Pelēka pele

 
Reitings 42
Reģ: 22.07.2016
Sapratu,ka negribu vairs būt pelēka pele.Manas klases dēļ man ir vairāki kompleksi.Kādreiz man bija akne,bet tagad sēja ir tīra.Auguma un svara dēļ mani sauca par striķi,milzi utt.Ģērbjos es parasti-džinsi un blūzes.Striju dēļ nekad nevilku īsus svārkus,šortus un caurspīdīgas zeķubikses.Make up arī ir parasts-tuša un lūpu krāsa(t)Arī 18 gadu laikā man nebija neviena puiša-visi mani draugi uztvēr mani kā družbanu svārkos,kurš vienmēr palīdz ar mājas darbiem utt.(t)Kā var mainīties ?Man jau apnika būt pelēkai pelei:'-(
29.07.2016 10:40 |
 
Reitings 228
Reģ: 29.12.2015
Tad, kad Tu būsi tikusi ar sevi galā un mainījusies gan iekšēji, gan ārēji un ieguvusi pārliecību par sevi, tad tās strijas Tevi vairs neuztrauks. Jo nu diez vai svešiem cilvēkiem baigi interesē Tavas strijas.
29.07.2016 14:07 |
 
Reitings 692
Reģ: 25.07.2016
Agnese1997, ja pat kāds tevi papēta, tad tiklīdz tu pazūdi no redzesloka tā par tevi aizmirst un nerunā, tev tas jādara sevis dēļ,tu nekad nenosauļosies garajās biksēs, tas, kā uz tevi paskatās nenozīmē, ka tev jākaunās, daudziem ir trūkumi ķermenī. Sabiedriskās vietās daudzi cits citu salīdzina, apskata, izdara kaut kādus secinājumus pat nezinot neko par otru, bet tu jau to dari lai izmainītos - bieži dzirdu no apaļīgajām, kā neies uz sporta zāli, jo tur taču visi tik trenēti un atlētiski, tipa ar domu, ko es tur tāda resna darīšu, visi taču skatīsies, bet tas nav tavas uzmanības vērts, tev ir savi mērķi un ir jātiek pāri tiem skatieniem, tie skatieni būs arī,kad būsi perfekta, vienmēr atradīsies kāds, kurš teiks, man tu nepatīc.
29.07.2016 14:06 |
 
Reitings 2442
Reģ: 20.04.2014
Vienu nedēļu esmu ēdusi tortes,čipsus utt.bet nepieņemos svarā vispār

Un nav nekāds brīnums. Lai uzbarotos, nav jāēd neveselīgi, bet gan sabalansēti un bagātīgi (t) Ar junkfoodu var iedzīvoties citās problēmās. Aizej pie dietologa, kas sastādīs tev atbilstošu uztura plānu, pieturies pie tā un sāc nodarboties ar sportu (bet nepārspīlē, ja fiziskā sagatavotība ir vāja, nevajag uzreiz uzkraut sev milzīgas slodzes, jāsāk pakāpeniski).
Man arī bija tāpat, gandrīz visus pusaudžu gadus biju kādi 172cm un 45kg, aizgāju pie dietologa, viņa sastādīja ēšanas plānu - vismaz 5 līdz 7 ēdienreizes dienā (bet nelielas, nekādas pārēšanās), reizi dienā īpašs kokteilis no barojošām sastāvdaļām (sablenderēti rieksti, auzas, medus, jogurts/kefīrs, augļi, ogas, ievārījumi uc lietas pēc izvēles), kā arī ieteica piemērotākos produktus un ēdienus.
Rezultāti ļoti iepriecinoši, nemūžam neiestāstīsi, ka gēnu dēļ nav iespējams uzbaroties nekādīgi.
29.07.2016 14:00 |
 
Reitings 692
Reģ: 25.07.2016
Agnese1997, to var noslēpt ar midi kleitām, pašai tagad ir tāda, bershka veikalā Rīgā plazà nopirku - ar garām piedurknēm, elastīga auduma kleita garumā ap celi, pieguļoša, skaisti izceļ aprises :):)
Es gan neko neslēpju, bet ja kaunies, tad tā ļoti labi noslēps vietas, kuras nevēlas citām rādīt, pie tam, ja esi tik tieva, tad domāju neizskatīsies slikti, kā nekā vēderiņš neizspiedīsies kā tas būtu apaļīgākai meitenei.
29.07.2016 13:58 |
 
Reitings 42
Reģ: 22.07.2016
Es ļoti kautrējos iziet no mājas šortos un braukt uz pludmali,lai sauļotos,jo man vienmēr liekas,ka visi nosodoši skatās uz manām kājām:'-(
29.07.2016 13:54 |
 
Reitings 42
Reģ: 22.07.2016
amor90_la,strijas man ir uz dibena,kāju augštilbiem,gurniem,:'-(
29.07.2016 13:53 |
 
Reitings 1584
Reģ: 29.05.2016
Mona 49 KG uz tādu augumu nav vesela! Tas ir krietni pazemināts svars!
Minimums 55 KG būtu jābūt, vēlams 60.
Uz citu attieksmi jānospļaujas, bet jādara sevis pašas labā kaut kas.
29.07.2016 13:51 |
 
Reitings 618
Reģ: 05.04.2012
es ar tādu augumu spēlētu basketbolu un pēc tam visiem, kas man kaut ko teiktu iedotu pa ķobi. :D Neslavinu agresiju, bet jaunieši ir nežēlīgi un tevi apceļ tāpēc, ka tu par to pārdzīvo. Viņi gaida reakciju un to arī saņem. Priecājies, ka esi vesela nevis ka izskaties kaut kā ne tā un neattaisno citu svešu cilvēku cerības!
29.07.2016 13:49 |
 
Reitings 692
Reģ: 25.07.2016
Ah tas autocorrrect - nevis studijas, bet strijas
29.07.2016 13:43 |
 
Reitings 692
Reģ: 25.07.2016
Kur tev tās strijas ir - uz augšstilbiem?? Velc kleitas, kas līdz celim ;)
Otrs variants, ko dzirdēju, tu pieminēji bālo ādu - droši vien arī par to tev ir kompleksi - ja tev liekas, kā uz gaišās ādas tās strijas izskatās drausmīgi, pastaigā vienu vasaru ar tiem īsajiem šortiņiem, neslēpjoties un tu iesauļosies, vēlāk vairs nebūs tik grūti, jo kad āda kopumā tev liksies skaista, tad tās studijas tev būs maznozīmīgas
29.07.2016 13:43 |
 
Reitings 692
Reģ: 25.07.2016
Pie tam man tas vilkās ilgāk par nedēļu, tas bija jau iegājies - dienā izēdu vismaz 1 lielo paku čipsu un vairāk, klāt vēl dažādus citus junk food - jāēd kārīgi, jākustās, jāsporto un tikai tad tu pieņēmusies svarā - jāaug muskuļu masai, nevis taukus jāaudzē
29.07.2016 13:36 |
 
Reitings 692
Reģ: 25.07.2016
Agnese1997, nē nav patiesība man bija tas pats, es tiku neveselīgu pārtiku domādama, ka tas palīdzēs pieņemties svarā, bet efekta nebūs, jāēd pilnvērtīgi, tur tā sāls - no čipsiem, bulciņām, tortītēm es arī nespēju dabūt kg klāt
29.07.2016 13:31 |
 
Reitings 42
Reģ: 22.07.2016
SSelene,strijas ir baltas un diezgan garas.Tās izskatās briesmīgi uz bālas ādas(t)
amor90_la,par ģeniem ir patiesība.Vienu nedēļu esmu ēdusi tortes,čipsus utt.bet nepieņemos svarā vispār
29.07.2016 13:25 |
 
Reitings 692
Reģ: 25.07.2016
Un par to gēni - tas nav tiesa, ja labi grib, tad var pieņemties svarā - treniņi un piemērota uztura programma.
Es pati esmu 1,72m un sveru 52 kg - agrāk bija 47/48 kg un izskatījos pēc kauliem un ādas - tagad nedaudz labāk ir, tiklīdz ārsts ļaus došos uz sporta zāli, nevaru vien sagaidīt, diemžēl līdz tam stabili vēl 2-3 mēneši
29.07.2016 13:13 |
 
Reitings 228
Reģ: 29.12.2015
Obligāti nav vispirms jāmainās iekšēji. Var arī vispirms mainīties ārēji un tas dos pārliecinātību par sevi un ļaus mainīties arī iekšēji. Aizej pie laba friziera, lai uztaisa smuku griezumu, eksperimentē ar kosmētiku un atrodi, kas Tev piestāv. Pilns internets ar dažādām make up un stila idejām, ja nevari pati neko izdomāt, tad vienkārši kopē. Un sporta zāle varētu būt risinājums, lai dabūtu mazliet lielāku svaru. Tam visam gan ir vajadzīgs laiks un līdzekļi, bet tas ir tā vērts. Un par tām strijām aizmirsti, neticu, ka viņas ir tik briesmīgas, lai nevilktu šortus un svārkus.
29.07.2016 13:11 |
 
Reitings 692
Reģ: 25.07.2016
*gara rēta
29.07.2016 13:08 |
 
Reitings 692
Reģ: 25.07.2016
1) Sports - tu kļūsi pašpārliecināta, jo būsi fiziski veselāka un stiprāka. Kā arī tās tav dos daudz pozitīvas emocijas, gandarījumu.
2) Ja tev kaut kas nepatīk savā izskatā, izmaini to, tomēr ja patiks sev vairāk,būsi drošāka cilvēkos.
3)par strijām vispār nav jāsatraucas, man arī ir, esmu ļoti slaida, bet mugura tik strijaina, ka cilvēki, kas to pirmoreiz ierauga sāk jautāt vai bērnībā mani sita -izskatās kā rīkstes cirtieni + vēl tagad pēc operācijas ir gara tēva pa pusmuguru.
4) Lai sevi novērtētu, tev ir kaut kas jādara, kā te meitenes minēja - izglītība, tev ir jāpieņem dažādi izaicinājumi, jātiek tālāk, jāstrādā, jāmācās, jābūt darbībā - Arī tas viss tev sniegs prieku, ka pēc tam tu ar savām zināšanām palīdzēsi citiem, viennozīmīgi tiks iegūti jauni paziņas, draugi, būs saskare ar cilvēkiem.
29.07.2016 13:06 |
 
Reitings 1584
Reģ: 29.05.2016
Esmu tavā augumā (džeks), ja es sveru 60 ar astīti un izskatos kārns, tad kā ar tādu svaru var izskatīties?:-O
Vienīgais risinājums ir kā te min nodarboties ar sportu + pareizi ēst. Tev steidzami jādodas pie speciālista, kas tev sastādīs pareizu ēšanas/trenēšanās grafiku.
Tev ģimenē neko nesaka, ka tu esi tik tieviņa? Šāds svars ir krietni pazemināts...ja man ģimenes ārste par manu svaru piesējās, tad noteikti tevi vispār lamā:-D
Tātad no manis ieteikumi:
1) Steidzama konsultācija pie speciālista.
2) Ievērot dotos norādījumus.
3) Būt pašpārliecinātai, neskatoties uz apkārtējo cilvēku attieksmi, iznest sevi. Būt pašai:-)
Novēlu iegūt pieklājīgāku svaru un izskatu, bet pats galvenais pašapziņu un atrast laimi. Veiksmi!
29.07.2016 12:58 |
 
Reitings 2442
Reģ: 20.04.2014
Jā, piekrītu, sports ļoti palīdz pieņemties svarā. Vispār varu sniegt dažus padomus par pieņemšanos svarā (pati arī esmu t.s. "caurbira", ar ko veiksmīgi tieku galā) gan par ēšanu, gan sportošanu, ja ir interese, uzraksti PM. :)
29.07.2016 12:38 |
 
Reitings 2442
Reģ: 20.04.2014
Tāpēc labāk koncentrējies uz saviem mērķiem, izglītojies, attīsties, pakāpeniski tiecies uz to, kāda vēlies būt, bet pats svarīgākais - pieņem sevi ar savām vērtīgajām īpašībām un arī trūkumiem :) Apzinies savas labās puses, turpini tās izkopt, un ar laiku nāks arī viss pārējais.
Protams, par ļaunu nenāks arī lielākas rūpes par sevi un izskatu.
29.07.2016 12:36 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits