sievietes, ar kurām vīrieši NEKAD nesatiktos

 
Reitings 101
Reģ: 01.11.2015
- aklām
- invalīdēm
- kurlām
- mēmām
- kroplēm
- resnām
11.08.2016 18:39 |
 
Reitings 1584
Reģ: 29.05.2016
Pasadena tu mani sasmīdināji:-D Paldies!
Es atšķirībā no citiem nenodalu tik strikti vīrietis vai sieviete (protams ja neiet runa par attiecībām/sex) tāpēc man pārmest, ka es sievietes iztaisu par ļaundarēm ir maigi sakot absurds:-D
Nepiekrist cita viedoklim ir viens, bet skatīties no šaura leņķa ir kas cits + ja no visām ''porām'' sprauca ārā lamuvārdi, apvainojumi un vēlēšanās pazemot citādo (mazākumu), tad nu nekādīgi citādi nevar nosaukt kā par aprobežotu domāšanu. Varu nomierināt, ne tikai sievietes ir tādas, bet daudzi vīrieši tāpat.
Es vnm cenšos pamatot savu viedokli, lamājos šajā forumā ļoti minimāli...ko saņemu pretī savam viedoklim? Lamuvārdus, apvainojumus, skatīšanos uz jautājumu tikai no viena skatupunkta (cik esmu ievērojis tad lielākā daļa cilvēku skatās uz lietām no sava skatupunkta, ne plašāk, žēl) + bez argumentiem.
Nevēlos kašķi, tāpēc lūdzams iztiksim bez kārtējiem apvainojumiem.
11.08.2016 20:54 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
Likteña Vēstnesi, būs vieglāk dzīvot, ja neizdomāsi kaut kādu mistisko aprobežoto łaundari (sievieti, protams), kuras lielākais noziegums ir nepiekrist Tavam viedoklim

+++
Bet autoram izdevies. Tīrā provokācija
11.08.2016 21:15 |
 
Reitings 1534
Reģ: 28.04.2015
Avenīt, kur statistika? :D es neesmu ne skaistā, ne resnā, bet interesanti gan tev secinājumi.
11.08.2016 22:13 |
 
Reitings 488
Reģ: 18.10.2009
Nepiekrītu. Vēl aizvakar redzēju pāri, kuri savā starpā sazinājās ar zīmju valodu. Tik ļoti mīlīgi viņi savā starpā čubinājās un vēl mīlīgāks bija brīdis, kad meitene pēkšņi skaļā balsī sāka smieties. :)
11.08.2016 22:19 |
 
Reitings 2350
Reģ: 03.05.2016
Likteni - nu ko tu šeit dari starp mums, fūrijām? :-D
Tiš tiš uz veču forumu: http://www.dzekiem.lv/forums/
:-D
11.08.2016 22:51 |
 
Reitings 1584
Reģ: 29.05.2016
Agresīvā Grūtniece tāpēc, ka jūs pašā sākumā mani nokaitinājāt. Es esmu tāds, kurš nepiekāpjas uzspiestam viedoklim. Šajā gadījumā naidīgajai attieksmei. + mazliet pat patīkami pakaitināt dažas fūrijas. Vētra ar zibeņiem ir gan bīstama, gan savā ziņā skaista. Tāpat ir dažreiz nepatīkama pēcgarša pēc cosmo apmeklējuma, bet citreiz uzlabo garastāvokli.
+ te jau visas nav fūrijas, dažas ir arī naktsvijolītes;-)
Tas tavs forums nav priekš džekiem...pieaugušajiem. + vai tikt tur gadījumā vel daudz visādi geji neapgrozās. Priekš komunikācijas ar džekiem man ir viens skype čats.
Tā kā manas mazās skaistās fūrijas tik viegli netiksiet vaļā no manis :-P:-D
12.08.2016 00:46 |
 
Reitings 12990
Reģ: 29.11.2014
Es Tevi neesmu nolamājusi, bet saraksti atceros, bet tāpat nedomāju, ka kaut kādā veidā būtu Tevi nolamājusi vai personīgi apvainojusi, lai izraisītu tādas emocijas Tevī. Tāpat es sevi arī neuzskatu par aprobežotu, jo... ko es tādu aprobežotu šeit būtu minējusi? Man parasti ir diezgan "flexible" viedoklis par dažādām lietām, protams, ir tādas situācijas, kad palieku pie sava, bet... vai tas mani padara par aprobežotu? Iespējams, taču nekad neesmu ar kaut kādu naidu pret Tevi vai kādu citu lietotāju, kas nav trollis, runājusi. Ja sanāk kāda viedokļu sadursme, tur tā arī paliek - diskusijā. To jau laikam esmu teikusi.
Tāpēc man šķiet dīvainas tādi emociju uzplūdi no Tavas puses, jo šeit neviena nav nekāda riebīgā un ļaunā sieviete, ja runājam par tām, kuras te nenāk, lai iztroļļotos.
12.08.2016 01:00 |
 
Reitings 12990
Reģ: 29.11.2014
Man liekas interesanti tādi spilgti raksturojumi, ka mēs lamājoties, pazemojam, noniecinām un ko tik vēl ne? Vai nešķiet mazliet par skarbu?
12.08.2016 01:01 |
 
Reitings 901
Reģ: 17.03.2016
Likteņa Vēstnesi - tu reāli raksti tādus palagus, beigās neko nepasaki un atkārto vienu un to pašu - ka visas te aprobežotas, tikai tu nē, tu jau citus tā nevērtē un centies visiem iestāstīt, cik tev atvērta domāšana... utt. Es nebrīnos kāpēc pret tevi neattiecas labi - kuram diez ir interesanti ar cilvēku, kas vienu un to pašu maļ?
P.S. Ja tu nevienu tā nevērtētu kā pats saki, tad arī nesauktu te visas par fūrijām un nerakstītu, ka te savākušās meitenes ar riebīgiem raksturiem. Bet tas tā, pārdomām. :)
12.08.2016 01:22 |
 
Reitings 2350
Reģ: 03.05.2016
Likteni, beidz te mācīties saskaitīšanu, marš uz pamatskolu! :-D
Pats labs fūrijs, atnācis visas cosmo dāmas pārmācīt ņemot lietā jaunākos vaimanāšanas trikus.
12.08.2016 02:04 |
 
Reitings 201
Reģ: 11.07.2016
fūrijs

Man patiik tas vaards....:-D
12.08.2016 04:02 |
 
Reitings 184
Reģ: 02.07.2016
Hahaha - fūrijs ;D ;D sasmējos!
12.08.2016 10:03 |
 
Reitings 2357
Reģ: 17.02.2016
Likteņa vēstnesim šķiet visas sievietes, kam ir savs viedoklis un neglauda viņam pa spalvai, skaitās riebīga rakstura un vienpusīgu domāšanu.
Taču atslābsti čalīt, aizej kaktā paraudi, noslauki puņķus un ej apskaties kas notiek reālajā pasaulē.
Likteņa Vēstnesi - tu reāli raksti tādus palagus, beigās neko nepasaki un atkārto vienu un to pašu
+++ Sāk atgādināt Rvs :-D
jūs pašā sākumā mani nokaitinājāt.
Ahh tu nabadziņš, un tagad visām tev jājūt līdzi, ka kāda cosmiete atļāvās tevi nokaitināt?!:-D Uzvedās kā bērns, kam smilšukastē lāpstiņa atņemta. (t)
Tēmas autoram varu pateikt, ka tu smagi kļūdies, sievietes viennozīmīgi nesatiktos arī ar tādu kā tu ;-)
12.08.2016 10:26 |
 
Reitings 1584
Reģ: 29.05.2016
Lai tā būtu manas melnās fūrijas:-D
Es jau nedusmojos uz jums (labi ir kādas 2 kuras tiešām krīt uz nerviem), ja gribas palamāties tad uz priekšu, bet kāpēc tas regulāri jādara?
Piemēram tēmās par augumiem/svaru es kaut ko iekomentēju, tā vesels bars sāk lamāt mani, ķipa es kaut ko nepareizu saku + visu laiku rēgojas it kā mani kompleksi.
Es tajās tēmās paužu patiesību no veselības viedokļa + vairākuma (vīriešu) estētiskās baudas.
Ne kādu gribu aizvainot, ne ko. Bet mani gan naskas tur lamājat.
To es jums dodu, kā piemēru.
Ja neesat pamanījušas, tad es cenšos iztikt bez konfliktiem šajā forumā, bet regulāri es tieku tādos ievilkts, jo atbildi parādā es nepalikšu!
Un vel...es vnk diskutēju, izsaku savu viedokli, kā demokrātiskā sabiedrībā pieņemts. Manu viedokli varat nepieņemt, varat argumentēti apstrīdēt, bet to jau jūs nedarāt. Kā kaut kas nepatīk manis rakstītajā tā sākas manis lamāšana.
Es nesaku, ka esmu perfekts, bet es vismaz necenšos te nevienu pazemot, bet gan palīdzēt ar padomiem, ar savu skatījumu uz dzīvi. Uzskatu, jo vairāk viedokļi jo labāk.
Tā kā lūgums man: Dzīvosim mierā, bez savstarpējiem apvainojumiem. Paldies!
12.08.2016 21:08 |
 
Reitings 12990
Reģ: 29.11.2014
Man gan šķiet, ka visas normāli Tev atbild, izsakot savu subjektīvo viedokli, kas, ļoti iespējams, nesakrīt ar Tavu, bet tā noteikti nav lamāšanās, Tevis pazemošana, nicināšana vai jebkas tāds, par ko ārkārtīgi būtu jāapvainojas.
12.08.2016 21:12 |
 
Reitings 1584
Reģ: 29.05.2016
+++++ mhm, taads lohs, to pashu nodomaaju... Nemtiigi cilveekus kritizee, tev tie kompleksi pa visaam viileem naak aaraaa, tiec luudzu galaa ar sevi...

Tu uzskati, ka tāds komentārs ir normāls?
Es tajā tēmā ne reizi nevienu nekritizēju, bet gan izteicu viedokli to, ka kauli nav smuki (pajautājiet saviem draugiem, 99% teiks to pašu, tātad viņi arī kritizē?) + teicu, ka nav veselīgi. Un to varat noskaidrot pie ģimenes ārsta, ka pazemināts svars nav veselīgi.
Tātad kur te kritizēšana?
Kompleksi? Sen vairs nav, bet jums te katrā tādā tēmā rādās ka man kaut kādi kompleksi par savu miesasbūvi.
Lūdzu! Man personiski neliekas, ka tādi komentāri ir normāli, ja neesmu tādā garā neko rakstījis. Bet lūdzu, rakstiet un domājiet ko gribat par mani. Ne jau mani jūs pazemojat, bet gan pašas sevi:-D
Ok, negribu te bezjēgā strīdēties.
Miers uz Zemes!
12.08.2016 21:22 |
 
Reitings 12990
Reģ: 29.11.2014
Nu es uzskatu, ka gadās izsprukt emocijas kādam tādam vārdam, bet es nedomāju, ka tā ir ārprātīgākā nicināšana.
Es nekad neesmu smējusies par Tavu miesasbūvi vai jebko citu Tavā izskatā, šaubos, ka kāda cita arī patiešām ir Tevi tādiem sliktiem vārdiem saukājusi. Varbūt tomēr Tev tā āda nav tik bieza, kā iepriekš gribēji, lai mēs domājam, ja vārds " lohs" Tevi tā var aizskart.
12.08.2016 21:24 |
 
Reitings 1584
Reģ: 29.05.2016
Apple_pie tici man, vārds ''lohs'', mani neaizskar, protams patīkami nav, bet ignorēju.
Mani aizskar pati attieksme pret mani. Es tieku pataisīts par sazin kādu briesmoni, lai gan nekad šajā forumā neesmu nevienam speciāli braucis augumā. Vnk jums te ir paradums nevis argumentēti diskutēt, bet gan kad nepatīk teiktais, tad sākt šādu epitetus izmantot.
Un nē, man nav bieza āda. Tiek strādāts, lai tāda taptu. Savā ziņā jūs ar šādiem tekstiem palīdzat man:-) vieglāk noslēgties, ja zina apkārtējo attieksmi.
Lai vai kā būtu, es te par sevi neko negribu diskutēt. Vnk vēlos lai jūs padomājat līdzi citreiz ko rakstāt. Citreiz liekas, ka te kādas Troņu spēles.
Vairāk par šo nekomentēšu.
12.08.2016 21:37 |
 
Reitings 12990
Reģ: 29.11.2014
Aj, nu beidz, neviens par neko Tevi te nepataisa, in fact, es šaubos, ka kāds pārlieku par to visu doma ārpus diskusijas. Vari nekomentēt vairāk, es arī vairs neatbildēšu, bet, manuprāt, ir muļķīgi uz katru tādu piebildi, ko vērš Tavā virzienā, atbildēt ar palagu, kur tiešām nepasaki neko.
Dzīve ir skaista, baudi to, nevis pievērs uzmanību katram sīkumam, ko par Tevi raksta internetā :)
12.08.2016 21:38 |
 
10 gadi
Reitings 1529
Reģ: 27.03.2011
Neviens tev nelika nākt uz šo forumu!!!
12.08.2016 21:39 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!