Ko darit ar tiem musulmaniem!

 
Reitings 103
Reģ: 23.11.2015
Drosvien kaa busiet lasijushas un noverojushas ir strauji pieaudzis musulmanu uzbrukumu skaits Eiropaa ar letalaam sekam utt
Vacijaaa vien 3 dienu laikaa 3 uzbrukumi.
Tapec es piedavashu apspriesanai iespejamos ricibas planus, ko talak bidit uz manabalss un pec tam uz saeimu, lai tie talak to nodod ES vadibai
25.07.2016 10:44 |
 
Reitings 5954
Reģ: 08.07.2013
Serenay, tam nav nozīmes, jo runa ir par to, ka šos notikumus plaši atspoguļo ar mērķi mūs iebiedēt un kurināt naidu! Kādam tas ir vajadzīgs.
25.07.2016 13:08 |
 
Reitings 4775
Reģ: 18.03.2012
šos notikumus plaši atspoguļo ar mērķi mūs iebiedēt un kurināt naidu! Kādam tas ir vajadzīgs.

Nepiekritīšu šim. Tāds ir mediju darbs un politika - atspoguļot! Un jo skaļāk, jo labāk, jo tieši to jau cilvēki lasa un grib lasīt! Ir Latvijā viens ziņu portāls, kur redaktors noteicis, ka to nevajag atspoguļot un bildēs pie bēgļu rakstiem aizliegts likt bērnu attēlus u.tml, bet pārējie to dara, lai piesaistitu lasītājus. Kuru portālu jūs lasītu - to, kas izliekas, ka nekas nav noticis, vai to, kas to atspoguļo? 90% lasīs to otro. Bet lasītāji ir reklāma medijos un reklāma ir nauda, bet nauda ir algas žurnālistiem un peļņa.
25.07.2016 13:28 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Piekrītu Serenay :-)
25.07.2016 13:28 |
 
Reitings 2442
Reģ: 20.04.2014
Nekad neesmu pretendējusi uz Mrs Politkorektums titulu. Robežas ciet un visus muslimus atpakaļ uz etnisko dzimteni. Jā, ne katrs musulmanis ir terorists, taču gandrīz visi teroristi ir bijuši musulmaņu izcelsmes. UN lai vai ko viņi neteiktu, vairums no viņiem svēto karu atbalsta, un Korānā teiktajam, par neticīgajām cūkām, kuras jāizkauj, piekrīt.

Piekrītu, zināma daļa no t.s. "mierīgajiem" musulmaņiem īpaši neiebilst pret teroristu uzskatiem un rīcību, lai gan paši, protams, neies spridzināties.
25.07.2016 14:04 |
 
Reitings 1997
Reģ: 30.06.2009
Man ir pilnīgi viens pīpis cik no viņiem spridzina un cik ne. Man pietika ielasīties korānā un saprast viņu ideoloģiju, lai saprastu, ka es šitādus aborigēnus sev blakus redzēt negribu.
25.07.2016 14:38 |
 
Reitings 143
Reģ: 10.07.2016
Ar aborigēniem viss ir kārtībā, bet cilvēkam ir jāiemācās šo vārdu pareizi lietot.
25.07.2016 14:53 |
 
Reitings 1129
Reģ: 19.04.2015
Jau ir iznākušas ziņas - Minhenes šāvējs nebija reliģisku principu vadīts.

Nu un? Citos apšaudes gadījumos taču bija. Nav jau runa par šo konkrēto gadījumu.
Var to saukt par dubultmorāli, bet tiešām nevaru caur sevi izlaist to, kas notiek trešajās pasaules valstīs - Sīrijā, Amerikā, Āfrikā, kaut vai Ķīnā, jo man gūti asociēt sevi ar šiem cilvēkiem. Tā ir cita domāšana, cita kultūra, arī dominējošā reliģija, kā arī politika cita. Eiropiešus es saprotu, jo viņi domāšanā jau saknē ir līdzīgi manējai, līdz ar to man ir lielāka empātija pret viņiem. Musulmaņiem saknē ir citādāka domāšana, viņi ir auguši ar citiem svētajiem rakstiem kā eiropieši. Es pati neesmu kristiete, bet gribot negribot esmu augusi ar baušļiem, tas ir Eiropas kultūras pamatā. Viņu kultūras pamatā ir Korāns, kurš tomēr sludina ko citu.
25.07.2016 14:54 |
 
Reitings 3551
Reģ: 23.11.2012
Nekad neesmu pretendējusi uz Mrs Politkorektums titulu. Robežas ciet un visus muslimus atpakaļ uz etnisko dzimteni. Jā, ne katrs musulmanis ir terorists, taču gandrīz visi teroristi ir bijuši musulmaņu izcelsmes

Ja musulmaņus sāktu dzīt ārā ar varu, viņi ātri izdomātu paziņotu, ka ir kristieši un ko tad ?
Tumša ādas krāsa un izcelsme var būt arī kristiešiem dažāda.
25.07.2016 14:58 |
 
Reitings 1129
Reģ: 19.04.2015
Skaidrības labad, sakot "musulmaņi" es domāju Dienvidāfrikas un Eirāzijas ziemeļu daļas iedzīovotājus
25.07.2016 15:07 |
 
Reitings 1000
Reģ: 06.08.2015
Rīgā arī pilns ar melnajiem. Derētu kaut ko uzspridināt ne? Kādu Ganei vai Galerija Rīga jeb kur tur smukās slampas puzdieno? Man tāpat neviena nedod.
25.07.2016 15:20 |
 
Reitings 202
Reģ: 22.03.2015
Tumša ādas krāsa un izcelsme var būt arī kristiešiem dažāda.

Kā es vēlētos, lai cilvēki Latvijā šo vairāk saprastu. Cik gan bieži man nav jāklausas komentāri par to, kad taisos bumbas laist gaisā, vai kādēļ nevelkāju musulmaņu apģērbu.
Un es varu skaidrot kamēr mute sausa paliek, ka manā ģimenē visi ir kristieši ieskaitot manu vīru, bet tāpat dažiem šķiet - melns tātad musulmanis.
25.07.2016 15:53 |
 
10 gadi
Reitings 591
Reģ: 29.01.2009
Ahh, šī mūžīga diskusija. Es jau arī esmu pret tiem, kuri nav spējīgi integrēties, bet nu jau turu muti, jo riebjas atspēkot visus svešo apgalvojumus "mums taču viņiem jāpalīdz"...
Piebildīšu, ka manā dzīvē NEVIENS musulmanis nav attaisnojis cerības. NEVIENS. Tas viens, kurš izlikās par draugu, beigās ļoooti pievīla. Manī diemžēl nav cilvēciskas ticības, lai to visu attaisnotu..
Ak, jel apturiet šo invāziju!!!
25.07.2016 16:00 |
 
10 gadi
Reitings 591
Reģ: 29.01.2009
Un vēl. Nekad neesmu pretendējusi uz Mrs Politkorektums titulu. Robežas ciet un visus muslimus atpakaļ uz etnisko dzimteni. Jā, ne katrs musulmanis ir terorists, taču gandrīz visi teroristi ir bijuši musulmaņu izcelsmes. UN lai vai ko viņi neteiktu, vairums no viņiem svēto karu atbalsta, un Korānā teiktajam, par neticīgajām cūkām, kuras jāizkauj, piekrīt.
Tas vispār ir prātam neaptverami, ka tavi mīļie var aiziet uz tradicionālo svētku pasākumu un nepārnākt vairs nekad, dēļ kāda reliģiozā fanātiķa, kurš būtībā atsperies uz svešu zemi, bet negrib pieņemt tās kultūru, bet mēģina uzspiest savus likumus un tikumus.

šim es simtprocentīgi piekrītu. starp ienācējiem ir pārāk mazs procents tos, kuri tiešām grib integrēties.. diemžēl.
25.07.2016 16:03 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Es laikam pārāk daudz jaukus musulmaņus pazīstu, lai liktu viņus vienā maisā ar teroristiem un garā slimajiem :-/
25.07.2016 16:48 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Lai neliktu..
25.07.2016 16:49 |
 
Reitings 385
Reģ: 14.06.2015
Ne jau visi musulmaņi ir tie ļaunie, kuri rīko tos teroraktus. Kādēļ būtu jānosoda un jācieš visiem islāmticīgajiem tikai dažu indivīdu dēļ. Diezgan dumji, ņemot vērā, ka pazīstu dažus tiešām brīnišķīgus musulmaņus un man ne prātā nenāk nosodīt viņus ticības dēļ. Tikpat labi arī kristieši var sarīkot teroraktu.
Šī diskusija tikai vairo negācijas šajā forumā. Šaubos, ka cosmo spēs ietekmēt kaut ko saistībā ar musulmaņu ienākšanu Latvijā un Eiropā. Taču pietiek Ģirta un citu troļļu, kuri šeit bojā gaisu.|-)
25.07.2016 17:00 |
 
Reitings 5954
Reģ: 08.07.2013
Tikpat labi arī kristieši var sarīkot teroraktu.

Var, bet nav jēgas. Kristietībā slepkavība un pašnāvība ir grēks, kas nozīmē nokļūšanu ellē. Musulmaņiem tur mazliet citas ilūzijas.
25.07.2016 17:13 |
 
Reitings 3551
Reģ: 23.11.2012
Ne jau visi musulmaņi ir tie ļaunie, kuri rīko tos teroraktus.

Nezin kāpēc tad tikai Allāha vārdā var uzspridzināt sevi un citus.
Ja Jēzus, ne Dievā, ne Budas ne Šivas vārdā to nevien nedara ?
Lielākā daļa mollu uzreiz pateiks ka Islāms ir miermīlīga reliģija, slepkavība ir grēks, u.t.t
Bet daudzi islamticīgie ļauj sev iestāstīt un tic, ka izdarīt pašnāvību kopā ar masu slepkavību ir ceļazīme uz paradīzi.
Tas kaut kā neiet kopā.
25.07.2016 17:22 |
 
Reitings 229
Reģ: 10.02.2014
zināma daļa no t.s. "mierīgajiem" musulmaņiem īpaši neiebilst pret teroristu uzskatiem un rīcību, lai gan paši, protams, neies spridzināties.

no kurienes tāda informācija? Kā Tu vari teikt, ka neiebilst, ja paši teroristi galina "mierīgos" musulmaņus vēl vairāk kā jebkurus citus reliģijas pārstāvjus? Palasi par to, kā pēc katra terorakta mošejas un pazīstamās musulmaņu kopienas tos nosoda un izdod paziņojumus (mediji šo reti piemin). Tāpat arī galvenie sadarbības partneri ASV cīņā pret radikalizāciju ir tieši mošejas, imāmi un citi musulmaņi, kuri drošības iestādēm vairākkārt ir zinojuši, ja ir aizdomas par radikalizētu cilvēku.
Man pietika ielasīties korānā un saprast viņu ideoloģiju

Korānā ir nodaļas, kas aicina uz vardarbību. Tāpat arī bībelē, sevišķi vecajā derībā. Runa ir par nepareizu, no konteksta izrautu, radikalizētu interpretāciju, kurai lielākā daļa Islamticīgo nepiekrīt.
Eiropiešus es saprotu, jo viņi domāšanā jau saknē ir līdzīgi manējai, līdz ar to man ir lielāka empātija pret viņiem.

Nu ja, tāpēc arī Eiropieši neiebilda, kad ebrejus iznīcināja - ne mana tauta, ne mana domāšana, vienalga, ka mirst.
25.07.2016 18:06 |
 
Reitings 229
Reģ: 10.02.2014
Var, bet nav jēgas. Kristietībā slepkavība un pašnāvība ir grēks, kas nozīmē nokļūšanu ellē. Musulmaņiem tur mazliet citas ilūzijas

Nezin kāpēc tad tikai Allāha vārdā var uzspridzināt sevi un citus.
Ja Jēzus, ne Dievā, ne Budas ne Šivas vārdā to nevien nedara ?

Iesaku iepazīties ar terorisma vēsturi un cik bieži vardarbība ir tikusi izmantota gandrīz visās reliģijās. Tāpat par reliģisko tekstu intepretāciju un cik bieži kristietībā u.c. reliģijās vardarbība ir tikusi attaisnota ar svētajiem rakstiem.
25.07.2016 18:11 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits