Pelēka pele

 
Reitings 42
Reģ: 22.07.2016
Sapratu,ka negribu vairs būt pelēka pele.Manas klases dēļ man ir vairāki kompleksi.Kādreiz man bija akne,bet tagad sēja ir tīra.Auguma un svara dēļ mani sauca par striķi,milzi utt.Ģērbjos es parasti-džinsi un blūzes.Striju dēļ nekad nevilku īsus svārkus,šortus un caurspīdīgas zeķubikses.Make up arī ir parasts-tuša un lūpu krāsa(t)Arī 18 gadu laikā man nebija neviena puiša-visi mani draugi uztvēr mani kā družbanu svārkos,kurš vienmēr palīdz ar mājas darbiem utt.(t)Kā var mainīties ?Man jau apnika būt pelēkai pelei:'-(
29.07.2016 10:40 |
 
Reitings 692
Reģ: 25.07.2016
Agnese1997, nē nav patiesība man bija tas pats, es tiku neveselīgu pārtiku domādama, ka tas palīdzēs pieņemties svarā, bet efekta nebūs, jāēd pilnvērtīgi, tur tā sāls - no čipsiem, bulciņām, tortītēm es arī nespēju dabūt kg klāt
29.07.2016 13:31 |
 
Reitings 692
Reģ: 25.07.2016
Pie tam man tas vilkās ilgāk par nedēļu, tas bija jau iegājies - dienā izēdu vismaz 1 lielo paku čipsu un vairāk, klāt vēl dažādus citus junk food - jāēd kārīgi, jākustās, jāsporto un tikai tad tu pieņēmusies svarā - jāaug muskuļu masai, nevis taukus jāaudzē
29.07.2016 13:36 |
 
Reitings 692
Reģ: 25.07.2016
Kur tev tās strijas ir - uz augšstilbiem?? Velc kleitas, kas līdz celim ;)
Otrs variants, ko dzirdēju, tu pieminēji bālo ādu - droši vien arī par to tev ir kompleksi - ja tev liekas, kā uz gaišās ādas tās strijas izskatās drausmīgi, pastaigā vienu vasaru ar tiem īsajiem šortiņiem, neslēpjoties un tu iesauļosies, vēlāk vairs nebūs tik grūti, jo kad āda kopumā tev liksies skaista, tad tās studijas tev būs maznozīmīgas
29.07.2016 13:43 |
 
Reitings 692
Reģ: 25.07.2016
Ah tas autocorrrect - nevis studijas, bet strijas
29.07.2016 13:43 |
 
Reitings 618
Reģ: 05.04.2012
es ar tādu augumu spēlētu basketbolu un pēc tam visiem, kas man kaut ko teiktu iedotu pa ķobi. :D Neslavinu agresiju, bet jaunieši ir nežēlīgi un tevi apceļ tāpēc, ka tu par to pārdzīvo. Viņi gaida reakciju un to arī saņem. Priecājies, ka esi vesela nevis ka izskaties kaut kā ne tā un neattaisno citu svešu cilvēku cerības!
29.07.2016 13:49 |
 
Reitings 1584
Reģ: 29.05.2016
Mona 49 KG uz tādu augumu nav vesela! Tas ir krietni pazemināts svars!
Minimums 55 KG būtu jābūt, vēlams 60.
Uz citu attieksmi jānospļaujas, bet jādara sevis pašas labā kaut kas.
29.07.2016 13:51 |
 
Reitings 42
Reģ: 22.07.2016
amor90_la,strijas man ir uz dibena,kāju augštilbiem,gurniem,:'-(
29.07.2016 13:53 |
 
Reitings 42
Reģ: 22.07.2016
Es ļoti kautrējos iziet no mājas šortos un braukt uz pludmali,lai sauļotos,jo man vienmēr liekas,ka visi nosodoši skatās uz manām kājām:'-(
29.07.2016 13:54 |
 
Reitings 692
Reģ: 25.07.2016
Agnese1997, to var noslēpt ar midi kleitām, pašai tagad ir tāda, bershka veikalā Rīgā plazà nopirku - ar garām piedurknēm, elastīga auduma kleita garumā ap celi, pieguļoša, skaisti izceļ aprises :):)
Es gan neko neslēpju, bet ja kaunies, tad tā ļoti labi noslēps vietas, kuras nevēlas citām rādīt, pie tam, ja esi tik tieva, tad domāju neizskatīsies slikti, kā nekā vēderiņš neizspiedīsies kā tas būtu apaļīgākai meitenei.
29.07.2016 13:58 |
 
Reitings 2442
Reģ: 20.04.2014
Vienu nedēļu esmu ēdusi tortes,čipsus utt.bet nepieņemos svarā vispār

Un nav nekāds brīnums. Lai uzbarotos, nav jāēd neveselīgi, bet gan sabalansēti un bagātīgi (t) Ar junkfoodu var iedzīvoties citās problēmās. Aizej pie dietologa, kas sastādīs tev atbilstošu uztura plānu, pieturies pie tā un sāc nodarboties ar sportu (bet nepārspīlē, ja fiziskā sagatavotība ir vāja, nevajag uzreiz uzkraut sev milzīgas slodzes, jāsāk pakāpeniski).
Man arī bija tāpat, gandrīz visus pusaudžu gadus biju kādi 172cm un 45kg, aizgāju pie dietologa, viņa sastādīja ēšanas plānu - vismaz 5 līdz 7 ēdienreizes dienā (bet nelielas, nekādas pārēšanās), reizi dienā īpašs kokteilis no barojošām sastāvdaļām (sablenderēti rieksti, auzas, medus, jogurts/kefīrs, augļi, ogas, ievārījumi uc lietas pēc izvēles), kā arī ieteica piemērotākos produktus un ēdienus.
Rezultāti ļoti iepriecinoši, nemūžam neiestāstīsi, ka gēnu dēļ nav iespējams uzbaroties nekādīgi.
29.07.2016 14:00 |
 
Reitings 692
Reģ: 25.07.2016
Agnese1997, ja pat kāds tevi papēta, tad tiklīdz tu pazūdi no redzesloka tā par tevi aizmirst un nerunā, tev tas jādara sevis dēļ,tu nekad nenosauļosies garajās biksēs, tas, kā uz tevi paskatās nenozīmē, ka tev jākaunās, daudziem ir trūkumi ķermenī. Sabiedriskās vietās daudzi cits citu salīdzina, apskata, izdara kaut kādus secinājumus pat nezinot neko par otru, bet tu jau to dari lai izmainītos - bieži dzirdu no apaļīgajām, kā neies uz sporta zāli, jo tur taču visi tik trenēti un atlētiski, tipa ar domu, ko es tur tāda resna darīšu, visi taču skatīsies, bet tas nav tavas uzmanības vērts, tev ir savi mērķi un ir jātiek pāri tiem skatieniem, tie skatieni būs arī,kad būsi perfekta, vienmēr atradīsies kāds, kurš teiks, man tu nepatīc.
29.07.2016 14:06 |
 
Reitings 228
Reģ: 29.12.2015
Tad, kad Tu būsi tikusi ar sevi galā un mainījusies gan iekšēji, gan ārēji un ieguvusi pārliecību par sevi, tad tās strijas Tevi vairs neuztrauks. Jo nu diez vai svešiem cilvēkiem baigi interesē Tavas strijas.
29.07.2016 14:07 |
 
Reitings 692
Reģ: 25.07.2016
Starp citu, agrāk es biju miroņa baltumā - izskatījos zilgana - arī es ar savām lillīgi bālajām kājām staigāju pa ielām un pludmali - tagad man ir pavisam neliels ādas tonītis, kaut tāpat esmu ļoti gaiša - vismaz vairs neizskatos pēc līķa un nekaunos tā kā toreiz. ))jāā sākumā ir grūti, kad redzi rezultātus, gribi tikai doties uz priekšu un turpināt, tam posmam jātiek pāri
29.07.2016 14:09 |
 
Reitings 184
Reģ: 02.07.2016
Pirmkārt, es sāktu nevis ar skaistu skapi vai matu griezumu, bet jautājumu kāpēc es vispār gribu būt "krāsainā pele"?! Kas tevī trūkst? Uzmanība? Vēlme patikt? Vai tomēr sevis pieņemšana un cienīšana?
Nu un, ka klasē apsaukāja. Tas bija tad, tagad ir tagad. Tad tev bija akne, tagad vairs nav. Tātad tu vairs neesi meitene ar akni- pieņem to.
Svars, tu esi tieva, bet simtiem meiteņu gribētu gan tādu garumu, gan svaru.
Par strijām...visām draudzenēm, kuras ir garākas ir strijas. Visām!!! Jo izaugušas strauji. Tas ir tikai normāli. Un neesi naiva ja puišiem nesaisti kā meitene, tad attieksmes dēļ, ne striju dēļ.
Ja vēlies tikai vizuālas, nevis iekšējas, izmaiņas sāc ar matu griezumu un stilu. Nopērc sarkanu lūpu krāsu ;) vai kādu savam jaunajam stilam pieskaņotu toni.
Un noteikti ēd vairāk, paralēli sportojot!
Bet galvenais-
Pieņem sevi!!!
Kā?!, to nu es nepateikšu...man tā.bija kā atklāsme vienā dienā- es tak esmu forša! Un no tās dienas, pat esot pelēkai pelei, jūtos laimīga un apmierināta ar sevi.
29.07.2016 14:14 |
 
Reitings 3734
Reģ: 09.02.2014
Jūs visas aģitējat Agnesei1997 kaut ko izmainīt, lai izpatiktu sabiedrībai vai lai tai līdzinātos. Jūs, faktiski, aicināt viņu izmainīt savu būtību. Nu, neies tā lieta krastā! Sabiedrības nomācošais spiediens ir pārāk liels, lai viens cilvēks tam pretotos, it īpaši, uz sitienu pēc jūsu pamācībām.
29.07.2016 14:32 |
 
Reitings 1816
Reģ: 10.04.2014
Pag, pēc nika noprotu ka esi 97 gads vai ne? Tas nozīmē ka šogad pabeidzi skolu? (Diskusiju nelasīju, piedod ja šo jau minēji)
Ja tā, tad šī ir lieliska iespēja kaut ko mainīt, ja to patiešām vēlies. Kas tev patīk, kāda vēlies būt? Pārmaiņām jau nav jābūt vienas nakts laikā, vienkārši apzinies uz ko tiecies, un uz to arī ej;-)
29.07.2016 14:45 |
 
Reitings 692
Reģ: 25.07.2016
skudrulacis, bet viņa pati vēlas izmainīties un viņa pati grib šīs izmaiņas izskatā, šīs izmaiņas arī garīgajā līmenī, viņa grib pozitīvismu, apkārt labus cilvēkus, vēlas patikt sev un justies stipra un skaista, un laimīga.
Neviens viņu nedzen nekādos noteiktajos standartos, tie ir viņas mērķi.
Šobrīd, manā uztverē, visi iedrošina viņu nekaunēties un tiekties pēc viņas sapņiem. Netiek diktēti noteikumi, vienkārši, piem., es pastāstu kā es tieku līdz pilnības sajūtai, pēc tam pēc visiem komentāriem cilvēks pats sapratīs, kas ir tas, ko sevī viņa grib redzēt pati.
29.07.2016 14:51 |
 
Reitings 42
Reģ: 22.07.2016
givenchy,jā,tieši tā.Esmu dzimusi 1997.gadā un skolu pabeidzu jūnijā:-)Es vēlos būt skaista,sportiska meitene ar labu ārejo izskatu un skaistu iekšējo pasauli(l)Es saprotu,ka lai mainītos būs daudz jāstrādā un galvenais,ka es esmu gatava strādāt,lai sasniegtu savu mērķi
29.07.2016 14:52 |
 
Reitings 2442
Reģ: 20.04.2014
Jūs visas aģitējat Agnesei1997 kaut ko izmainīt, lai izpatiktu sabiedrībai vai lai tai līdzinātos. Jūs, faktiski, aicināt viņu izmainīt savu būtību. Nu, neies tā lieta krastā! Sabiedrības nomācošais spiediens ir pārāk liels, lai viens cilvēks tam pretotos, it īpaši, uz sitienu pēc jūsu pamācībām.

Tad varbūt lasi komentārus cītīgāk, lielākā daļa tieši teica pieņemt sevi, nevis mainīties (t)
29.07.2016 15:05 |
 
Reitings 1816
Reģ: 10.04.2014
Nu tad sit pieci virtuāli, es arī pabeidzu šogad skolu :D
Iekšējai pasaulei ieteiktu lasīt grāmatas, izglītot sevi garīgi ja tā var teikt. Nemāku sev paskaidrot, bet darīt visu lai veidotu skaistu iekšējo pasauli, kļūt labākam cilvēkam.
Sportiskumam - veselīgāks uzturs, sporta zāles abonoments, grupu nodarbības varbūt? Protams arī var vingrot mājās, braukāt ar riteni utt
Skaistai ārienei saprast kas sevī nepatīk un censties to mainīt. Mati - citādāks griezums, varbūt pamainīt krāsu. Stils- pameklēt iedvesmas internetā un iespaidojoties no tā pamainīt garderobi.
Bet visā visumā iesaku sākt ar iekšieni, un kad iezmainīsi to, viss pārējaias jau nāks dabiski:-)
29.07.2016 15:21 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits