BEZTĒMA 09.08.2016

 
Reitings 987
Reģ: 02.06.2016
Čau, Labrīt! :-)
Ko labu darat?
Es pati jau darbā, dzeru lielo kafijas krūzi.
Katra diena šķiet arvien grūtāka, jo ir sarežģīti pareizi izvēlēties apģērbu, lai izskatītos gan klasiski, gan pieklājīgi. :-D Problēmas :-D

Foršu dienu !
09.08.2016 07:47 |
 
Reitings 1050
Reģ: 10.11.2010
Čau. ;)
Tā, kurš idiots aizskāra vārdu MADARA? Domā, ko runā!
Man ļoti patīk vārds Madara, jo Man ir māsīca ar tādu vārdu un es viņai izvēlējos vārdu MADARA!
Visām Madarām un citiem, kam šodien svētki, es novēlu:
Lai domu spārni,
Smalki kā zīds,
Nes vienmēr uz varavīksni!
Lai allaž uz pleca
Saules pilns rīts
Vērš nedienu
Zeltainā drīksnā.
Lai sveicina
Cīrulis mākoņos
Un purene kumeļa pēdā!
Lai Laima nes
Klēpjiem mīļumu
Un rieksta čaulā
Slēdz bēdas! Burvīgus svētkus! Izbaudiet! 8-);-)
09.08.2016 12:16 |
 
Reitings 385
Reģ: 14.06.2015
Adventi, turies, dzīvnieciņiem tur augšā būs labāk. Zinu, cik tas ir smagi, bet laiks sadziedēs visu.
Diamonda* Sirsnīgākie sveicieni vārdiņa svētkos!(l)

Visām burvīgu dienu!(l)
09.08.2016 12:25 |
 
Reitings 2059
Reģ: 20.11.2012
Sveiciens Diamondai* un visam pārejām gaviļniecēm! Mana brāļa draudzene arī vārdā Madara, man pašai nu ļooooti patīk šis vārds. :)
Čau, labdien!
Nesen mājās no zobārsta - aahh,kā man patīk, ka procedūras beigās mani uzslavē, ka ļoti labi turējos. :D :D Tagad tik nevaru sagaidīt, kad tas stīvums noies. (t)
Prieks, ka darbā uz ceturtdienu dabūju pusi dienas brīvu, varēšu pēc darba mierīgi sakrāmēt visas mantas , un varbūt pat izgulēties pirms lidojuma. :D
Tagad gan jāiet uztaisīt kaut kas pusdienām. See ya!
09.08.2016 12:29 |
 
Reitings 1050
Reģ: 10.11.2010
Daži jautājumi, cerams,ka, lūdzu, padalīsieties ar savām atklāsmēm..
1. Vajag jaunas receptes, ko ēdīsiet pusdienās?
2. Iesakiet (adreses) , kur var rakstīt Savu blogu?
3. Viena no foršākajām dāvanām, ko esat saņēmušas?
4. Ko dari Tu, lai Tev būtu seksīga vēdera presīte?
PALDIES!
Lai fantastiska otrdiena! ;)
09.08.2016 12:34 |
 
10 gadi
Reitings 1737
Reģ: 24.08.2011
Paldies meitenes par sveicieniem (l) :*
09.08.2016 13:01 |
 
Reitings 5497
Reģ: 31.01.2013
BaCk, es arī kādu laiku atpakaļ meklēju un tā arī neatradu. Ja atrodi, padod ziņu man arī.
Ja nav steidzami, tad ebayā protams var atrast.
09.08.2016 13:21 |
 
Reitings 1126
Reģ: 09.04.2016
Pfu, ar blusām tiku galā. Mamma nopirka kaut kādu pūšamo, izpūtu visu māju, vairs nav. :)
Mi Amore, paldies! Es arī sliecos domāt, ka maniem mīluļiem Tur Augšā būs labi, kaut gan arī ticu, ka viņi turpina dzīvot.
miss_lieliska, es rakstu gan blogspot, gan tumblr. :) Blogspot patīk labāk, tumblr patīk tas, ka bildītes forši var pārredzēt, kaut gan blogspot vēl neesmu mēģinājusi likt bildes, tur ir tikai rakstāmblogs. :)
09.08.2016 14:08 |
 
Reitings 3582
Reģ: 22.06.2014
Sveiciens, meitenes! Lai Jums skaista un izdevusies šī diena!(l)
Ziedošs sveiciens arī! Vien vārds uz vāzes lieks šajā gadījumā! :-D

Ļoti nāk miegs, bet pagulēt nevaru. Grāmatu izlasīju, tagad domāju, kā lai dienu pavadu. Suns arī samiegojies un mierīgs. Jāiet uzcept biezpiena plācenīši, gribas mazliet panašķoties. Un omu uzlabot.
09.08.2016 14:08 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
Vasara jau tiešām pilnu sparu traucas uz finišu, rīti paliek dzestrāki, karstums, šķiet, lēnām pazūd. Pirmā vasara, kad strādāju maz un daudz atpūtos, neesmu pieradusi pie tā un liekas, ka kaut kas nav pareizi

Man tas pats :D Tikai sāls ir tajā, ka man sāk iepatikties tāds režīms (t)
Diamonda, ķer vissirsnīgākos apskāvienus vārdiņdienā! :-P
09.08.2016 14:12 |
 
Reitings 12990
Reģ: 29.11.2014
Tiešām? Man tieši liekas, ka neko neizdaru.
Agrāk bija Hesburgers līdz pusnaktij, skola līdz 20 vakarā, vēl uz treniņiem gāju, parlamentā darbojos, visu paspēju un izdarīju, a tagad ... darbs pāris x nedēļā, pārējo laiku, rupji sakot, kasītu kuli, ja būtu čalis :D
09.08.2016 14:17 |
 
Reitings 4320
Reģ: 24.04.2012
Back ko labu redzēji un sadarīji Horvātijā? :)
Man ir baigais besis. Esmu normāli apaukstējusies. Pagājušā naktī ļoti slikti gulēju, tās iesnas mani nobeigs. Brīvdienas gan bija ideālas. Ja kāda vēlas baudīt īpaši romantiskus un foršus mirkļus ar savu mīļoto, tad viennozīmīgi iesaku muciņu kempingu jūras krastā.
http://laimesmajas.lv
Mums abiem ar vīru ļoooti patika, tieši laikā mūsu romantiskajai dabai. Jāpiebilst, ka mājiņās nav elektrības ( sveču gaisma vakarā , vīns un jūra aiz loga ir kaut kas fantastiski labs ), kā arī tualetes un duša ir pabriesmīga, bet tas viss ir sīkums, salīdzinot ar tām emocijām, ko izjutu divu dienu laikā. Saulrieta vērošana šupuļkrēslā vai muciņā pa logu, agrā rīta pastaiga gar jūru, miers un klusums apkārt. Tieši viss tas, kas nepieciešams diviem cilvēkiem, lai izbaudītu viens otra sabiedrību un īpaši romantiskus mirkļus. Nekādi datori, telefoni. Jūra, miers, daba, vīns, pastaigas, sarunas. Perfekti.
Tagad jāsavāc sevi rokā, jācer, ka iesnas rimsies, jābrauc meklēt mazajam brālim dzimšanas dienas dāvana un vakarā kārtīgi jānosvin viņa saldie 16. Ehh, nostaļģija, kur tie laiki, kad man palika 16 :-D
09.08.2016 14:23 |
 
Reitings 4617
Reģ: 02.06.2012
Chau!:)
Briivdienaas bija superiigaakaa(lasiit trakaakaa) vecmeitu balliite ever!
Es negribu blatot, bet mees iegriezaam visus.:-D
Pilniigi nostalgija uznaaca pec vecajiem, labajiem, bezruupiigajiem laikiem ar vistrakaakajiem, vissmiekliigaakajiem, forshaakajiem tusiniem.
Tagad darbs, torte un jaashtuko, vai riit uz juuru braukt.
09.08.2016 14:28 |
 
Reitings 2329
Reģ: 25.02.2011
Iesakiet,kāda sula/dzēriens vislabāk ies klāt rumam (gaišajam)?
09.08.2016 14:30 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
Apple_pie, jap.. Nu, maybe tāpēc, ka pēdējos 4 gadus tiešām biju kā vāvere ritenī - darbs 7 dienas nedēļā, bieži vien no rīta līdz vakaram, arī svētkos, arī brīvdienās. protams, bija arī brīvs režīms, bet darba apjoms, ja bija, tad bija jāizdara. Un tā tiešām 4 gadus no vietas, pirms tam 4 gadi universitātē un pēc nodarbībām uzreiz uz darbu, līdz 23.00.. Un tā atkal 5 dienas nedēļā, dažreiz 6dienās arī strādājot.
Un jā, pie tāda trakā ritma pierod, es arī esmu paspējusi izdarīt vairāk, bet tagad, kad ieguvu šo atelpu, atskārtu, cik forši, kad ir tik daudz brīva laika. Kaut gan permanenta nekonedarīšana arī nav man. Kaut gan tāpat es tādu režīmu atstāju vasarai, ja jau apstākļi tā sakrita, izlēmu to kārtīgi izbaudīt. Un jā, es to izbaudīju (un turpinu baudīt) uz pilnu klapi!
09.08.2016 14:31 |
 
Reitings 2353
Reģ: 29.01.2009
miss_lieliska
1. Pārējiem marinēti vistu šķiņķīši bez kaula un krāsnī cepti kartupeļi, klāt svaigie tomātu salāti. Man kabaču biezzupa ar grauzdiņiem.
2. Wordpress.com?
3. Hmm, manas mīļākās grupas cd ieraksts un ziedi, orģināli noformēts, tāpēc liels pārsteigums bija.
4. neko nedaru :D
Lūdzu.
Čau. Man liekas, tas rudens par ātru šogad atnācis :'-(
09.08.2016 14:47 |
 
Reitings 516
Reģ: 25.06.2016
1. Vajag jaunas receptes, ko ēdīsiet pusdienās? Pusdienās bija pildīta paprika, dārzeņu salāti un kartupeļu biezenis.
2. Iesakiet (adreses) , kur var rakstīt Savu blogu? Blogam teksta veidā iesaku wordpress.com, bet priekš bildēm - tumblr
3. Viena no foršākajām dāvanām, ko esat saņēmušas? Varbūt izklausīšos banāla af, bet dāvanas man ir otrajā plānā.. Bet vēl joprojām stāv sakaltētas rozes kastītē no saldajiem 16. (l)
4. Ko dari Tu, lai Tev būtu seksīga vēdera presīte? Youtube ir atbilde it visam, kas saistīts ar vingrinājumu iegūšanu.
////
Čau! (l)
Sēžu ar sāpošu kaklu un karstu kafiju, laimīgi atpūtinot kājas un priecājoties, ka šodien tik ātri viss beidzās. Rīt PVD, tā kā nācās šodien visu izberzt, iztīrīt, notīrīt, sakārtot.. Bet, paldies Dievam, diena pagāja bez stresa un pārdzīvojumiem.
Un, šķiet, dzīvē notiks pārmaiņas, pietam - diezgan lielas, jo varbūt no manas dzīves aizies veseli divi cilvēki. Lai iet! Nevienu neturēšu pie ķēdītes. Vismaz būs vieglāk. Bet pagaidām man tikai liekas, ka tā notiek. Varbūt saaukstēšanās vainīga pie šādām domām, whatever. :-D
Jāsakārto šovakar beidzot skapji un jānoskatās filmas beigas, lai ar mierīgu sirdi var iet atkal gulēt deviņos, haha. :-)
(((SVEICIENI ŠĪS DIENAS GAVIĻNIECĒM!)))(l)
09.08.2016 15:18 |
 
Reitings 12651
Reģ: 29.01.2009
miss_lieliska, virtuves sadaļā ir vakariņu tēma, tur atradīsi daudz ideju. ;-)
09.08.2016 15:52 |
 
Reitings 6797
Reģ: 06.07.2009
kampanella, redzēju sauli un jūru un daaaaudz, nu ļoti daudz tūristus. :-D Pārsvarā dzīvojāmies pa savu kūrortpilsētiņu, vienu dienu bijām uz Plitvices ezeriem (man tie ezeri un klimats patika daudz vairāk nekā dzīve piekrastē), tur ir ļoti skaisti, bet atkal - pārāk daudz tūristu, rindas un drūzma visur. Vienu dienu braucām diezgan jocīgā izbraucienā ar kuģīti uz salām. Kopumā emocijas dalās uz 50:50, laikam biju sacerējusies uz kaut ko wooow. :-D
09.08.2016 16:20 |
 
Reitings 4481
Reģ: 03.01.2014
Tikos šodien ar vien puisi, likās ļoti sakarigs, ar numuriem tomēr neapmainijamies, laikam tur neka nebus, zinu vel nav devis, cik ilgi gaidit hhm?
09.08.2016 16:24 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
kampanella, pasptāsti konkrētāk - cik izmaksāja tā muciņmāja diennaktī? Bija brokastis? Nebija naktī par aukstu/karstu tur iekšā (cik saprotu - logs vaļā neveras un durvis arī jātur ciet...)?
09.08.2016 16:49 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits