Briesmīgākās darba intervijas??

 
Reitings 1376
Reģ: 22.09.2009
Kādas jums ir bijušas dīvainākās darba intervijas/ jautājumi?
Mazlietiņ ne pa tēmu, kāda jums ir bijusi pieredze ar recruitment agencies?
23.08.2016 23:14 |
 
Reitings 569
Reģ: 01.08.2016
Tā ir tā šlaka, kura vaid, ka nav darbaspēka valstī nekāda. Smieklīgi ir arī tie, kuri meklē jau strādājošu cilvēku ar normālu pieredzi, bet sola algu, zemāku nekā tādiem cilvēkiem te maksā. T.i zemāk nekā kandidāts jau saņem esošajā darbavietā. Tie arī kliedz, ka tauta negrib strādāt. :-)
24.08.2016 09:31 |
 
Reitings 312
Reģ: 24.09.2015
Mana briesmīgākā bija uz biroja administratores- asistentes vietu pie diez gan sabiedrībā zināma miljonāra, Skudriņas vīra. Pirmie jautājumi, protams, bija par darba pieredzi, pēc tam sekoja jautājums, vai nepieciešamības gadījumā varēšu pamasēt muguru, vai deviņos vakarā varēšu viņu aizvest mājās, ja būs pārmēru iedzēris. Tas bija pazemojoši.
24.08.2016 09:33 |
 
Reitings 312
Reģ: 24.09.2015
Bet par personāla atlases kompānijām- lieka laika šķērdēšana. Vienai no tādām pēc intervijas aizrakstīju, lai pajautātu, kādēļ netiku pieņemta, jo uzskatīju, ka diezgan labi atbildu prasībām, un intervija noritēja veiksmīgi, gribējās vienkārši uzzināt konstruktīvu kritiku, bet viņi vispār neatbildēja. Saprastu, ja pats uzņēmums neatbild, nav laika un tā, bet kompānija, kas nodarbojas tikai ar personāla atlasi....
24.08.2016 09:38 |
 
Reitings 2264
Reģ: 21.01.2013
Man prātā palicis, ka vienreiz ierados uz darba interviju valsts iestādē - uz sarunāto laiku. Ja nemaldos, tas bija plkst. 10.00. Izrādījās, ka visiem padsmit kandidātiem bija pateikts laiks uz 10.00, lai gan intervijas tāpat bija plānotas individuālas. Visiem bija jāstāv kājās klientu apkalpošanas zālē un jāgaida, kuru tad nu sauks iekšā nākamo. Mans laiks pienāca stipri vien pēcpusdienā.
24.08.2016 09:39 |
 
Reitings 12651
Reģ: 29.01.2009
Man ir bijusi tikai viena tāda wtf...aizgāju uz to vietu, kur notika intervija (viņu birojā), tā māja diezgan liels grausts, ieeju iekšā, un tur izskatās k kas starp vecu dzīvokli/ļoti palietotu biroju..turklāt tik šauri..un ar mēbelēm, kādas manos laukos pirms 20 gadiem bija. Intervētāja arī kaut kāda pa gaisu, neviens cilvēks tajā "milzīgajā" birojā nebija, nu, tā diezgan frīkī kopumā. :-D
24.08.2016 09:40 |
 
Reitings 231
Reģ: 26.05.2015
Oh, pirmā darba intervija. Es - zaļš gurķis, meklēju, kur piestrādāt studiju laikā, ieraudzīju vakanci par bārmeni ar salīdzinoši feinu atalgojumu. Neienāca prātā papētīt, ka striptīzklubs (?). Es un vēl viena meitene ieejam iekšā, abas jau saskatījāmies, ka jāņem kājas pār pleciem. Intervija notika tur pat uzgaidāmajā telpā abām klāt esot. Iznāca no kabūzīša mollīga tante korsetē un teica, ka bārmeņu vietas aizņemtas, vajagot meitenes, kuras izklaidē puišus, tur dzērienus piedāvā un izklaidē atpūtniekus... Lieki piebilst, ka abas piecēlāmies un aizgājām :-D
24.08.2016 09:45 |
 
Reitings 569
Reģ: 01.08.2016
Krīzes gadā esot vienai piedāvāts administratores darbs bez līguma, bet šās vīram apsarga vieta caurlaidē bez liguma. Tā firma tagad jau sen ir aizklapējusies.
Izplatītāju darba piedāvājumi, kur sākumā meklē it kā pārdevējas, cilvēks atnāk, izrādas MLM;).
24.08.2016 09:55 |
 
Reitings 7908
Reģ: 05.02.2011
mana dīvainākā intervija bija kādas 2 stundas - jautājumi, lomu izspēlēšana, citātu kartiņas, kas jākomentē visās valodās un tml :D es biju vnk pārgurusi no tā visa, ka izgāju un ar wtf izteiksmi nodomāju kas tikko notika? :D
vakar man pajautāja vai es pīpēju. it kā nekas tāds, bet es apjuku, jo man pirmoreiz kko tādu jautāja.
vispār diezgan foršas un adekvātas intervijas bijušas :)
24.08.2016 10:14 |
 
Reitings 174
Reģ: 16.04.2016
Sludinājumā apraksts, darba pienākumi -mārketinga speciālists, kad atnācu uz interviju apraksts strauji mainījās, jo PR cilvēks esot, mārketinga arī, līdz ar to pēc jaunā darba apraksta tas, ko viņi meklēja, bija copywriter/tulkotājs, jo bija jātulko daudz teksta LV/ENG/RU valodās. Un skaidrā tekstā vēl pateica- virsstundas būs un tās mēs neapmaksājam.
Izskatījās, ka viss no sērijas - sāc strādāt un jau pusgadu esi iekavējis :D
24.08.2016 10:18 |
 
Reitings 5497
Reģ: 31.01.2013
Es reiz konkrēti apmaldījos, sapēros un darba interviju nokavēju par divām stundām.
Un pats dīvainākais bija tas, ka mani tās divas sstundas gaidīja. tad nu ierodosties jutos ļooti neērti. Un neērti pagāja arī visa intervija.
24.08.2016 10:32 |
 
Reitings 1579
Reģ: 04.04.2013
Skudrinas virs mekleja letu prostitutu par sekretares algu,daudzi miljonari ta dara,ka atrod smuku sekretari un par sekretares algu, pusdienam restorana un reizi menesi noperkot kadu nieku "dr...z" sekretares, sanak loti leti un izdevigi.
24.08.2016 10:34 |
 
10 gadi
Reitings 2238
Reģ: 27.02.2011
Pazīstu Skudriņas vīru, vai tiešām viņš ir tāds nelietis?
24.08.2016 10:57 |
 
Reitings 312
Reģ: 24.09.2015
Lapsiņa, jā, diemžēl tā intervija bija tāda, var jau būt, ka tā bija viņa kaut kāda humora izjūta, kas tādā gadījumā ir ļoti īpatnēja, bet nu jautājumi bija tādi. Tagad, kad redzu Gundegas raidījumus, nevaru nedomāt, ka vīrs ir tāds, jo no malas izskatās laimīga ģimene.
24.08.2016 11:05 |
 
Reitings 1877
Reģ: 21.05.2011
Ja godīgi, netā jau var uzrakstīt jebko. :D
Bet pašai gadījies vairākus gadus atpakaļ, strādājot sabiedriskajā ēdināšanā, sabiedrībā pazīstams cilvēks vecumā 40+ ievilkās pilnīgā lopā ar kaut kādu draugu, ārdījās, izteicieni tādi kā "es tevi izdr****u"un citi. Redzot šo personu TV vai kādos citos medijos smaidot un lejot cukuru, noskurinos. Tad jau biju jauns skuķis, apstulbu no tādas uzvedības. Ar tagadējo prātu uzfilmētu un dotu pretī.
24.08.2016 11:14 |
 
Reitings 5884
Reģ: 25.08.2013
Man viskatinošākās ir "darba intervijas", uz kurām mani uzaicina tā kā slepeni. Es strādāju salīdzīnoši labā amatā salīdzinoši labā uzņēmumā ar labu algu, nu, ja godīgi, grēks sūdzēties - vienmēr, protams, var labāk, bet esošo darbu es neplānoju mainīt. Un ir bijuši daži gadījumi, kad man piezvana un saka: man jūs ieteica A, teica, ka jūs esat ļoti labs speciālists jomā X (mana joma), es ļoti ļoti gribētu pakonsultēties ar jums par vienu projektu, vai jums būtu tam laiks? Es saku - jā, nu OK (mūsu nozarē pirmajā tikšanās reizē nav pieņemts piestādīt rēķinu par parastu "ievadsarunu"). Aizeju un tur man sāk piedāvāt visādus sviestus a la finanšu piramīdas vai algu, 3x zemāku par manu pašreizējo. Jo redz, ka esmu jauna un automātiski pieņem, ka strādāju par kapeikām. Vienreiz vienu tādu gudrinieci ap 50 tā noaudzināju, pateicu visu, ko domā, un lai citreiz padomā, kam zvana, ka viņa palika sēžot ar muti vaļā - tā laikam par viņas Amway vēl neviens nebija izteicies. :-D
Tāpēc tagad lielākoties vispār atsakos tikties vai arī pa telefonu ļoti ļoti precīzi prasu sniegt informāciju par projektu. Ja nevar - uz redzēšanos!
24.08.2016 11:15 |
 
Reitings 569
Reģ: 01.08.2016
Priekš kam kaut kas jāfilmē?
Paziņa Padlaikos strādāja slimnīcā, tur vienu aktieri atveda ar baltajām pelītēm. Slavenu. Un tad?
24.08.2016 11:16 |
 
Reitings 646
Reģ: 23.02.2015
Es reiz startēju uz kopētavu kasieres darbu pie LU !!!
Tur ir šausmīga darba intervija.
Nav brīnums, ka visu laiku ss.lv tiek meklētas kasieres.
:-D:-D:-D
24.08.2016 11:25 |
 
Reitings 1579
Reģ: 04.04.2013
Latvija zinamas dziedatajas, tris bernu maminas virs ari jarejas apkart un milakas mekle par maziem ieguldijumiem kaut pasam pilnas kabatas ar naudu. Vecenes neko isti ieguldit negrib, bet pasam patiik brendigi gerbtas cacinas, dazus menesus atpakal izjareja zinamo sievieti kurai 40 gadi.
24.08.2016 11:30 |
 
Reitings 350
Reģ: 09.08.2011
Man ir bijušas intervijas gan koridorā pie lifta, gan tās, kur no sākuma jānopērk preces par kaut kādu summu un tad stradā, kaut gan arī bija cits amats norādīts, bija viena arī tāda, ka beigās pasaka, ka tas amats esot aizņemts, bet tiek meklētas meitenes, kas brauks līdzi uz pirts tusiņiem (prasīja vai nav arī draudzenes, kas gribētu), toreiz jutos drausmīgi :D Un bija bail, vēl tas vecis tāds ar smīniņu, fujj, bet tas bija jau ļoti, ļoti sen.
Ir nācies iet uz vairākām kārtām un pildīt visādus uzdevumus - gan lomu spēles runāt krieviski, gan tulkot tekstu no latviešu uz krievu, arī ātrrakstīšana uz klaviatūras, gan risināt visādus uzdevumus ar x, y, tā arī nesapratu, kamdēļ tādi domāti bija, jo to darbu dabūju, bet pēc 3 mēnešiem aizgāju.
Pēdejā reizē ko gāju, bija forši, nebija stulbo jautājumu, piedāvāja tēju/kafiju, ļoti draudzīga atmosfēra un jutos tur gaidīta. :-)
24.08.2016 11:33 |
 
Reitings 987
Reģ: 02.06.2016
Ilgi domāju un nevarēju atcerēties, tagad atcerējos - gribēju pieteikties amatam uz asistenta amatu, atbilde mani nogāza no kājām , man piedāvāja staigāt apakšveļā un sūtīt šīs biksītes pa pastu, labi samaksāšot, pa biksītēm būtu 50 ls :D :D :D Ilgi mani nelika mierā.
24.08.2016 11:37 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits