džinsu bikses

 
Reitings 18
Reģ: 04.08.2015
Sveikas! Vēlējos Jums pajautāt, vai nezinat kādu labu veikalu vai bikšu firmu, kur var iegādāties džinsu bikses saprātīgās cenās. Man interesē parastas apspīlētas džinsu bikses, normālā krāsā bez liekiem spīdumiem un aksesuāriem. Mana problēma ir tāda, ka esmu īsa (apmēram 1,63m) un ja atrodu bikses, kas man der garumā, tad neder uz auguma, parasti saspiež dibenu, kurš jau man tā knapi ir un izskatās ka tāda vispār nav. Taču, kad atrodu bikses, kas man kaut cik der gan garumā, gan uz auguma, tad tād parasti nav labas kvalitātes un izstaipās 2mēnešu laikā, it īpaši ceļu daļā un tas galīgi vairs neizskatās labi. Viena man ieteica Fatface firmas bikses, taču Rīgā tās laikam nevarēs iegādāties un nezinu cik dārgas ir tās. Varbūt kādai ir līdzīga problēma un ir atradusi kādu labu veikalu?
26.07.2016 21:32 |
 
Reitings 594
Reģ: 03.03.2015
Jāskatās veikalos, kuros džinsi ir pēc garuma - short, regular, long. Nezinu, kur Rīgā var tādus atrast. Piemēram, diesel un g-star džinsi ir tādi, bet nezinu, vai cenas ziņā tev tādi derēs.
27.07.2016 19:57 |
 
Reitings 187
Reģ: 29.01.2009
Piekrītu leillu, jāmeklē džinsu veikalos, piem., Levis vai jau pieminētie Diesel un G-star, jo tiem ir dažādi garumi pieejami. Būs nedaudz dārgāk, bet varbūt var pagūt tagad uz atlaidēm kaut ko labu atrast. Un vēl - kvalitāte 10x labāka vismaz, nekas nestaipās, neizbalē, vairāki pāri man skapī jau daudzus gadus un izskatās kā jauni.
29.07.2016 08:36 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits