džinsu bikses

 
Reitings 18
Reģ: 04.08.2015
Sveikas! Vēlējos Jums pajautāt, vai nezinat kādu labu veikalu vai bikšu firmu, kur var iegādāties džinsu bikses saprātīgās cenās. Man interesē parastas apspīlētas džinsu bikses, normālā krāsā bez liekiem spīdumiem un aksesuāriem. Mana problēma ir tāda, ka esmu īsa (apmēram 1,63m) un ja atrodu bikses, kas man der garumā, tad neder uz auguma, parasti saspiež dibenu, kurš jau man tā knapi ir un izskatās ka tāda vispār nav. Taču, kad atrodu bikses, kas man kaut cik der gan garumā, gan uz auguma, tad tād parasti nav labas kvalitātes un izstaipās 2mēnešu laikā, it īpaši ceļu daļā un tas galīgi vairs neizskatās labi. Viena man ieteica Fatface firmas bikses, taču Rīgā tās laikam nevarēs iegādāties un nezinu cik dārgas ir tās. Varbūt kādai ir līdzīga problēma un ir atradusi kādu labu veikalu?
26.07.2016 21:32 |
 
Reitings 2573
Reģ: 14.08.2013
Mēs dzīvojam tādā foršā laikā, kad džinsenēm ir pieejami visdažādākie garumi, piem., H&M. Kvalitāte cenai atbilstoša. Ja tomēr atrodi tiešām foršas bikses, kuras ir par garu, tagad stilīgi taču ir uzlocīt virs potītēm un tā staigāt apkārt.8-)
26.07.2016 21:38 |
 
Reitings 128
Reģ: 04.07.2016
Man garas kājas, liekas tieši, ka īso bikšu veikalos ir vairāk. Man jau liekas, ka pa pilnam parastajos veikalos ir (piem. Pull&bear, bershka, zara- tur var atrast normalas bikses), ņem tik un mēri. Varbūt nēsā tās boyfriend jeans vai kko tādu, tagad jau modē īsas bikses ;-)
26.07.2016 21:38 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits