Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Slimnīcas soma

 
Reitings 220
Reģ: 14.01.2016
Sveikas meitenes, palēnām viršos uz to pusi, kad jāsāk krāmēt soma :)Galvenās lietas kam jābūt somā? It kā internets pilns ar visādiem ieteikumiem , bet nu varbut kāda ir īpaši sagatavojusies, un var padalīties ar mani?
Kādas drēbītes vajadzīgas mazulītim, un ar kādām ved mājās ? Man dzims septembra beigās, it kā auksts nav vispār , bet ne jau pufaiciņu jau jāvelk ? No slimnīcas lidz mašīnai ?
01.08.2016 17:43 |
 
10 gadi
Reitings 1503
Reģ: 11.03.2010
mees saveejam uzvilkaam vilnas jacinju no slimniicas, liidz mashiinai. un tas arii bija oktobra saakumaa.
panjem liidzi mazulim raapuliishus, nevis biksiites un jacinjas un kreklinjus un bodijus utt. uz attieciigi tik dienaam, cik tur buusiet. buutu arii labi, ja dreebiites buutu dazhaada lieluma, jo nevar zinaat cik liels buus mazulis :) dzirdeeju, ka latvijaa dreebiites prieksh dzemdiibu nama ir jaagludina?! (t)
panjem sev liidzi eertas dreebes. kko izklaidei, ja buusiet tur vairaak par vienu dienu..
sedzinju.
es tik nezinu, ko latvijaa dzemdiibu namaa dod par velti - pamperus, paketes??
es sev biju sakraameejusi lielu somu + veel taadu pashu mazulim, tika izmantots 2/3 no taa visa, taa kaa nesakravaajies prieksh 14 dienaam :D
01.08.2016 17:53 |
 
Reitings 1816
Reģ: 10.04.2014
Mazs bērns man nav, un pieredze arī tikai ar mazo māsīcu gandrīz firms desmit gadiem, kas tieši dzima septembra beigās, bet viņu no slimnīcas nesa arā tajā tīstoklītī, nu ietītu sedziņā un ar lentu apkārt (l)
Un cik atceros tad vecmāte bija sastādījusi sarakstu kam obligāti jābūt slimnīcas somā.
Varbūt pajautā bēbīšu un māmiņu beztēmā, tur visas vienuviet:-)
01.08.2016 17:54 |
 
Reitings 1165
Reģ: 13.05.2014
Man bija divas somas - čemodāns bebim un sporta soma man. Bebim liku : pamperus, vienreizlietojamos paladziņus, drēbītes,( 3 dažādus komplektus) ,ziepītes; cepurīte, cimdiņi, dvielis. Manā somā-dzemdību krekls, ziepes,šampūns, dvielis, drēbes, pēcdzemdību komplekts, pēcdzemdību paketes,pēcdzemdību pamperi,apakšveļa, čības, ūdens, ēdiens (es ņēmu sausiņus,riekstus un batoniņus) varbūt vēl kaut kas..
01.08.2016 18:08 |
 
Reitings 1165
Reģ: 13.05.2014
Galvenais kārtot visu pārredzami,lai nav ilgi jāmeklē kur kas ir.. piemēram,pirmās drēbītes arī iepakoju maisiņā un uzlīmēju uz maisiņa,ka tur ir pirmās drēbītes, lai vīram vai vecmātei nav jārakājas-tās es liku pašā somas augšā.
01.08.2016 18:12 |
 
Reitings 3903
Reģ: 03.03.2015
Manējā dzima pirms 2 gadiem septembra beigās. Iestājos slimnīcā vasaras siltumā, ārā jau nācām, kad laukā bija +14°. Meitu ģērbu plīša kombī, siltajā cepurē, vilnas zeķitēs, apakšā bodijs, krekliņš un rāpulis. Un vēl sedziņa pāri.
01.08.2016 18:28 |
 
Reitings 51
Reģ: 29.01.2009
Ar otro bērniņu arī ņēmu 2 somas,sev un mazajam atsevišķi; galveno meitenes sarakstīja jau.Ko iesaku - lietas,kas būs vajadzīgas tev un mazajam vēl dzemdību zālē, līdzīgi kā ella de jau ieteica, liec augšpusē,vēlams atsevišķos maisiņos - pirmās drēbītes un pamperis mazajam, ja sarakstā no dzemdību nama minēts, arī eļļiņu pirmajai apkopei, un sev pēcdzemdību paketes/pamperi (es liku 2 pamperus,jo nevar jau zināt,cik ilgi būs kontrakciju laiks un vai ar vienu pamperi/paketi pietiks); kā arī ūdens pudeli neiebāz pārāk dziļi somā,noderēs! ;)
01.08.2016 18:33 |
 
Reitings 10509
Reģ: 13.12.2009
 
10 gadi
Reitings 3281
Reģ: 18.01.2011
No pieredzes iesaku taisīt divas somas, vienu priekš dzemdībām, kur iekšā būs visi dokumenti, drēbes ko pārvilkt uz dzemdību zāli, mazulīša pirmais komplekts, ūdens utt. Un otrā somā visu kas nepieciešams atlikušajām dienām dzemdību iestādē.
01.08.2016 18:44 |
 
Reitings 220
Reģ: 14.01.2016
Tad septembra beigās pietiktu tikai ar siltu flīša rāpuliti, cepurīti , un mazais iekšā autosēdeklītī un hope mašīnā un mājās :)
Lasīju , ka vajagot matu fēni , šampūni, kaut kāds krūts silikons un vēl tie ieliknīši, protams, higēnasta preces drēbes sev , be varbut ir kas tāds ļoti specifisks kas vajadzigs !
01.08.2016 21:29 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits