Mīlestība

 
Reitings 149
Reģ: 11.01.2014
Kā jūs domājat - vai attiecībās mīlestības jūtas var rasties arī ar laiku?
Biežāk ir dzirdēts, ka vīrieši iemīlas ātrāk, pašā attiecību sākumā
28.07.2016 08:47 |
 
Reitings 326
Reģ: 12.06.2016
Un kapēc ne? Domāju visādi var būt. Ar laiku jau var cilvēku labāk iepazīt, apsvērt visu.
Ticu arī, ka var uzreiz iemīlēties, ieraugot cilvēku, sajūtot to dzirksteli. Es personīgi atveros ar laiku, man nav tā ka uzreiz varu samīlēties.. vismaz nekad tā nav bijis.
28.07.2016 11:13 |
 
Reitings 2094
Reģ: 12.09.2012
Ilgu laiku nevarēju aizmirst pirmo mīlestību, beidzās attiecības ātri , biju pieķērusies,+vel meli no viņa puses....Nevarēju aizmirst un viss...
Bet tad sāku sazināties ,ar pašreizējo vīru...Sazinājamies kā draugi, radās simpātījas, patika....
Dzīvojām kopā... Tagad varu teikt ka mīlu savu vīru, esmu aizmirsusi pirmo mīlestību...Bet tas viss nāca ar laiku,kamēr jūtas noplaka, iemīlējos pa jaunam....
28.07.2016 12:06 |
 
Reitings 751
Reģ: 02.12.2015
Stāsts par to, ka vīrietim bijusi lielā "Love", bet ar nākamo sievieti tādu jūtu nav, ir simpātijas.

Oho! Man ir tieši tāda pieredze. Domāju, ka tāds cilvēks, kurš ar vienu meiteni izjuta lielo mīlestību, bet ar nākamo - tikai simpātijas, neizjutīs neko vairāk arī pēc tam par simpātijām pret otru meiteni. Tas, ka senāk bjusi tā lielā "Love" nozīmē, ka cilvēks nav no tiem, kam grūti sākt mīlēt, drīzāk nozīmē tikai to, ka jaunā meitene ir plāksteris vecajai vai pagaidu variants līdz satiks nākamo lielo "Lovi". Pēc pieredzes var jau tā nodzīvot pat 2 gadus, bet domāju, ka tiklīdz viņš satiks kādu citu, no kuras elpa aizrausies, tad uzreiz pametīs tevi.
28.07.2016 12:21 |
 
Reitings 790
Reģ: 08.11.2015
es iemīlējos pirmajā tikšanas reizē..un iemīlējos tā, ka jau daudzus gadus nelaiž vaļā :)
29.07.2016 20:56 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (2)