Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Žurnāli, fotošopētas bildes, ''skaistas'' meitenes

 
Reitings 107
Reģ: 21.05.2016
Mani jau sen nomoka viena lieta. Es skatos pa ielu uz dažādām sievietēm un domāju, ka visas tiecās pēc tā ''skaistuma'' kas ir žurnālos, kur bildes ir fotošopētas. Visām patīk mākslīgais skaistums, pieaudzēti mati, nagi, skropstas. Vīriešu acīs sieviete ir skaista, ja viņa ir kā no žurnāla vāka ar gariem matiem, seksīgu, iedegušu augumu un stilīgām drēbēm. Kur loģika? Visi bauro, ka riebj meitenes un sievietes tādas, bauro kur pazūd dabiskums, bet tajā pašā laikā mielo acis uz tādām.
Šis ''skaistuma'' iedeāls ir nācis no Holivudas, tajā pašā cosmo žurnālā sarakstītas ir lietas, kas sievieti padara par ideālu Holivudas standartā bez kaut kāda dabiskuma, rakstīts kā labāk paņemt mutē, ko ģērbt, kā izskatīties pēc barbijas. Vienkārši sakot, manuprāt, šis ieviestais standarts saputro gan sieviešu, gan vīriešu prātus. Bet vīriešiem patīk...pat precētie atskatīties uz staigājošu barbiju. Apmēram tādas
28.07.2016 00:57 |
 
Reitings 692
Reģ: 25.07.2016
Kur problēma?? Es, kad uzkrāsojos arī izskatos kā no žurnāla, skaisti )
Piemēram, man patīk labs moderns apğērbs, gari nagi (nav svarīgi dabīgie vai mākslīgie, galvenais, ka sakopti), garas skropstas, kas izceļ acis - u.tml.
Tiecos pēc sava skaistuma ideāla, nē, neiztēlojos nevienu slavenību un nevēlos nevienam līdzināties, bet zinu kas man būtu jāizdara, lai izskatītos maksimāli labi un cenšos šo savu ideālu sasniegt, nedaru to tādēļ, kā gribu izrādīties, bet vēlos justies komfortabli, redzēt sevi skaistu, jo man tas sagādā prieku.
Zinu cilvēkus, kuri ir kategoriski pret fake lietām, bet viņi arī mazgājās reti, neizmanto švammes, ir spalvaini, mataini un staigā jebkādās drēbēs, jo viņiem vienalga un nav tādas savas gaumes uz apģērbu - lūk, tavs nosauktais dabiskums, gluži kā dzīvnieki, bez fake.
Saproti, ka tad arī skūšanās ir pretdabiska u.tml., bet tu jau noteikti to izsvītro un nepieskaiti pie "nedabiskuma" -kaut gan patiesībā tas tieši tas pats vien ir.
28.07.2016 01:19 |
 
Reitings 692
Reģ: 25.07.2016
Pēc tā, ko tu saki, sanāk, ka vajag izvēlēties nestilīgas drēbes, jo tas ir dabiski (?)
LOL, tad jau drēbes vispār vilkt nav dabiski - vai arī tu domā, ka jo neglītāks apğērbs, jo tas būs dabiskāks?
28.07.2016 01:23 |
 
Reitings 201
Reģ: 11.07.2016
Taa sieviete tevis ieliktajaa bildee nav pat uzmaniibas veerta, kaarteejais klons, kuru iisti pat nevar atskirt no taam paareejaam liidziigajaam...
28.07.2016 01:24 |
 
Reitings 621
Reģ: 28.07.2010
Katrā laikmetā savi skaistuma standarti, neko tur nepadarīsi!
Cilvēkiem ir nepieciešami elki, slavenības un talantīgi cilvēki, no kuriem ņemt piemēru, mācīties un līdzināties. Tā vienmēr ir bijis. Tāpēc mazām meitenēm ir mūzikas elki, sportiskām meitenēm- viņu fitnesa elki, reliģioziem cilvēkiem-Dievs. Cilvēkiem visos laikos ir bijis vajadzīgs līderis, kas viņus motivētu!
28.07.2016 01:31 |
 
Reitings 692
Reģ: 25.07.2016
1dolārs, ir sievietes, kurām ir tādi sejas vaibsti, ideāla žokļa līnija, acu forma un pārējais - uzkrāsojoties viņas tā izskatās. Jā, daudzi cilvēki (kaut tā pati Kylie Jenner), to panàkuši ar plastiku, lūpu filleriem un citām tamlīdzīgām darbībām, bet ir tādas, kuras piedzimst ar tādām sejām.
28.07.2016 01:31 |
 
Reitings 10987
Reģ: 12.07.2010
Taa bilde tacu ir tiraakais fake.
28.07.2016 01:33 |
 
Reitings 692
Reģ: 25.07.2016
Vispār cilvēkos ir daudz līdzības, piem., pēc sejas vecā Kylie Jenner līdzinājās manai bijušajai klasesbiedrenei >> tagad viņa vienkārši dabūjusi pufīgas lūpas, kas ļoti maina seju kopumā.
Pēc kā tiek spriests, ka tie ir mākslīgie skaistuma standarti? Nevar zināt, varbūt sākās viss ar to, ka kādai tas viss bija dabisks, bet cita ieraudzīja to skaistumu un saprata, ka arī vēlas būt perfekta, tādēļ ķērās pie visiem tiem līdzekļiem, lai kļūtu par tādu.
Tas pats, kas mākslīgie mati - man pēc dabas bija gari skaisti mati, tagad sabojāju tos - vēlos pielikt mākslīgos, iemesls tāds, ka man vairāk patika tie garie mati kādi man auga iepriekš, lai nebūtu jāgruzās par to, ka savējie nav tādi kā senāk man mūsdienu tehnoloģijas piedāvā iespēju , kamēr aug dabīgie pielikt feikos -tādus kādi man bija. Neredzu nekādu skriešanu pakaļ Holivudas zvaigznēm un modei
28.07.2016 01:41 |
 
Reitings 692
Reģ: 25.07.2016
MadAsaHatter, skaista meitene uzkrāsojoties tieši tā arī izskatās, pat ja uzliktu mazāk kosmētiku, noņemtu līmējamās skropstas un vnk uzkrāsotu ar tušu, kā arī noņemtu lūpu spīdumu, vienalga viņa izskatītos kā modele.
28.07.2016 01:45 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (3)