ni ni ni kosmētikai

 
Reitings 208
Reģ: 29.06.2016
Draugs ne draugs, vai vienkārši paziņa pateica, lai es beidzu vienreiz likt tonālo krēmu. Mēs reti vispār tiekamies(~2x gadā). . . Abstūlbu, nezināju ko atbildēt parādīju vidējo pirkstu. . kā un ko jūs atbildētu ?
28.07.2016 16:07 |
 
Reitings 2442
Reģ: 20.04.2014
Nu es domāju, ka autori sapratīs tikai tās, kuras pašas ir ilgi cīnījušās ar problemātisku ādu. Zinu, cik tas ir smagi - ar riebumu skatīties uz sevi spogulī (bez uzliktas kosmētikas), vairākus gadus staigāju pie ārstiem un mēģināju visu iespējamo (zāles, krēmi, uztura sakārtošana, tējiņas un ko tik vēl ne), līdz beidzot savedu ādu kārtībā. Tādēļ šaubos, ka autore ir trollis, sejas problēmas var spēcīgi iedragāt pašapziņu.
Radu lokā ir viena jauna meitene (17 gadi šobrīd), kurai jau ļoti agrā vecumā sākās problēmas ar pumpām un apsārtumiem, vecāki ir veduši pie dermatologa, analīzes ir taisītas, cēlonis tā arī īsti nav atrasts, visticamāk, ka gēnu dēļ, tādēļ arī veikt jebkādu ārstēšanu ir praktiski nereāli. Un ko šādā gadījumā darīt?
Ja izies ielas bez kosmētikas, cilvēki šausmināsies "fuj, cik pumpaina un sarkana seja", ja centīsies visu noslēpt, būs "fuj, špaktelis, iemācies būt dabīga". Padomājiet taču nedaudz.
28.07.2016 19:14 |
 
Reitings 2442
Reģ: 20.04.2014
Kas attiecas uz konkrēto gadījumu, uzskatu, ka paziņa (!!!, nevis tuvs draugs) rīkojās nesmuki. To, ka tonālais, iespējams, neveiksmīgi uzklāts, varēja norādīt daudz taktiskāk, nevis "beidz vienreiz zieķēt tonālo".
28.07.2016 19:17 |
 
Reitings 1566
Reģ: 09.06.2015
Nu es domāju, ka autori sapratīs tikai tās, kuras pašas ir ilgi cīnījušās ar problemātisku ādu.

Piekrītu. Cilvēki nesaprot, ja paši tam nav izgājuši cauri... un bieži vien, tās netaktiskās piezīmes izsakot, cilvēki nesaprot, cik ļoti otru tas var ietekmēt.
28.07.2016 19:20 |
 
Reitings 594
Reģ: 03.03.2015
Ja godīgi, tad man būtu vienalga. Galvenais, ka tu jūties labi - ar vai bez kilograma kosmētikas. Būs sievietes, kuras kategoriski ir pret kosmētiku, bet vienmēr būs tādas, kuras lietos, citas varbūt daudz, citas mazāk, un katram it savs iemesls. Vienai ir problemātiska āda, otrai vienkārši patīk pārspīlēti daudz kosmētikas uz sejas. Es tur neko sliktu neredzu, ja cilvēks jūtas apmierināts. Man drīzāk liekas jocīgi, ka pieauguši cilvēki par to varētu nosodīt.
28.07.2016 19:33 |
 
Reitings 2350
Reģ: 03.05.2016
Tas atgādina nesenu atgadījumu, paziņai jau vairāk kā divdesmit gadus problemātiska āda, vienās pumpās, izsitumos. Regulāri gāja uz procedūrām, attīrīja ādu, bet nekā. Nesen atklāja Laima slimību un ādas ārsts pie reizes aizsūtīja uz alergēnu analīzēm. Atklāja piena olbaltuma nepanesamību. Nu mēnesi nelieto attiecīgos pārtikas produktus un āda izskatās jau ļoti tīra un skaista. :-)
28.07.2016 19:38 |
 
Reitings 6750
Reģ: 16.01.2011
Nu es domāju, ka autori sapratīs tikai tās, kuras pašas ir ilgi cīnījušās ar problemātisku ādu. Zinu, cik tas ir smagi - ar riebumu skatīties uz sevi spogulī (bez uzliktas kosmētikas), vairākus gadus staigāju pie ārstiem un mēģināju visu iespējamo (zāles, krēmi, uztura sakārtošana, tējiņas un ko tik vēl ne), līdz beidzot savedu ādu kārtībā. Tādēļ šaubos, ka autore ir trollis, sejas problēmas var spēcīgi iedragāt pašapziņu.

Es gatavojos rakstīt ko līdzīgu, bet Bonecutie jau pirms manis pateica visu, ko domāju :) Šo patiešām nesaprasīs tās, kurām "ar tušu un lūpu spīdumu pietiek". Citu viedoklis (jā, jā, pat otras pusītes - ak, es nekrietnele tāda :D ) par kosmētikas izvēli man ir klaji vienaldzīgs :) Tiesa, esmu ilgu laiku pavadījusi trenējoties un eksperimentējot ar to, kas man izskatās labāk, kā pareizāk uzklāt kosmētiku un cik "viegli" vai "smagi" to lietot.
Es arī no mājas bez kosmētikas nerādos. Nesen biju tādos darba apstākļos, ka uzkrāsoties uzspēju tikai dienas otrajā pusē un, jā, man vajadzēja dziļi ievilkt elpu, lai parādītos darba kolēģiem, kuri iepriekš mani tādu nebija redzējuši. So what? Mīlu sevi par maz? Es tā neuzskatu, tieši otrādi - es ļooooti izbaudu krāsošanās procesu. Jā, man ir sejas ādas nepilnības, kuras vairs ir labojamas tikai ar lāzeri, vai man ar tām baigi lepoties? :D Nu ne tak.
28.07.2016 19:41 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Radu lokā ir viena jauna meitene (17 gadi šobrīd), kurai jau ļoti agrā vecumā sākās problēmas ar pumpām un apsārtumiem, vecāki ir veduši pie dermatologa, analīzes ir taisītas, cēlonis tā arī īsti nav atrasts, visticamāk, ka gēnu dēļ, tādēļ arī veikt jebkādu ārstēšanu ir praktiski nereāli. Un ko šādā gadījumā darīt?
Atkarīgs no tā, kas jau ir iepriekš darīts.. Kuras smēres smērētas, antibiotikas.. turklāt vēl pastāv iespēja ārstēt ar Isotretinoin (ekstrēmāk, bet rezultatīvi)
28.07.2016 19:42 |
 
10 gadi
Reitings 8191
Reģ: 01.11.2009
Absolūti vienalga, ko kāds cits domā par faktu, ka lietoju meikapu. Par slikto meikapu dienām pati lieliski zinu, i embrace it.
Es savukārt nesaprotu, kādēļ lai mūsdienās kāds attaisnotos citam cilvēkam par to, kādēļ lieto meikapu un kāda citiem darīšana vai tonālais ir biezs, plāns, orandžs vai balts. Mind your own business. (l)
28.07.2016 20:48 |
 
Reitings 225
Reģ: 16.09.2015
Ak,, šie cilvēki, kam vienmēr bez pajautāšanas būs jādara zināms savs svarīgais viedoklis citiem.. Ja man būtu labs garastāvoklis, drošvien, ka pajautātu, kāpēc viņš tā domā, tā iemesla dēļ, ka reizēm tiešām varbūt atsijājas kāds patiesības grauds subjektīvisma pelavās. Pievienojos sacītajam, ka vajadzētu kritiski paraudzīties, pajautāt kādai tuvai personai, KĀ Tu uzklāj meikapu, vai izvēlies pareizos toņus, vai nepārspīlē ar daudzumu..
29.07.2016 00:05 |
 
Reitings 549
Reģ: 22.12.2013
Visticamak, ka autorei to tonalo kremu tiesam var redzet. Ja butu tonalais pareiza toni un pareizi uzklats(ar otu, spondzu, ne pirkstiem), tad visticamak autores draugs pat nezinatu, ka vina lieto tonalo.
29.07.2016 01:00 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Es no tam kurad neizprot tonala krema lietosanu vasara. Smuka nosaukojusies seja tacu ir glitaka. Pati tonalo salu lietot kautkad novembri un beidzu ap aprili. Lai vik virgls butu sis tonalais krems ta esamibu sienasgaisma mana tapat, ipasi karsta laika.
Jasaka, ka vel lielaku neizprati nara duudas kuras saulojas ar tonala krema kartu uz gimja, tapat dodoties uz juru, nafik ta kosmetika uz feisa vajadziga?!
29.07.2016 08:13 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
*haha atkal kluudu jura. Ta ir, ka druka no tel un neparlasa. Ceru nevienai acis neasino :D
29.07.2016 08:17 |
 
Reitings 9596
Reģ: 06.03.2012
Iespraudīšu arī es savas 5 kapeikas :D
Pēc tēmas pieteikuma izskatās, ka tiešām ar to tonālo vai uzklāšanas tehniku kaut kas nav kārtībā. Iespējams, sakrājas uz sausumiem, vai tonis neatbilstošs, vai arī tonālais pats pārāk biezs un sedzošs.
Tās, kuras saka, ka kosmētika tek nost arī, laikam, nav atradušas tādu, kura netek. Ja pašai tonālo nevajag, tad ir forši, bet ne jau tagad visiem bāzties virsū, ka redz es nelietoju un jūtos pārāka par tevi :D Tiešām, cilvēki, kam nav problēmu nekad nesapratīs meiteni ar akni, hemangiomu vai citu uzkrītošu problēmu.
Un iedegums ir ādas veids kā pasargāt sevi no kaitīgas saules ietekmes. Tas, ka tev šķiet glīts, patiesībā ir ādas DNS bojājumu sekas.
29.07.2016 09:47 |
 
Reitings 413
Reģ: 29.05.2016
1. Visticamāk, ka tiešām redzams klājums bijis. Apslāpē mocijas un pavēro sevi dienas laikā spogulī.
2. Tām, kas saka, kāpēc lietot tonālo vasarā. Kāpēc tad lietot ziemā??? Atbilde noteikti būs tieši tāda pati, lai izlīdzinātu toni, noslēptu apsārtumus, pigmentus, post-acne. Un praktiski visiem tonālajiem ir SPF.
3. Par iedegumu sasmējos. Iedegums ir galvenais cēlonis tam, ka āda paliek pat nevis sausa, bet izžuvusi, kam sekas ir grumbas jau agrākā vecumā, par pigmentācijas plankumiem pat neminēsu. Par citu ietekmi jau sugar uzrakstīja.
29.07.2016 10:37 |
 
Reitings 413
Reģ: 29.05.2016
Vispār pēdējā laikā esmu dzirdējusi daudzus puišus, kuriem sāk jau pieriebties visas tās pārmālējušās bārbijas
:-D:-D Sevis mierināšana vai kā? Ja tā būtu taisnība, bārbijas būtu vientuļas
29.07.2016 10:45 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!