Vientuļo māmiņu pieredze

 
Reitings 11
Reģ: 25.07.2016
Sveikas meitenes,
Ļoti neplānoti, neskatoties uz to, ka ir spirāle paliku stāvoklī. Mēnešreizes kavējās, uztaisīju testu un tagad nespēju attapties. Esmu vēl pirmajā šoka momentā, bet caur prātu jau izskrējuši visi iespējamie nākotnes scenāriji.
Šis būtu mans pirmais bērns. Tikai situācija ir tāda, ka man nāktos audzināt vienai. Materiāli esmu diezgan nodrošināta un spētu parūpēties par mazo, vecums arī jau tulīt 30 gadi, kad vajadzētu jau bērnu sākt plānot. Bet es vēl nesaprotu kā rīkoties..jo
Biedē tas vai varētu vienatnē tikt ar visu galā, jo man nav neviena tuvumā, kas varētu palīdzēt.
Varbūt te ir kādas māmiņas, kas ir izgājušas tam cauri vienas?
Padalieties lūdzu.
Paldies
25.07.2016 18:58 |
 
Reitings 11
Reģ: 25.07.2016
Robīte Viegli bija izlemt, ka paturēsi mazo?
Tomēr tam, ka spirāle jau savi iemesli...
Es jau tagad sāku pierast pie domas, ka viss būtu labi kaut viena ar mazo. Protams, ka daudz enerģiju tas prasīs, bet Tu labi pateici- ja nevar tikt galā ir jātiek galā, nav variantu.
25.07.2016 23:33 |
 
Reitings 5625
Reģ: 29.01.2009
Es paliku stāvoklī, kad pirmajam bērniņam bija tikai... 5 vai 6 mēneši... Bija asaras pa gaisu, jo bija bail, kā savienošu, kā būšu laba mamma un tā... Bailes. Dusmas par negodību - ka es izsargājos, bet še tev (e)
Bet pēc tam domas jau bija par to, ka acīmredzot kāds dikti sev grib par mammu mani, ja jau tiek pat cauri 99,9% aizsardzībai :-D:-)
Bet nu man gan ir vīrs un bērns, un tas, ka gribu vismaz 2 bērnus bija skaidrs, tāpēc doma par abortu laikam īsti galvā nebija... Bet man ir bijis aborts.
bet nu jā - viss ir burvīgi, kas bijis - bijis! (l)(l)(l)
cik asaru izraudāts par negulētām naktīm, bērnu temperatūrām u.tml, bet smaids no rīta, mammošanās, apskāvieni... tā sajūta, bērnam raudot, ka viņam vajag tikai mammu ir vienkārši... vārdos neizsakām!
25.07.2016 23:43 |
 
Reitings 11
Reģ: 25.07.2016
Robīte Jā, man arī tieši dusmas par to, ka taču izsargājos un tomēr nenosargāja!(t) Arī asaras. Mazliet skumji un bail no pārmaiņām, lai gan kaut kur zemapziņā gribās.
Prieks, ka Tev spirālbēbis piedzima vesels. (l)
Ar nepacietību gaidu nākamo nedēļu, kad pati tikšu pie dakteres, lai redzētu vai viss veiksmīgi.
25.07.2016 23:53 |
 
Reitings 5625
Reģ: 29.01.2009
Lai veicas un lai viss labi! :-)
25.07.2016 23:57 |
 
Reitings 3647
Reģ: 26.12.2009
Elīza K., lai gan uzskatu, ka tava rīcība bija briesmīga - nekad neatbalstīšu cilvēkus, kas krāpj, vai apzināti veido attiecības ar aizņemtiem - bet novēlu tev un bērniņam visu labāko. Turēšu īkšķus. Novēlu, lai viss norit viegli un vēlāk tu atrodi savu mīļoto cilvēku, kas tik pat ļoti mīlēs tavu bērnu.
26.07.2016 00:01 |
 
Reitings 965
Reģ: 14.08.2015
Viegli nebūs, protams. Bet nepadodies, jo Tev viss izdosies - ne viena vien sieviete vienatnē audzina bērniņu un atrod ģimenes laimi ar citu vīrieti. :)
Nosodījumos vispār neklausies un par savu rīcību nekad un nevienam neattaisnojies! Mazākais jau kaut kāda pusanonīma foruma lietotājiem. Mums ir viena dzīve, viss, vairāk nebūs. Un te viņa ir, bet tik pat viegli ir to izdzēst un pazaudēt. Žultaini cilvēki būs vienmēr. Ja reiz ar cilvēku esi bijusi "attiecībās" veselu gadu, ja nemaldos, tātad kaut ko no viņa esi guvusi, kaut kas ir piesaistījis. Un, lai kas tas arī nebūtu, kaut vai tikai sekss, par to nav jāattaisnojas, kur nu vēl par to, ka esi palikusi stāvoklī.
Tā kā - vēlu veiksmes un veselību mazulim. Un sirsnīgi apsveicu. :)
26.07.2016 00:47 |
 
10 gadi
Reitings 1481
Reģ: 17.01.2013
Mana pieredze liecina, ka vīrieši, maigi izsakoties, nesteidzas veidot nopietnas attiecības ar tādām sievietēm, un tas ir saprotami, jo kādēļ gan izvēlēties sievieti "ar apgrūtinājumu", ja ir pieejamas brīvas?

Nu, nu... Tā nu gan tas nav. Man pašai ir bērns no cita un vīrieti nevien neapgrūtina mana atvase, bet grib viņu adoptēt, tikai bērna tēvs, kaut piedalās tikai ar alimentiem, atsakās atteikties, kas principā rada agresiju manā vīrietī, ieraugot viņu, dēļ netaisnības- pašam īsti neinteresē, bet citam adoptēt neļauj... kā suns uz siena kaudzes!
Tepat paskatoties apkārt- tik daudz sieviešu, kam ir bērni no citiem partneriem, dzīvo ar situētiem, tiešām foršiem vīriešiem, nevienā brīdī, tas nav viņiem radījis problēmas... Par to galīgi autorei nevajadzētu uztraukties, ka tas varētu but nopietnam kandidātam šķērslis.
26.07.2016 08:13 |
 
Reitings 3551
Reģ: 23.11.2012
Ir daudzu vīrieši kuri ir veido attiecības ar sievietēm kurām ir bērni. Protams tie pārsvarā nav nekādi 20 gadnieki, visbiežāk cilvēki kuriem pašiem ir bijušas attiecības.
Katram sava dzīve un ja tev tagad gaidām bērns, tad labāk saglabāt to. Dzīve nokārtosies un pēc laika būsi laimīga ka saglabāji bērna dzīvību.
26.07.2016 08:53 |
 
Reitings 5954
Reģ: 08.07.2013
Vecumā ap 30 neviens arī nebrīnās, ka sievietei ir bērns (es par to, ka vīrieši pieņem). Grūtāk ir tām, kas par vientuļajām māmiņām kļuvušas agrā jaunībā. Bet šeit cita vecuma grupa.
26.07.2016 12:05 |
 
Reitings 583
Reģ: 01.09.2015
Nu jau, nu jau.. kas tad mēs esam, lai nosodītu to kā citi dzīvo? Kā nu tur bija - lai ar akmeni met pirmais tas, kurš bez grēka!
Elīza K. novēlu Tev noteikti izturību, lai mazajam viss kārtībā un lai Tev veicas sakārtot savu dzīvi! Šadā situācijā galvenais ir nebaidīties lūgt ģimenei, draugiem palīdzību. Noteikti neatteiks :) un atceries, ko meitenes jau teica, mazais iedos jaunu sparu, daudz spēka un Tu ar visu tiksi galā :) apsveicu ar mazuli!(l)
26.07.2016 12:20 |
 
Reitings 960
Reģ: 04.02.2016
Man pashai nav beernu, bet nedomaaju, ka ir kas taads, ko sieviete nevareetu panaakt, ja vien pati to ljoti veelas + tev arii ir stabila finansiaalaa situaacija. Katraa zinjaa, lai tev veiksmiigi un viss notiek, kaa iecereets! :)
P.s. Es saprotu, ka uzskati ir dazhaadi, bet viirietis jau bija preceejies, nevis diskusijas autore. Miiljaakaas (ja taa driikst teikt) liecina par probleemaam attieciibaas, nevis briivo sievieshu valjiigumu. Ja viiritim interesee tikai viena vieniigaa, visa cita sievieshu uzmaniiba buus lieka.
26.07.2016 12:40 |
 
Reitings 503
Reģ: 30.10.2014
Ja jau ir 30, ar finansēm viss ok un normāls vīrietis vēl tā arī nav satikts, abortu neiesaku veikt. Protams, ja bērnu savā dzīvē vispār esi vēlējusies. Cik tad ilgi tu gaidīsi? 30 pirmajam bērnam ir pēdējais laiks, ja tā normāli.
Tas, ka dēkas rezultāts - nelieši jūs ABI esat, bet tas jau uz katra paša sirdsapziņas.
Veselības ziņā, kā lemts, tā arī būs. Noteikti steidzami pie doka.
26.07.2016 15:32 |
 
Reitings 1230
Reģ: 30.01.2015
Man pazińa arī ar spirāli palika stavokli un piedzemdeja veseligu puiku!
Neesmu dzirdējusi par to, ka dēł spirāles var būt sarezgijumi..
Lai veicas!:-)
26.07.2016 15:45 |
 
10 gadi
Reitings 1207
Reģ: 29.01.2009
Bērnam nav jācieš vecāku grēku dēļ tāpēc esmu pret abortu.
Sitiet mani kaut vai nost te, bet ja Tu guli ar vīrieti tad uzņemies arī risku ar visu spirāli, tableti un t.t.,ka vari iekrist. :)
Negribētu būt smagi slima sieva ar vīru,kas iet pa labi pa kreisi tad jau labāku parakstu šķiršanos.
26.07.2016 15:53 |
 
Reitings 4041
Reģ: 20.07.2014
Kur nu vēl, ja vīram ir ārlaulības bērns pieteicies. brr...
26.07.2016 15:59 |
 
10 gadi
Reitings 1207
Reģ: 29.01.2009
Wallee, man ģimenē ir līdziga situācija. Bet līdz galām visu nezinu un protams mamma nebija tik finiansāli nodrošināta kā apgavo Elīza,ka ar naudu nebūs problēmu.
Ši sieviete it kā nezināja,ka vīrietim ir sieva un divi bērni.Viņai pietiecais mazais un viņa palika viena. Vecāki palīdzēja. Tā nu jau sīkajām ir jau 8 gadi. Jāsaka,ka gan viņa pati ir joprojām viena, bet daudzi sakot,ka tā ir karma,ka viņa joprojām ir viena.
Gribēju ar to teikt,ka bērns tiešām ir super. Un visādi jau ir un gadās.
26.07.2016 16:06 |
 
Reitings 4041
Reģ: 20.07.2014
Es saprotu, bērns jau ne pie kā nav vainīgs.
Man ir patiesi žēl to sieviešu, kurām vīri uzliek ragus (protams arī otrādi), kur nu vēl slimai sievai. (e) Es personīgi noteikti gribētu par to tikt informēta.
26.07.2016 16:11 |
 
10 gadi
Reitings 1207
Reģ: 29.01.2009
Wallee, ir tā kā ir. Autorei no tā labāk te nepaliks :)
26.07.2016 16:14 |
 
Reitings 2746
Reģ: 03.02.2015
Nu tavā gadījumā abortu neieteiktu taisīt. Būs vismaz piepildījums dzīvē, ka negribēsies ar precētajiem iet.
Vīrietis vispār ir cūka. Un tas attaisnojums, ka nelaimīgas ğimenes - tāpēc jau iet pa kreisi vispār bez komentāriem.
26.07.2016 16:58 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
tev nav nevienam jaataisnojas par to ar ko guli un atceries, ka kaka lasti debesis nekapj ;)
Par bernu , es paturetu , ja finanses atlauj , kapec ne ? Tas nav pasaules gals un dzive nepstajas , protams , ja vien pati to nevelies ....
26.07.2016 17:12 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits