Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Runcis un kucēns

 
Reitings 217
Reģ: 20.06.2013
Sveikas mīļās dāmas!
Man ir radusies huge problēma. Man ir 6 gadus vecs runcis, diezgan agresīvs un aktīvs. Kaķis vienīgi pie manis nāk, tikai es varu viņu samīlēt pārpaijāt kamēr man slikta dūša, un vienīgajai man viņš nekož un neskrāpē tik stipri, ta teikt ar mīlestību.uttt
Bet problēma? Nu iegādājos šodien mopša kucēnu, sen jau gribēju kucēnu, bet tā bija taka tada spontāna ideja utt. Vinai ir mēneši.
Bet kad kaķis ar kucēnu iepazinās , tad kaķim nekāda reakcija nebija, tas mani taka iepriecināja, bet visu vakaru kad ciemini bija sabraukusi tad visu vakaru nosedeja pie loga, tāds bēdīgs un man sirds lūzt skatoties uz viņu un es nezinu ko iesākt, lai viņš justos labak, itka ik pa bridim pieeju un samiloju, ka vienmer pat vairak bariiibu pieberu, milako sedziņu noklāju "ko itka nedrikst un uz gludināmo dēli" bet tikuntā runčuks tur nelien. Tagad paliiida zem gultas un nelien ārā ;( . ( un ēdis šodien ir minimali, parasti vins ed daudz ;s) ( slikta pieredze bija pirms 10 gadiem kad mans suniitis nomira, tad otrs kakis "cits kakis" to nepardzivija un ari pec 2 ned nomira. Sooo man kakis javed uz veterenaro kliniku? Vienkarsi tik bail un kucenu nevaru atdot, vienkarsi nevaru jo neesmu no tiem cilvekiem kas metajas ar dzivniekiem.. Ko man darit?
27.07.2016 00:19 |
 
Reitings 217
Reģ: 20.06.2013
Paceļu
27.07.2016 00:24 |
 
Reitings 560
Reģ: 29.01.2009
Es ļoti iesaku paskatīties raidījumu My cat from hell, varbūt palīdzēs kaķa vispārējā socializācijā.
27.07.2016 00:47 |
 
Reitings 1717
Reģ: 24.05.2013
Nesatraucies, kaķis pieradīs. Kādas nedēļas divas noteikti paies. Man bija jas līdzīgs, kad paņēmām otru kaķi. Sākumā nans senjors uzvedās līdzīgi tavējam. Brīžiem gāja ļoti karsti, jo es kaķim biju nr1, bet te pēkšņi vēl kāds uzradies. Viņš ignorēja mani, kad mēģināju bužināt sita man ar ķepu. Biju līdz asarām. Bet vienā brīdī runcis pieņēma kaķeni. Tagad gan atkal priekšnieks ir viens un galvenais, jo kaķenei bija nopietnas veselības problēmas un nācās iemidzināt.
27.07.2016 00:54 |
 
Reitings 146
Reģ: 02.02.2015
Man arī ir runcis un kucēns :) Pašā sākumā nebija viegli, kaķim ļoti nepatika suns, bēga prom ko kājas nes, bija tāds uztraucies un mājās ilgi nerādijās. Tagad ir pagājuši daži mēneši kopš suns dzīvo ar mums un kaķis ir pieradis jau. Vairs nebaidās, taču viņam ļoti nepatīk suņuks, mums viņš tāds ir - runcis vienpatis :)
27.07.2016 01:00 |
 
Reitings 217
Reģ: 20.06.2013
Luxottica , - paldies, noteikti paskatīšos.
Wendy1 , - manējais itkā vēl ļauj lai papaijāju, bet visvairāk baidos, lai nepārstāj ēst :/... Bet cerēsim uz to labāko, paldies un skatīšos kā mums šodien būs. :)
Rebelangel , - jā manējais ar galīgu līkumu iet , apošņā gaisu un tad skrien prom, sirds jau lūzt, bet ceru ka vismaz sāks gulēt savās mīļākajās vietās atkal , paldies
27.07.2016 05:50 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits