Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pēc bērniņa, zobu stāvoklis.

 
Reitings 34
Reģ: 10.11.2014
Sveikas dāmas.
Man ir sasāpējies jautājums. Varbūt neesmu vienīgā.
Sen senā pagātnē, gan mamma mana gan tētis nebija apdāvināti ar perfektiem zobiem, tad nu es sapratu, ka man tā nebūs, es kopšu un lološu viņus, viss bija kā iecerēts, bet 23 gados paliku stāvoklī, tad jau sāka parādīties daži caurumiņi, kuru laboju cītīgi...
Bet nu jau mazajam ir trīs mēneši, un par pēdējā mēneša notiekošo esmu šokā.
Viss sākās, vienu vakaru mazgāju zobus, un priekšējajam zobam nodrupa gabals, pamatīgs, steidzos labot, salaboja man, tad pagāja nedēļa, otram zobam tas pats, atkal skrienu labot, tagad šajā nedēļā abas plombes ir izkritušas caurumi ir lieli abos priekšējos zobos, un iekša ir melna, es krītu panikā, pierakstījos jau 1dien pie doka, bet pa klausuli stāstot viņš nopūtās un teica, ka parunāsim klātienē. :-/
Man zobi pūst no iekšienes? :'-(
Un es jau izlasīju, ja vajag implantus tas ir drausmas, 2-3k
A ja man sak visi šitā? Ne tikai priekšējie?
VAI KĀDAI ARĪ PALIKA SLIKTĀKI ZOBI PĒC BĒRNIŅA?
Un drausmas, 25 gados, dzīves plaukumā es staigāju kā nodzērusies sieviete, nē pat dažām kuras ir nodzērušās zobi labāki. :'-(
Esmu noraudājusi visu mēnesi, drausmīgi. Vīrs smejas, tas vēl vairāk sāpina, ka viņš smejas, bet finansiāli nepalīdz, pašai priekš dārgs. :(
12.08.2016 23:17 |
 
Reitings 252
Reģ: 12.12.2014
Vai Tu kalciju lieto papildus?
12.08.2016 23:19 |
 
Reitings 463
Reģ: 25.10.2012
Grūtniecības laikā vajadzēja lietot papildus vitamīnus- kalciju saturošus un fluoru. D vitamīnu. Piena produktus jālieto.
Es noteikti ieteiktu fluora tabletes tagad palietot kādu pusgadu.
12.08.2016 23:24 |
 
Reitings 5637
Reģ: 06.11.2013
Vīrs smejas, tas vēl vairāk sāpina, ka viņš smejas, bet finansiāli nepalīdz, pašai priekš dārgs.

Vecim nav kauna, ka viņa sievai ir hokejista smaids? Vai viņam nav jūtu? :D
12.08.2016 23:28 |
 
Reitings 5261
Reģ: 27.03.2009
Tev vīrs debīls? Tas tachu nemaz nav smieklīgi!
Un meklè citu zobàrstu, ja tev salaboja abus zobus, nebùtu jàkrīt plombám lauká! Ej pie laba zobàrsta un salabos tev zobus, nekadas plombas nekritīs laukà. Tikai nevelc garumà, jo implanti ir dàrgs prieks
12.08.2016 23:39 |
 
Reitings 1325
Reģ: 10.08.2015
Man arī zobi ir "sāpīgs" jautājums, bet grūtniecības laikā lietoju fluoru saturošu zobupastu. Zobārste teica vismaz 1000ppm vienības, nopirku Elmex ar 1400ppm fluoru. Dzēru arī traki daudz piena, bet tas bija vairāk kuņģim. Tad nu viss pagāja labi, un šobrīd (dažus mēnešus pēc dzemdībām) ir viens labojams caurums. Varbūt gan neesmu pamanījusi vēl kādu.
.
Ļoti žēl dzirdēt, ka arī tik slikta var palikt situācija ar zobiem. Pirms lieliem zobu labošanas darbiem iesaku pakonsultēties ar vēl kādu zobārstu. Varbūt vispār uz Stomatoloģijas institūtu vajag.
12.08.2016 23:40 |
 
Reitings 13628
Reģ: 29.01.2009
Traki! Te jau tiešām tikai ārsts ieteiks, kā rīkoties.
Bet kā vīrs var par to smieties? Un kas tas par attiecību modeli, ka finansiāli nepalīdzēs?
13.08.2016 20:04 |
 
Reitings 1609
Reģ: 03.03.2013
Zinu vīrieti,kurš 25 gadus smēķēja,bet zobi bija tikai mazliet dzeltenīgi,bet nebija neviena plombe un visi taisni un perfekti.Tagad kad nesmēķē,ir arī baltāki un skaisti.Ģenētika,medikamenti...
Jā,par to kā var smieties es arī nesaprotu.Priekšējie zobi tomēr ir redzamie.Man draudzene tieši pagaišo nedēļ ielika četrus priekšējos- ļoti dārgi un pats process arī nepatīkams,it īpaši pēc tam,kad tur viss dzīst.Nācās likt,jo plombes tur neko nedeva vairs (jau no pusaudžu gadiem viņai tur plombes mainīja ik pēc cik tur tiem gadiem).Nebēdājies,stress nepalīdzēs.Viss būs labi!
13.08.2016 20:28 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits