Ko darit ar tiem musulmaniem!

 
Reitings 103
Reģ: 23.11.2015
Drosvien kaa busiet lasijushas un noverojushas ir strauji pieaudzis musulmanu uzbrukumu skaits Eiropaa ar letalaam sekam utt
Vacijaaa vien 3 dienu laikaa 3 uzbrukumi.
Tapec es piedavashu apspriesanai iespejamos ricibas planus, ko talak bidit uz manabalss un pec tam uz saeimu, lai tie talak to nodod ES vadibai
25.07.2016 10:44 |
 
Reitings 3616
Reģ: 06.05.2014
Tad, kad sākās imigrantu krīze, sekoju šitam līdzi. Bieži vien amerikāņus pieminēja, ka paši jau tiem sponsorēja mācības, ieročus, lai nostabilizētu situāciju. Ja tā patiešām bija, tad rezultāts ir pretējs no gaidītā, bet varbūt nē.
Šī tēma ir tāda, ka katrs var kliegt savu taisnību, bet rezultātu nekādu neiegūsim. Ja kādam labāk paliek, var mani saukt par rasistu, jo gribu, lai robežas slēdz, lai vairs nevienu neuzņem. Ja rasisms tagad izpaužas kā vēlme pēc drošības, tad esmu rasiste. Šitie visi teroristi to vien grib, lai eiropieši baidītos, baidītos - iznākt ārā no mājām, baudīt dzīvi. Vācijā tagad teroristi atriebj kaut kādu musulmaņu slaktiņu bezmaz - nu viens taku tikko uzspridzinājās Allaha vārdā, lai atriebtos Vācijai par musulmaņu slepkavošanu. Bet te tik lej, ka visi viņi nav tādi, tik viens vai divi slikti. Tad kāda Ābrama pēc man būtu jāgaida laimīgā loze, kad man sanāks būt tur, kur būs tas viens sliktais no miljardiem labo?
25.07.2016 23:49 |
 
Reitings 2442
Reģ: 20.04.2014
Ja kādam labāk paliek, var mani saukt par rasistu, jo gribu, lai robežas slēdz, lai vairs nevienu neuzņem. Ja rasisms tagad izpaužas kā vēlme pēc drošības, tad esmu rasiste.

+++++++++
25.07.2016 23:56 |
 
Reitings 3647
Reģ: 26.12.2009
cormeum, turpini ignorēt realitāti, netraucēšu. Smejies par ko gribi. Ar cilvēku, kas iedomājas, ka pāris paziņu pieredze aptver visus reliģijas pārstāvjus, nedomāju vairāk diskutēt. Tev acīmredzami nav neviena loģiska argumenta, tāpēc arī smejies.
25.07.2016 23:57 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Smejies par ko gribi.
Paldies par zaļo gaismu :D
Arī no manas puses ieteikums.. pamēģini iedraudzēties ar kādu musulmaņu ģimeni.. Varēsi vismaz paskatīties, kādi ir šie cilvēki (vismaz daļa) ārpus interneta rakstiem :)
26.07.2016 00:00 |
 
Reitings 201
Reģ: 11.07.2016
Piekriitu L.. viedoklim!!
26.07.2016 00:07 |
 
Reitings 202
Reģ: 22.03.2015
Nekad nebiju domājusi, ka to teikšu, bet tomēr nevaru nepiekrist Likteņa vēstnesis teiktajam. Ne visi cilvēki, bet liela daļa cilvēku Latvijā met kopā reliģiju un ādas krāsu. Vai tas ir ziņu portālu rakstu ietekmē, vai vienkārši nezināšana un bailes no nepazīstamā, bet ieraugot melnu afrikāni ĻOTI daudziem pirmie teikumi ir par islāmu un musulmanismu.
Skumji, bet esmu pat ar Latvijas valsts pārvaldes darbinieci par šo strīdējusies. Protams zaudēju šai diskusijā, jo darbiniece tā arī palika cieši pārliecināta, ka nevar būt mans vīrs kristietis, jo nu viņš tak ir melns un viņi visi ir musulmaņi no turienes. Un tas nekas, ka regulāri iet uz kristiešu baznīcu un, ka nezin, kur mošeja atrodas- viņš noteikti melo un izliekas. :-D Tā kā nevajag novērtēt par zemu cilvēku aprobežotību šai valstī.
To grūtāk saprast meitenēm, kas dzīvo un uzturas ārzemēs, jo tur šādi uzskati nav tik izplatīti.
26.07.2016 11:41 |
 
Reitings 5954
Reģ: 08.07.2013
Protams zaudēju šai diskusijā, jo darbiniece tā arī palika cieši pārliecināta, ka nevar būt mans vīrs kristietis, jo nu viņš tak ir melns un viņi visi ir musulmaņi no turienes

Viņa bija stulba :) Neko citu nevar secināt. Izglītoti cilvēki zina, cik dažādi ir melnādainie cilvēki.
26.07.2016 12:09 |
 
Reitings 202
Reģ: 22.03.2015
Viņa bija stulba Neko citu nevar secināt. Izglītoti cilvēki zina, cik dažādi ir melnādainie cilvēki.

Bija jau gan, bet nācās vien diskutēt ar viņu, jo strādāja viņa imigrācijas dienestā. Īsto vietu bija sev atradusi. :-D
26.07.2016 12:30 |
 
Reitings 4775
Reģ: 18.03.2012
Ja kādam labāk paliek, var mani saukt par rasistu, jo gribu, lai robežas slēdz, lai vairs nevienu neuzņem. Ja rasisms tagad izpaužas kā vēlme pēc drošības, tad esmu rasiste.

++++
es arī esmu par robežu slēgšanu, man nav problēmu pastāvēt rindā uz robežas, ja kur ceļoju, pat uz Lietuvu vai Igauniju, ja vajag. Galvenais, lai tas garantē lielāku drošību. Man vispār šķiet, ka daudzas problēmas sākās tieši pēc robežu atvēršanas - tā bija kļūda.
Runājot par musulmaņiem - tur ir tāda dubultā morāle un divkosība, ka tik turies! Publiski kladzina, ka dzert nedrīkst, pīpēt nedrīkst, utt, bet mājās aiz aizvērtiem logiem ne to vien dara. Tas vien jau raisa neuzticību.
26.07.2016 12:41 |
 
Reitings 2442
Reģ: 20.04.2014
bet ieraugot melnu afrikāni ĻOTI daudziem pirmie teikumi ir par islāmu un musulmanismu.

Nekad neesmu ne dzirdējusi, ne lasījusi izteikumus par to, ka melnādains āfrikānis kādam raisa asociācijas ar musulmanismu (t) Tumsnēja paskata cilvēki jā, bet ne jau tīri melnādainie.
26.07.2016 12:53 |
 
Reitings 1534
Reģ: 28.04.2015
Ja kādam labāk paliek, var mani saukt par rasistu, jo gribu, lai robežas slēdz, lai vairs nevienu neuzņem. Ja rasisms tagad izpaužas kā vēlme pēc drošības, tad esmu rasiste.

+
26.07.2016 13:54 |
 
10 gadi
Reitings 591
Reģ: 29.01.2009
Kāpēc jūs te runājat par melnādainajiem? Viņi lielākoties ir ļoti jauki. Nebrāļošos, bet man orķestrī sēž ļoti forša "nēģerīte". Un viņi lielākoties nav musulmaņi.
Jāfiltrē un jāizskauž ir bārdainie. Un viņu sieviešu man ir ļoti, ļoti žēl. Bet viņām, pastāvošās iekārtas dēļ, diemžēl nav izvēles. Kādas šausmas mums viena Irāņu medmāsiņa stāstīja - viņa veica sirds masāžu, tamdēļ atrotīja piedurknes un lakats nedaudz noslīdēja, un šī visa dēļ viņu pēcāk publiski pazemoja...
26.07.2016 14:01 |
 
Reitings 103
Reģ: 23.11.2015
Sodien noticis kartejais musulmanu uzbrukums baltajiem(kristiesiem), Francijaa, Ruanas baznicaa tikusi pargriezta rikle macitajam un sagrabti kilnieki
Cik ilgi tiks pielauta so nezveru atrasanas Eiropaa?
26.07.2016 16:38 |
 
Reitings 5954
Reģ: 08.07.2013
Cik ilgi tiks pielauta so nezveru atrasanas Eiropaa?

Es varu iedomāties tikai 2 scenārijus - viņi te paliek un taisa sūdus, vai arī uzrodas kāds hiterveidīgais un uztaisa masu tīrīšanu, kas, protams, nav nekas labs, bet es redzu, ka tam tiek gatavota augsne.
26.07.2016 16:51 |
 
Reitings 2746
Reģ: 03.02.2015
Man ļoti žēl tuvienieku, bērnu utt., kuri ir īstie upuri šīm visām zvērībam. Mums te jau mierīgi sēdēt un diskutēt kādi viņi nabadziņi, pazīstot dažus jaukus muslīšus.
Var jau iebāzt galvu smiltīs un izlikties neko neredzam, bet nu nebija Eiropā tādi terorakti, izvarošana kā ir tagad kopš visi vārti viņiem vaļā. Dažus gadus atpakaļ Turcija, Francija bija karstākie tūrisma apskates objekti un kas ir tagad - cilvēki baidās pārvietoties pa Eiropu,jāizvairās no vietām kur ir ļaužu pūļi un jāiziet kursi "kā netikt izvarotam". Ļoti žēl, ka cieš parastais ļaužu slānis.
26.07.2016 17:07 |
 
Reitings 751
Reģ: 02.12.2015
Man šajā situācijā besī latviešu mediji. Vairs normāli nevar atvērt, piemēram, apollo, visa sākumlapa ar teroraktiem, slepkavībām. Vai tiešām agrāk nekas tāds nenotika? Domāju, ka notika, pasaule ir plaša un gan jau kādā no valstīm katru dienu kāds tika nogalināts. Tagad jau arī bija raksts par Japānu un slepkavībām, kuru daži stulbi komentētāji tāpat savilka ar bēgļiem teroristiem. :D Tagad par šiem negatīviem notikumiem pastiprināti ziņo katru dienu pat ja tiem nav saistības ar teroraktiem, bēgļiem un tamlīdzīgi. Tā it kā nebūtu citu ziņu par ko rakstīt, turklāt tāpat ziņas par slepkavībām tiek šķirotas un pasniegtas tikai tās, kuras var pielikt zem atslēgvārdiem "bēgļi", "drauds Eiropai", neesmu ievērojusi rakstus par Sīriju, piemēram. Ja godīgi, man ir diezgan vienalga par kārtējo teroraktu, neasociēju sevi ar Francijas vai kādas citas valsts iedzīvotājiem. Bet nu vismaz tagad pārgāju uz sakarīgākiem medijiem.
26.07.2016 17:41 |
 
Reitings 5954
Reģ: 08.07.2013
Vairs normāli nevar atvērt, piemēram, apollo, visa sākumlapa ar teroraktiem, slepkavībām.

Mani kaitina, ka viņi turpina iztirzāt teroristu personības, motīvus, notikumu rekonstrukciju, laimīgos stāstus par to, kā kāds ticis sveikā cauri utml. Tā mūs uztur pie nemitīgas spriedzes.
26.07.2016 17:51 |
 
Reitings 3551
Reģ: 23.11.2012
Mēdiji vienmēr visu raksta sliktāk nekā ir.
Visas sliktās ziņas tiek izceltas un pasniegtas kā galvenās.
Bet daudz pie vainas jau paši lasītāji. Kad ir pozitīva ziņa vai jaunums, tad komentāru ir 20, ja negatīva ziņa tad komentāru ir +200 un vairāk.
Mediji raksta to kas interesē cilvēkiem un diemžēl vairumam cilvēku pirmkārt interesē sliktās ziņas
27.07.2016 09:16 |
 
Reitings 4775
Reģ: 18.03.2012
Bet daudz pie vainas jau paši lasītāji. Kad ir pozitīva ziņa vai jaunums, tad komentāru ir 20, ja negatīva ziņa tad komentāru ir +200 un vairāk.
Mediji raksta to kas interesē cilvēkiem un diemžēl vairumam cilvēku pirmkārt interesē sliktās ziņas

+++ tieši tā!
Pati strādāju medijos - jebkurai ar terorismu/slepkavībām saistītai ziņai ne tikai komentāru, bet arī skatījumu būs simtreiz vairāk nekā jebkurai citai ziņai. Protams, ka jebkuram portālam sava statistika jāceļ, tad nu katrs cīnās kā māk, piedāvājot arvien sensacionālākas ziņas. Un ne jau tāpēc, lai uzturētu cilvēkos spriedzi vai kādam tas ir izdevīgi, kā te dažas min, bet tāpēc, ka mediji Latvijā knapi velk galus un ir uz izmiršanas robežas, un kaut kā jau virs tā ūdens ir jānoturas... Ir pieprasījums, ir arī piedāvājums.
Kad cilvēki vairāk sāks lasīt cita veida ziņas, tad arī ziņu piedāvājums medijos mainīsies, bet, domājams, tas nenotiks nekad. Laikam jau šādi cilvēki ceļ adrenalīna līmeni vai "baro" kādu nezvēru sevī, cita izskaidrojuma tam nav, kāpēc tik traki tauta panesas uz visām asiņainajām ziņām.
27.07.2016 12:50 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits