Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

LLU kopmītnes

 
Reitings 73
Reģ: 02.05.2016
Sveikas, sākšu studēt LLU, visi papīri sakārtoti, viss lieliski, tikai tagad neskaidrības par kopmītnēm. Līguma parakstīšanas dienā teica, ka neko iepriekš īsti pieteikt nevar, kad braukšu uz skolu septembrī tad arī iedos man kojas kur dzīvot. Bet tomēr mani interesē kā tas viss notiek. Varbūt kāda šeit vel mācās LLu un var pastāstīt? Studjas sākās 5. septembrī, bet tā kā dzīvoju patālu, doma braukt 4. septembrī lai var iekārtoties un tā. Bet kas man jādara? Jāiet pie komandantes un jāsaka "te nu es esmu, dodiet istabu!" ?:D vai es dzīvošu kopā ar savām kursa biedrenēm vai citām? Gribētos jau kopā tuvāk ar maniem kursa biedriem nevis citu fakultāšu studentiem. Esmu nesaprašanā.
28.07.2016 18:59 |
 
Reitings 2290
Reģ: 19.10.2013
Kopmītņu nr. vismaz zini? Parasti jau ir tā, ka katrai fakultātei ir savas, ja gadās, ka kādā vietas pietrūkst, bet citā paliek pāri, tad var piedāvāt citur. Bet pamatā no viena kursa piedāvā vienā ēkā. Man liekas, jo ātrāk aizbrausi, jo labāk, tiksi tukšā istabā vai saliks ar kādu jauno kopā. Ja viss jau būs pilns, var pielikt istabā pie vecāko kursu studentēm.
28.07.2016 19:16 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits