31.jūlija SLINKĀS SVĒTDIENAS BEZTĒMA

 
Reitings 2350
Reģ: 03.05.2016
Labrīt! Pirmo reizi taisu beztēmu, ceru ka kāds nebūs pasteidzies. Labprāt ieliktu bildīti, bet mans telefons to izmet kā mazu ikoniņu un neko jēdzīgu nerāda. :-D
31.07.2016 09:48 |
 
Reitings 354
Reģ: 29.12.2013
Labs rīts!
Galvā tūkstoš un viena doma. Darbā normāls haosiņš, tāpēc jādomā, vai varēs to savienot ar studijām.
Bet vispār žēl, ka laiks tik ātri skrien. Rīt jau augusts, tad rudens un Ziemassvētki jau klāt :-D
31.07.2016 10:15 |
 
Reitings 2350
Reģ: 03.05.2016
Sākšu ar to, ka ir ļoti liels slinkums kaut ko pasākt, bet mazajai šodien aprit 2 mēneši, vajadzētu kādu bildīti uztaisīt, mums jāiet uz dzimšanas dienas svinībām un man ir pienākuma sajūta uztaisīt kārtīgas brokastis otrajai pusītei. Plānā taisīt kvinojas salātus ar spinātiem, dārzeņiem un Indijas riekstiem, bet nemērdēšu savu gaļēdāju badā, piecepšu cauraudzīti, lai prieks! :D

Nevaru sagaidīt, kad Ghetto Games beigsies, tie skeiteri un visi pārējie uzvedās kā uz zoo dārzu atbraukuši, taisa nekārtības, aurē un tēlo baigos tītarus, no malas izskatās nožēlojami. Vēlos mierīgi pastaigāt pa savu mierīgo pilsētu, lai nepievērš man lieku uzmanību. :-O :-D
31.07.2016 10:08 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits