Kaili krūšu gali sabiedrībā

 
Reitings 1868
Reģ: 25.05.2014

Attēlā redzama "aktrise" Agnese Zeltiņa.
Šovasar esmu ievērojis meitenes/sievietes, kas zem apģērba nevalkā krūšturi, tādēļ var redzēt to krūšu galu kontūras. Dažas pat izvēlas caurspīdīgu apģērbu apvienojumā ar krūštura neesamību. Jūsuprāt, vai tas ir pieņemami?
Manā skatījumā - teikšu pieklājīgi - tas izskatās ļoti, ļoti lēti un vulgāri.
Šis nav "troļļu" temats, jo pieņemu, ka vairums šī foruma dalībnieču ir apveltītas ar labāku gaumi.
28.07.2016 23:45 |
 
Reitings 94
Reģ: 11.03.2016
Esmu pamanījusi apģērbu veikalos pēdējos gados, ka ir ļoti grūti nopirkt baltas krāsas maiciņas (un nu jau arī citu krāsu), jo pret gaismu vienkārši spīd cauri. Un tad ir žēl - drēbe smuka, bet ko es darīšu ar tādu puscaurspīdīgu brīnumu.
30.07.2016 21:05 |
 
Reitings 381
Reģ: 26.09.2013
Esmu pamanījusi apģērbu veikalos pēdējos gados, ka ir ļoti grūti nopirkt baltas krāsas maiciņas (un nu jau arī citu krāsu), jo pret gaismu vienkārši spīd cauri. Un tad ir žēl - drēbe smuka, bet ko es darīšu ar tādu puscaurspīdīgu brīnumu.

Tieši manas domas..
31.07.2016 01:13 |
 
Reitings 326
Reģ: 12.06.2016
Pēc būtības,lai katra dara ko grib, bet manuprāt ja krūtis nav pārāk uzkritošanas, ārā nekas nelien, krūšu gali neizspiežas, kapēc gan ne.
Ir tādi apģērbi,kas domāti uz kailām krūtīm, ja visi smuki sakombinē, izskatītos pat eleganti.
31.07.2016 15:12 |
 
Reitings 1609
Reģ: 03.03.2013
Esmu pamanījusi apģērbu veikalos pēdējos gados, ka ir ļoti grūti nopirkt baltas krāsas maiciņas (un nu jau arī citu krāsu), jo pret gaismu vienkārši spīd cauri.

Piekrītu,bet tas ir ne tikai ar maiciņām.Ļoti daudz blūzīšu ir ar ļoti plānu materiālu,ka man prasās krekliņš apakšā vai audumu pašūt.Tā kā man ir lielas krūtis,tad krūšturi velku.Ir tādi topi,kur ir vajadzīgs īpašs ar dziļāku izgriezumu vai silikona,bet varianti ir.Zem parastiem topiem velku sporta krūšturi-gluži vienkārši man tā ir ērtāk.Caurspīdīgus topus nepērku un nevelku-tie neder ne darbā,ne ikdienā.Gluži vienkārši - nepatīk jebkas caurspīdīgs esot publikā.
Krūšturu nevilkšanas tagad ir ļoti aktuāla,jo runā,ka neesot asins cirkulācija un var veidoties krūts vēzis.Katrs rīkojas pēc ieskatiem un tā kā jūtas labi.Ja man būtu mazas krūtis,es drošvien vilktu bralettes vai ko tādu,bet tā izejot no mājas bez krūštura- lai kā gribētos es nevaru.
31.07.2016 15:41 |
 
Reitings 1129
Reģ: 19.04.2015
Tas pats ir arī ar baltām biksēm, ka visas spīd cari, pat džinsas...(t) Nesaprotu, kur ar tādām pēc tam var iet, neskaitot guļamistabu (un tad arī tas būtu ne visai erotisks tērps).
31.07.2016 18:22 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits