikusi telefonu uz klusuma, neatbildu kādam, ja negribās. Ciemos paspēs visi atnākt.
24.08.2016 11:47 |
 
Reitings 6040
Reģ: 09.03.2012
KristīnA!
wooowzer! :D Paldies :) Beidzat runāt par soļanku!! Arī gribu!
24.08.2016 11:49 |
 
Reitings 638
Reģ: 29.01.2009
ta ir, zinu, ka lietas par kuram nevajdadzetu stresot un ari nedomaju par to, ka visam jabut perfekti kartiba, bet esmu no tiem cilvekiem, ka vajag tiru, plasu telpu apkart un sakartotu, ja ne, nespeju gulet, tas nepadaritais mani ed no iekspuses!!
bet es saku sanemties, nosolijos, ka sadalisu savu ikdienu uz tris dalam- 1 lietas, kas jaizdara, 2 laiks atputai, neko nedarisanai, gramatam, filmama un vienakrsi atputai, 3 laisk bebitim, sarunam ar vinu, vingrojumiem, baseinam, visma, lai vins atrastu savu mieru mani un pareizo pozu!
par to ciemosanos: tie, kuri ir ikdiena apkart, par tiem neuztraucos, jau teicu, kaut vai izejot pataigaa ar ratiem uz kafiju satiksimies, ta ka tur neiespringstu, drizak radi, gimen, kuriem ir japlanot celot pie mums, japerk biletes, jadoma par paliksanu un kad tie bus te, tad ta uz kafiju viss nesatiskimies!!
eh... man spid saule, sodien nemu off no visiem iesu iepirkties sev un bebikuam, nopirkus pat kuku, ja man gribesies, sodien darisu tikai to, ko man gribas un visiem parejiem uzlieku miksto!!:-P mums ar bebiti vajag laiku divata!!
paldies, meitnes par uzmundirinajumiem un visam velu jauku dienu!!
24.08.2016 12:24 |
 
10 gadi
Reitings 591
Reģ: 29.01.2009
oi, i veselība nokārtojās. Laikam šīm jaunajām tabletēm vajag vairāk laika, lai ietekmētu hormonus...
Jā, es arī balsoju jau pāris dienas, bet nu neatskaitos. Bet redzu, ka vērtīgi ir to tomēr pateikt.
Laiks ārā superlabs, darba līdz atvaļinājumam vairāk nekā vajag, šefs piezvana un pasaka, ka šodien gulēs dārzā un nemaz nenāks. Un es netieku agrāk mājās, jo kādam ir jābūt birojā.
24.08.2016 12:51 |
 
Reitings 1660
Reģ: 15.08.2014
Pusdienas paēstas. Skaistas rozes , ko uzlikt uz kafijas galdiņa, iegādātas. Tagad varu laiskoties,kaut gan vajadzētu piekārtot dzīvokli :-/
24.08.2016 13:00 |
 
Reitings 4320
Reģ: 24.04.2012
Sveikas!
Šodien daudz darbu, nekā interesanta. Vakar gan bija tiiik jauks vakars, vīrs atbrauca mājās, apsveica vēlreiz kāzu jubilejā un es viņam sagādāju pārsteigumu, izdomāju, ka jāuztaisa pa mīļo un savā ziņā varbūt bērnišķīgo, Tigerā sapirku daudz dažādas lietas sirds formā, Stenderā sirds ziepes, Gustavā šokolādes lāci, uztaisīju tādu kā spēli ar dažādām norādēm uz sirsniņlīmlapiņām, katrā vietā bija kāds mazs pārsteigums un visādus foršus tekstiņus no piedzīvotā sarakstīju, forši pavadījām laiku, vīrs bija priecīgs, pašā vakarā skatījāmies mūsu kāzu bildes, pēc tam kāzu video , es izpinkšķējos , protams par to, cik skaisti viss bija. Trīs reizes tinām atpakaļ foršākos momentus, mūsu pirmo deju, kas gan nebija ideāla, bet tomēr emocionāla, runas dažādas, bija patīkami redzēt un dzirdēt, ko esam runājuši, kā izskatījāmies, tomēr video kāzās vajag, pēc gadiem to ļoti novērtē, bildes ir skaistas, bet nav tās emocijas un atmiņas, kas video. Neticās, ka jau 2 gadi pagājuši.
Šodien nedaudz galva sāp, jo diezgan daudz vīnu izdzērām, vīrs man bija sagatavojis daudz dažādus tostus, komplimentus, tad nu nācās dzert vīnu vairāk , kā gribētos , tikai dēļ saskandināšanas :D
Par spīti tam, ka šodien visu dienu sēdēšu darbā, dzīve šķiet varen skaista (l)
24.08.2016 13:24 |
 
Reitings 1724
Reģ: 01.02.2013
Kopš vakardienas vakara ir nenormāli netīrs ūdens dzīvoklī. Man šovakar ir jabūt uz svītras, bet man ir taukaini mati, happy me! Man kādam jāzvanās, vai kas?
24.08.2016 13:26 |
 
Reitings 2350
Reģ: 03.05.2016
Ārā skaists laiks, vienā padusē jāpaņem bēbis, otrā grāmata un jāiet uz parku vārtīties zālītē. (l)
24.08.2016 14:07 |
 
Reitings 227
Reģ: 26.09.2011
Gribas izlikt sāpi. Pēc šejienes atsauksmēm devos pie dermatoloģes Ineses Vītolas. Un vienīgais , ko uzzināju 8 min laikā par 36 eiro ir tas, ka seja jātīra ar kliņģerīsu novārījumu, nevajag lietot piena produktus ( tikai kefīru un biezpienu). Jāēd vārīts, ne cepts. Ak, kāds jaunums!!!!Un izrakstīja Bepanthen krēmu. Un jāiet atrādīties pēc divām nedēļām. Jau izejot pa durvīm, zināju, ka pie viņas neatgriezīšos.
Viņa tomēr pieņem ARS . Biju cerējusi uz , ko labāku . Viņas izskats vien izraisīja vieglu nepatiku.( Nevīžīgs, ne halātiņš, ne kāds cits uzsvārcis, ne cimdiņi pieskaroties manai ādai, noplucis t -krekls.
Ja vien vizīte nebūtu bijusi ar samaksu pirms. Es pirmo reizi atļautos par to nemaksāt, jo nu nevajag man to krēmu. Parasti ir jāatgriežas, ja ņem analīzes un tad skatās, kā ārstē tālāk.
24.08.2016 15:27 |
 
Reitings 1534
Reģ: 28.04.2015
Tas brīdis, kad tu esi tikko pamodusies un neko nesaproti, taisi kafiju, ieber papildus cukuru cukurtraukā, stāvi, stāvi un saproti, ka tu cukuru iebēri krūzē, ne cukurtraukā.
24.08.2016 15:28 |
 
Reitings 3582
Reģ: 22.06.2014
Tikko saņēmu nokavējušos izlaiduma dāvanu. Esmu starā. (l)
24.08.2016 19:28 |
 
Reitings 1660
Reģ: 15.08.2014
K.C. . ir tā gadījies :D
Paskriets ir mazais aplītis , duša arī nobaudīta. Tagad neziņa-ko ēst vakariņās :D
24.08.2016 19:42 |
 
Reitings 2337
Reģ: 14.07.2014
Šodien darbā 11h nostrādātas.. Laikam jāpievienojas Maggi un jāiet paskriet, citādi morāli nogurums, bet fiziski no sēdēšanas (pēdējās dienās pa 11-12h ofisā pie datora) jau pēcpuse sāp :-D
24.08.2016 19:47 |
 
Reitings 1660
Reģ: 15.08.2014
Ieva294, ja man būtu sēdošs darbs, tad es arī pēc darba labprāt skrietu. :)
Tā kā darbā man sēdēt sanāk tikai ēdot, tad nu es skrienu brīvdienās :)
Ārā jauks vakars, apavus kājās un uz priekšu! (l) Izvēdini ofisa smago gaisu no plaušām :)
24.08.2016 19:49 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits