Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Ko labāk pirkt pirmo? Ko otro?

 
Reitings 83
Reģ: 31.12.2015
Sveiki! Man ir problēma.
Interntā izlasīju, ka Latvijā var braukt ar mašīnām no 14 gadiem. Tās ir speciālas mašīnas, kuras skaitās pie kvadracikliem/mopēdiem. Man tagad ir 12 gadi, un man labāk būtu jau šobrīd izdomāt ko pirkt, lai zinu cik daudz nauda jāsakrāj. Links - http://www.uzsmaidi.lv/auto-moto/vai-tu-zinaji-ka-latvija-ar-automasinu-var-braukt-jau-no-14-gadu-vecuma-a/2/
Es nevaru izvēlēties starp mašīnu (8tūkstoši) vai iMac (1,5 tūkstoši). Es vēlos izdarīt tā, ka es nopērku vienu un tad otru, bet nezinu, kuru pirmo pirkt un kuru otro
Plusi-
-Mašīna
•Varu tikt ātrāk mājās no skolas
•Ja nepieciešams steidzami/vai vienkārši kautkur aizbraukt, varu nokļūt ātrāk
•Iemācīšos braukt, un vēlāk būs vieglāk nokārtot autovadītāja tiesības.
-iMac
•Noderīgs skolas projektiem
•Noderīgs maniem videi
•Vieglāk sērfot internetā
Es tagad nevaru izvēlētied ko pirkt. Izsakiet savu viedokli. Paldies!
26.07.2016 17:50 |
 
Reitings 522
Reģ: 28.11.2013
trollollo
27.07.2016 22:49 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
A man patīk šis bērns :D
Ja tiešām nav trololo, tad 100 punktu pa priekšu daudzām 30 gadniecēm :D Gana gudra, attapīga, advancēta un izglītota. Go for it, girl! ;)
28.07.2016 00:06 |
 
Reitings 420
Reģ: 06.03.2016
manuprāt, es arī gana agri sāku krāt mašīnai. Gāju Tētim palīgos, pelnīju naudiņu un krāju. kabatas naudu mēslos netērēju. Diezgan daudz līdz 18 bija. Pirmo mašīnu uz 19 gan ar Mammu uz pusēm man pirkām, otro ar, bet trešo ar Tēti uz pusēm.
Prieks par meiteni un lai labi izdodas.
28.07.2016 00:16 |
 
Reitings 1469
Reģ: 01.02.2014
Ja gjimene buutu turiiga, tad jau sen sapliisushaa ritenja vietaa cits buutu nopirkts, bet visdriizaak buutu noorganizeets kaads, kas beernus izvadaa ar auto. Vai arii maate pati straadaatu nepilnu slodzi...
Neiet tas turiigums kopaa ar situaaciju, ka ritenis nopliisis un pusaudzei kaajaam jaastaigaa un jaadomaa, kaa braali izvadaat.
Kaut kaa neticas, ka tie turiigie vecaaki taadi pajolinji, ka beernu audzinaashanu atstaajushi pashpluusmaa...
Ja par teemu, tad peerc datoru un kraaj motorolleram. Ar kaut kaadu auto imitaaciju nav ko liist uz celja. Pienaaks laiks, noliksi tiesiibas un nopirksi normaalu auto.
28.07.2016 16:49 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!