Vīrieša brīvais laiks

 
Reitings 344
Reģ: 29.01.2009
Man ir kolosāls vīrietis :)
Bet man ne pārāk patīk tas, kā viņš pavada savu brīvo laiku ārpus darba. Tā teikt nedara neko. Nedara neko vērtīgu. Skrollē Facebooku, skatās kaut kādus smieklīgos video un tamlīdzīgi. Respektīvi, manuprāt, tas ir pilnībā zemē nomests laiks, kas nenes nekādu pievienoto vērtību.
Es pati esmu cilvēks, kas ļoti vērsta uz efektivitāti, produktivitāti. Es arī strādāju. Bet arī brīvais laiks man ir piepildīts. No rītiem ceļos un vingroju vai nodarbojos ar jogu. Pat braucot autobusā uz darbu lasu grāmatas. Vakaros pati rakstu, jo gribu izdot savu grāmatu. Mācos svešvalodas. Nu kaut kā tā, cenšos, lai tas laiks būtu mērķtiecīgi pavadīts.
Man gribētos, lai arī draugs kaut kā efektīvāk pavadītu brīvo laiku. Lai iet mācīties augstskolā vai domā kādas biznesa idejas. Ja grib atpūsties, kaut vai lai lasa grāmatas vai skatās teātra izrādes online. Bet viņš laiku šķiež kaut kādās tādās bezjēdzīgās nodarbēs.
Vai varat ko ieteikt, kā vinu motivēt?
26.07.2016 08:09 |
 
Reitings 4041
Reģ: 20.07.2014
Robert - tu brīvo laiku pavadi cosmo, analizējot savus randiņus. Tiešām vērtīgi pavadīts laiks. Tavs intelektuālais līmenis ir neizmērojams.
Kaut kādu veikala kasieri salīdzināt ar vīrieti, kas veic fizisku darbu nebūtu ētiski, jo fiziski veicami darbi ir daudz un dažādi un neteiktu, ka tajos ir kaut kas nopeļams.
26.07.2016 16:04 |
 
Reitings 1868
Reģ: 25.05.2014
Iedomājos sevi situācijā, ja dzīvotu kopā ar sievieti, kura visu brīvo laiku "nedara neko vērtīgu. Skrollē Facebooku, skatās kaut kādus smieklīgos video un tamlīdzīgi". Labi, ja šai sievietei būtu ļoti veiksmīga karjera, tad, visticamāk, pieņemtu šo viņas īpatnību, jo arī pats brīvo laiku, cik nu man tas ir, nepavadu īpaši vērtīgi, tomēr, ja šī sieviete būtu kaut kāda lielveikala kasiere (lietoju kā analoģiju vīrietim, kas strādā fizisku darbu), tad nedomāju, ka šīs attiecības turpinātos ilgāk par vienu nedēļas nogali, pareizāk sakot, tās nekad nebūtu sākušās.
Manuprāt, ikvienam cilvēkam ir jāveido attiecības ar tādu partneri, ar kuru saskan intereses, ambīcijas, intelektuālais līmenis un vērtības. Tas gan nenozīmē, ka abiem obligāti jāstrādā vienā jomā vai jāinteresējas par līdzīgiem jautājumiem, bet gan domāju minētos kritērijus vispārināti.
26.07.2016 15:59 |
 
Reitings 44
Reģ: 13.06.2016
Varu Tevi saprast :)
Ja redzot kā tu darbojies, viņam nerodas interese, visdrīzāk viņš vienkārši ir atšķirīgs cilvēka tips kā esi tu.
Uzspiest, vai mīļā balstiņā viņam dien dienā čukstēt par lietderīgāku brīvā laika izmantošanu, nav jēga.
Pa laikam, protams, var piedāvāt kādu kopīgu aktivitāti, pārrunāt kādu saistošu tēmu u.c., tad redzēsi vai ir vismaz kāda pretīmnākšana, kas var liecināt, ka viņš ir ieinteresēts ko darīt, bet ir nepieciešams atbalsts un motivētājs.
Ja šāda interese nav, tad ir cits tips.
Vai nu pieņem un samierinies, vai meklē sev atbilstošu partneri :)
26.07.2016 15:47 |
 
Reitings 5954
Reģ: 08.07.2013
Tāpēc to sauc par atpūtu - tas ir laiks, kad cilvēks atiet no visiem darbiem un relaksējas. Ja viņš jutīsies tā, ka jāpilda tevis dotie uzdevumi brīva laika pavadīšanai, tā vairs nebūs atpūta, bet darbs :D
Tu esi zāģis, un tādas vīrieši pamet.
26.07.2016 12:01 |
 
Reitings 6299
Reģ: 15.11.2012
Viedoklis, ka audiogrāmatas un Kalnciema ielas koncerti ir personību attīstoši laika pavadīšanas veidi, ir absolūti subjektīvs. Ir daudzi cilvēki, kam tādas izklaides ir ar tādu pašu (ne)lietderīguma koeficientu, kā kaķu video.
26.07.2016 11:59 |
 
Reitings 2746
Reģ: 03.02.2015
Jūs taču pavadiet laiku.kopā? Izbrsuciet kkur, ejiet uz kino utt.? Ja jā, tad neredzu problēmu.
26.07.2016 11:44 |
 
Reitings 2442
Reģ: 20.04.2014
šajā gadījumā pilnīgi nekādas nozīmes nav tam, ko Tev gribētos, jo tas ir viņa brīvais laiks, viņa iespēja atslēgties, atpūsties un, ja viņš vēlas, tad var kaut stundām košļāt Hubba Bubba un pūst burbuļus un Tev tik un tā nav nekādu tiesību kaut ko gribēt.

Tieši tā. Autore izklausās pēc diezgan kaitinošas būtnes, kurai ir grūti saprast, kā cilvēkam pēc nogurdinoša darba var negribēties skriet baudīt kultūru, mesties iekšā intelektuālā literatūrā vai praktizēt meditācijas. Nu ļoti jauki, ka pati esi tik aktīva un nenogurdināma, bet tas nenozīmē, ka otram jābūt tādam pašam.
Kā jau šeit minēja - tā pārspīlētā vēlme pēc pievienotās vērtības ikkatrā ikdienas solī tiešām izklausās pēc mazvērtības kompleksiem.
26.07.2016 11:32 |
 
Reitings 262
Reģ: 27.03.2012
Manuprāt, tur ir jāskatās nedaudz dziļāk... Kāda Tev daļa būtībā gar viņa brīvo laiku? Ja jūs pavadāt laiku arī kopā, tad tas laiks, kas paliek tikai viņam ir viņam piederošais laiks :) varbūt Tevi tomēr vairāk neapmierina tas, ka viņš nav izlasījis grāmatu, noskatījies izrādi vai nopelnījis extra cash, jo tad viņš nav pietiekami labs vai priekš Tava prāta? Tad rodas jautājums - vai Tu viņu esi pieņēmusi viņa dziļākajā būtībā, tadu kāds viņš ir? Ja jā, tad šādām pretenzijām nevajadzētu būt.
26.07.2016 11:20 |
 
Reitings 2051
Reģ: 29.01.2009
Mans vīrietis strādā garum garas stundas, darbs ir fiziski un garīgi nogurdinošs. Es pilnīgi saprotu, ka viņam vakarā knapi pietiek spēka kafiju uzvārīt un kompi ieslēgt un lai arī man gribētos, lai viņš lasa grāmatu, nevis kapā fallout, man pat prātā neienāktu viņam par to pārmest. Saproti, tu nevari visus cilvēkus mērīt pēc savas mērauklas. Viņam ir citas intereses, citas prioritātes, ļoti iespējams cits izglītības līmenis - un esmu pārliecināta, ka tu par to biji informēta, pirms sagājāt kopā. Un lai cik ļoti tu gribētu, tu nevari pārtaisīt otru pēc savas gribēšanas. Bet tu vari iemācīties viņu cienīt par to, kāds viņš ir. Ar visiem kaķu video.
26.07.2016 11:07 |
 
Reitings 4962
Reģ: 24.08.2013
Manuprāt, šajā gadījumā pilnīgi nekādas nozīmes nav tam, ko Tev gribētos, jo tas ir viņa brīvais laiks, viņa iespēja atslēgties, atpūsties un, ja viņš vēlas, tad var kaut stundām košļāt Hubba Bubba un pūst burbuļus un Tev tik un tā nav nekādu tiesību kaut ko gribēt.
26.07.2016 11:03 |
 
Reitings 583
Reģ: 01.09.2015
Es gan saprotu autori :) negribētu, lai mans vīrietis katru dienu pēc darba pavada brīvo laiku tikai sēžot FB. Protams, to var darīt, bet ja tā ir galvenā ikvakara nodarbe, tad man arī nepatiktu.
Varbūt pati uzņemies iniciatīvu - noorganizē jums kopīgus koncertus, piem, uz Kalnciema ielu ceturtdienās. Nopērc biļetes uz teātri, uzaicini kopā aiziet uz muzeju. Protams, ka nevar gaidīt, ka viņš būs tāda pati raķete kā tu, bet kaut kā pamēģini viņu iekustināt, ieinteresēt :)
26.07.2016 11:01 |
 
Reitings 3665
Reģ: 23.06.2016
Labdabība, viñš gadījumā nekomentē Cosmo?
26.07.2016 10:48 |
 
Reitings 848
Reģ: 14.04.2010
Laba diena, par šo es sasmējos, tas bija reiz periods, kad tikos ar "intelektuālo monstra tipa vīrieti", viņš šausminājās, ka neesmu izlasījusi brīvajā laikā 2 sējumus grāmatām no viņa listes un nekačājos zālēs, bet tas ir katra cilvēka brīvais laiks, ir un paliek savā ziņā. :-P
26.07.2016 10:46 |
 
Reitings 1230
Reģ: 30.01.2015
Starp citu, smiekli dod kaudzi ar labas īpašības priekš organisma, varbūt tāpēc tad nav nemaz tik nelietderīgi.
Ir atskirība vai vińš kaut ko pa mājām dara vai Tev viss ir jādara?
Man arī nepatiktu ka mājās kaudze ar darbiem, bet vińš tik izklaidētos pie datora.
:-)
26.07.2016 10:45 |
 
Reitings 1603
Reģ: 07.02.2011
Nabaga vīrietis strādā cauru dienu fizisku darbu tāpēc arī vēlas vienkārši pasēdēt un neko nedarīt. Nu nav viņam vēlmes savā brīvajā laikā skriet tāpat kā Tev. "Man gribētos,lai viņš to.. Man gribētos,lai viņš šito..'' Tu vari gribēt,bet kamēr viņš pats to nevēlēsies tikmēr uzspiest gan Tev nevajadzētu. Tāpēc jau arī tas ir brīvais laiks,kuru var pavadīt kā sirds vēlas.
26.07.2016 10:43 |
 
Reitings 3665
Reģ: 23.06.2016
Nikola, Hiacinte zin vienmēr labāk :-D
26.07.2016 10:41 |
 
Reitings 3625
Reģ: 06.05.2014
Katrs darbs nogurdina pa savam. Es laikam uz skursteņa uzkāptu, ja manējais pēc darba sāktu lasīt intelektuālas grāmatas (pieņemu, ka autore nevēlas, lai vīrietis lasītu jauniešu romānus vai par zaļajiem cilvēciņiem) un dzert tēju no mazām tasītēm. Ļauj cilvēkam atpūsties, pasmieties par kaķu video.
26.07.2016 10:40 |
 
Reitings 925
Reģ: 11.06.2012
Tu gribi viņu pārveidot pa savam. Liec viņu mierā un ļauj izmantot savu brīvo laiku pēc paša ieskatiem!(t)
26.07.2016 10:26 |
 
Reitings 403
Reģ: 30.06.2016
Katram savs brīvais laiks ir tāds kā ir.
Teksts:"Man gribētos lai viņš..." nozīmē, ka viņš ir zem Tavas tupeles...
Liec viņam mieru, viņš tak Tavu laiku neaiztiek, neko nedarīt arī ir jāmāk. Vēlreiz atkārtoju liec viņam mieru. Nav jau brīnums ka Tev kolosāls vīrietis, ka ķeries viņam klāt kā pavadīt laiku....
Varbūt Tu stāvi arī pie wc durvīm un klauvē viņam kad ir 5min pagājušas, lai nenomet savu laiku zemē?
Man tāda sajūta, ka uzrakstīji šeit, lai palielītos ar to ko dari. :'-(
26.07.2016 10:21 |
 
Reitings 4298
Reģ: 29.01.2009
Es tur neko sliktu nesaskatu. Fizisks darbs tiešām ļoti nogurdina un vakaros nav spēka neko darīt, tik vien kā atplīst dīvānā ar kopmi rokās.
Ja arī brīvdienās gandrīz vai 24/7 atkārtojas tas pats, tad gan es laikam mēģinātu izdomāt kādas kopīgas aktivitātes - varbūt puisim iepatīkas.
26.07.2016 10:18 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!