Madara, Stenders, TBS - kvalitāte

 
Reitings 199
Reģ: 06.03.2016
Sveikas augusta otrajā pusē!
Jautājums visai vienkāršs - vai cena atbilst kvalitātei? Jautā cilvēks, kas radis iepirkties Drogās, bet nu nolēmis vairāk sevi palutināt. :-D
Stenders interesē tieši parastās ziepes (dušas želejas vietā) un šampūni, ja viņiem tādi ir, lūpu kosmētika.
The Body Shop dekoratīvā kosmētika, sejas krēmi.
Madaras sejas krēmi.
Paldies! (l)
16.08.2016 12:01 |
 
Reitings 1274
Reģ: 23.09.2012
Man arī kādreiz ļoti nepatika TBS produkti, bet tad sapratu, ka ir atrodams arī kas ļoti foršs piemēram sejas krēms ar eļļam, dikti patikas, jauna spa līnija viņiem ( kamērlijas sviestkrēms- superigs) :)
Stenders gan patik, gan nepatik, nepatīk sastāvi bet ja uz to piever acis, patik smarža ;) dažas lietas ir foršas, kā roku ziepes ( īpasi lavandas! wowowow) :) Skrubīši ir forši :)
Madarai esmu izmēginājusi gandrīz visu ( izņemot eļlas un anti age produktus) patik DD krēms, nostiprinošā eļla, ķermeņa krēmi ir pārvērtēti dargi un sausinoši manuprāt, bet sejas ziepes ir ļoti labas, nakts krēms ideals, ķermeņa ziepes (šķidaras) ļoti foršas, šampūni padārgi bet ir labi
yves rocher ir ļoti kvalitatīva ķermeņa kopsanas kosmētika, tikai , nezinu , laikam jau viņi izgājuši no Lv tirgus? kāda zin?
l'occitane ideala ķermeņa un sejas kosmētika tikai cena ir samērā dārga.. kaut gan, manuprāt tā vērta!
Ja skatamies uz LV ražotāju pusi Attirance pārsteidz ar labiem produktiem! Iesaku ieskatīties, jo mēdz būt akcijas un atlaides, izmēģini sviestkrēmu tas tiešām ir superīgs http://sieviskiba.blogspot.com/search?q=attirance
24.08.2016 09:37 |
 
Reitings 674
Reģ: 21.12.2015
convo tās ir aptiekā nopērkamas:
24.08.2016 09:42 |
 
Reitings 1414
Reģ: 20.05.2014
The body shop man nepatīk, īsta ķīmija un savu laiku esmu pārlietojusies, uk ir ražotne un tur, ja uzlīme pat ne tā uzlīmēta prece maksā neko.
Stenderam man patīk lūpu balzāms, bumbas, losioni, eļļas, dušas želejas gan ir pretīgas, ādai nav tīrības sajūtas un pēc tam ļoti sausa. Tikko malā izlēce reklāma, Stendera krēmiem Douglasā atlaides. ;)
24.08.2016 10:03 |
 
Reitings 436
Reģ: 12.07.2011
Manām acīm ļoti patīk Stendera rožu acu krēms, labāk par citiem, ko esmu lietojusi, tāpēc iepirku priekšdienām ar man liekas 50% atlaidi, kad bija lielās atlaižu dienas Stenderā (l)

Un te gan Rituals nav pieminēts - izlēmu sevi palutināt un nopirku ziemai ķermeņa krēmu, smaržai vajadzētu būt dievīgai (l)
24.08.2016 10:04 |
 
Reitings 436
Reģ: 12.07.2011
Madarai ir labs roku krēms, mana uztverē smaržo pēc marcipāna :-)
https://www.madaracosmetics.lv/lv/veikals/anti-age/aizsargajoss-roku-krems
Un patika arī ķermeņa ziepes (kā dušas želeja) ar piparmētru aromātu, atsvaidzinošas vasarai un, kad ciet deguns arī palīdz :-D
https://www.madaracosmetics.lv/lv/veikals/kermenim/atsvaidzinosas-ziepes
24.08.2016 10:08 |
 
Reitings 803
Reģ: 21.09.2015
Stendera zilā matu kopšanas līnija ir diezgan efektīva.
++ ar baudu izlietoju gan kondicionieri, gan matu masku. Smarža īpatnēja, bet mati toties mīksti un viegli.
24.08.2016 10:15 |
 
Reitings 1414
Reģ: 20.05.2014
Dark_Lady, tev tās ziepes nesausina seju? man nenormāli sausināja un āda pleķiem nāca nost, tas gan bija sen, agrāk viņas maksāja ap 5 ls.
Stenderam arī ziepes ir foršas, man ļoti patīk kreimeņu, dzērveņu un ķiršu. :)
24.08.2016 10:16 |
 
Reitings 674
Reģ: 21.12.2015
Trīne1 šīs ziepies neizmantoju sejai, ar viņām mazgāju visu pārējo.
Sejai man ir citi kopšanas līdzekļi.
24.08.2016 10:49 |
 
Reitings 854
Reģ: 07.03.2015
Es arī ielikšu +++ Stendera zilajai matu kopšanas līnijai. Salīdzinājumam -pirms tam biju lietojusi TBS šampūnu/kondicionieri. Visu laiku mati izskatījās netīri.
No Stendera vēl lietoju uz maiņām dzērveņu ķermeņa kopšanas līniju un greipfrūtu līniju. Vienīgais nepatīk ķermeņa krēms, liekas ļoti taukains. Tā vietā izvēlos ķermeņa jogurtu.
Madaru lietojusi neesmu. TBS smarža priekš manis pārāk spēcīga.
Patīk arī šeit jau pieminētais Rituals.
24.08.2016 11:07 |
 
Reitings 1129
Reģ: 19.04.2015
Man arī ļoti patika Etija ieliktais Madara roku krēms, kuru bija iespēja noprovēt! Labāku manas rokas nav jutušas. Kad beigsies krēmu krājumi, nopirkšu arī savam plauktam, citādi tagad tā jau pārāk daudz tūbiņu un burciņu, kuru nelietoju (l)
25.08.2016 01:50 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits