Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Ko darit ar tiem musulmaniem!

 
Reitings 103
Reģ: 23.11.2015
Drosvien kaa busiet lasijushas un noverojushas ir strauji pieaudzis musulmanu uzbrukumu skaits Eiropaa ar letalaam sekam utt
Vacijaaa vien 3 dienu laikaa 3 uzbrukumi.
Tapec es piedavashu apspriesanai iespejamos ricibas planus, ko talak bidit uz manabalss un pec tam uz saeimu, lai tie talak to nodod ES vadibai
25.07.2016 10:44 |
 
Reitings 103
Reģ: 23.11.2015
Pirmais plans.
Visu musulmanu arestesana un ievietosana slegta tipa iestadee.
Otrais plans
Visu musulmanu deportesana no Eiropas uz to mitnes/etniskajam zemem.
Tresais plans
Atsevisku kategoriju(bezdarbnieki, neprecejusies) musulmanu deportacija vai arestesana
25.07.2016 10:46 |
 
Reitings 146
Reģ: 16.04.2016
Visi musulmaņi nav teroristi! Ir arī godīgi cilvēki, kas gatavi mācīties valodu un strādāt, bet šķirot cilvēkus ir neiespējami.
25.07.2016 10:51 |
 
Reitings 3774
Reģ: 12.02.2013
Tevi pašu par šādiem vārdiem vajadzētu iespundēt kaut kur un caur spundi barot.
25.07.2016 10:53 |
 
Reitings 103
Reģ: 23.11.2015
Francijas drosibas dienesta vaditajs izteicas pec Nicas, ka Francija ir uz pilsonu kara slieksna un ka francuzi ir gatavi iet dauzit visus musulmanus.
Tapec mans risinajums pat ir miermiligaks, daudz miermiligaks
25.07.2016 10:57 |
 
Reitings 5954
Reģ: 08.07.2013
Troļļaini jau ir, bet es paredzu, ka visa šī iespaidā drīz atdzims nacisms, kas būs vērsts pret "mellajiem"".
25.07.2016 10:59 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Block :D
25.07.2016 11:06 |
 
Reitings 103
Reģ: 23.11.2015
Mes jau vargaidit nakamas Kelnes, Nicas, Minhenes utt, taa ir jusu darisana.
Bet ja grib noverst sos uzbrukumus, tad ir javeic preventivi pasakumi.
Piem. Amerikaa 2.pasaules kara laikaa aresteja pilnigi visus tur dzivojosos japanus
25.07.2016 11:08 |
 
Reitings 3604
Reģ: 06.05.2014
Var jau teikt, ka visi viņi nav tādi, bet nu... Nekad nevar zināt, kurš būs tas miermīlīgais un kurš - terorists. Ja godīgi, tad ar asarām acīs sekoju līdz nesenajiem notikumiem Vācijā. Tas ir briesmīgi, kas tagad notiek. Jā, nenoliegšu, ka iepriekš visi nedzīvoja 100% mierā un saticībā, bet nebija tas tik bieži kā tagad. Tas puika, kas uztaisīja slaktiņu lielveikalā, bija vietējais - dzimis un audzis tur. Neviens jau nezin, kas tieši viņu uz šo rīcību pamudināja - varbūt tie bija islāmisti, varbūt širmis aizbrauca.
Šim visam tāpat nebūs risinājuma. Ir tikai jāslēdz ciet robežas.
25.07.2016 11:12 |
 
Reitings 4416
Reģ: 08.10.2013
Man ap dūšu apskrējās, kad ziņās redzēju, kas Minhenē notika. Vīrs darba dēļ ar dažu dienu starpību atradās precīzi tajā vietā, kur cilvēki tika nogalināti. (t)
Es nezinu, kas būtu humānākais un labākais risinājums šai ievārītajai putrai, bet to, ka risinājumam ir jānāk drīzumā, tas ir fakts. Žēl, ka cilvēkiem jāiet bojā to cilvēku dēļ, kuri ir tik ļoti apsēsti ar naudu. (t)
25.07.2016 11:25 |
 
10 gadi
Reitings 3281
Reģ: 18.01.2011
Man liekas, ka tie visi musulmaņi tur nav visa cēlonis, viņi ir vienkārši izpildītāji, tā teikt acu aizmālēšanai ar bēgļiem. Ja tā padomā, kam ir izdevīgi, tas viss, kas notiek eiropā? Protams, ka Krievijai. Pilnīgi varu iedomāties kā Putins sponsorē visus šos teroristu uzbrukumus, jo nevajag ne karu, ne tankus, lai sašķeltu ES, pietiks, ka nāks lielajās valstīs kkādi nacionāļi pie varas, to parāda kaut vai tas pats Brexit.
25.07.2016 11:27 |
 
Reitings 1653
Reģ: 25.05.2016
Paranoid- Es gan daudz vairāk ticu ka to visu sponsorē ASV. Vini vienmēr sāk karu un viniem tas ir bizness, diemžēl. Kretiniska un Pretiga valsts ar visu to valdibu. Nu nevajag jaukt te Krieviju. Viniem ar to nav nekada sakara, Kur nu vel nabaga Putinam.
25.07.2016 12:01 |
 
Reitings 259
Reģ: 06.03.2010
Bridi kad notika evakuacija Minhenes vilcienu stacija runaju ar mammu pa telefonu. Mamma gaidija kad atties vinas vilciens. Peksni fona saka blaut cilveki, raudat berni, mamma saka "cilveki skrien no stacijas centralas dalas! Haoss! Es prasu, kas noticis, vina nezina, jo neviens neko nepaskaidro. Cilveki kapj ara no vilciena un kaut kur skrien, jo neviens neko nesaprot. Es sezu otra gala un raudu. Raudu, jo fona skana ir biedejosa, raudu, jonezinu ko darit, raudu, jo baidos, ka varetu partrukt sakari ar mammu. Tomer tas bija pedejais vilciens kam atlava izbraukt no Minhenes. Tika sanemta atlauja kapt vilciena, jo tas bija viens no talakajiem peroniem. Dala pasazieru panikas iespaida bija aizbegusi. Taja pasa laika masa ar gimeni bija Minhenes lidosta, lai dotos uz LV.
Lidosta, vilcienos uz ielas ieraugot tumsneju personu ar somu gribas begt, karteja stacija apstajoties vilcienam iekapj paris tumsneji viriesi, kas nevis apsezas, bet staiga pa vilciena vagoniem mainot sedvietas it ka ko mekletu... tas viss rada stresu.
Ko es ar to gribu teikt.... Mes varam but pateicigi par to, ka esam tik mazi, vaji, nenozimigi saja politiskaja spele. Par to, ka sobrid Latvija vienigas problemas rada sastregumi, stipraks vejs vai kulas dedzinataji.
Es nekad neesmu bijusi rasiste, bet skiet, ka sobrid es par tadu klustu, jo milu savus tuviniekus un baidos par viniem.
Diemzel bez garumzimem un teksta redigesanas.. vienkarsi gribeju, lai tas sajutas ir saprotamas.
25.07.2016 12:04 |
 
Reitings 5954
Reģ: 08.07.2013
Es neapskaužu tos, kas dzīvo attīstītajās Eiropas valstīs. Man būtu bail iziet uz ielas.
25.07.2016 12:08 |
 
Reitings 3551
Reģ: 23.11.2012
Paranoid- Es gan daudz vairāk ticu ka to visu sponsorē ASV.

Ja tā padomā, kam ir izdevīgi, tas viss, kas notiek eiropā? Protams, ka Krievijai.

Tas ir absolūtais ļaunums, kas to visu sponsorē. Masoni un ilumināti, kuri kontrolē pasaules finanses un valstis.
Citiem vārdiem sakot G7 + Krievija. Ļaunās lielvaras kā zirnekļi ir satinuši pasauli savos tīklos un regulē pasaules ekonomiku.
Bet vairuma cilvēku patīk šāda iekārta, citādi tā nepastāvētu.
25.07.2016 12:15 |
 
Reitings 2290
Reģ: 19.10.2013
Jā, jā, musulmaņi ne pie kā nav vainīgi, ar viņiem manipulē ASV un Krievija. :-D Ja godīgi, nebiju gaidījusi ko tik muļķīgu te izlasīt. Tām tautām atriebība ir asinīs. Protams, to nevar attiecināt uz visiem tās ticības pārstāvjiem.
25.07.2016 12:16 |
 
Reitings 5954
Reģ: 08.07.2013
Nikola, tā ir, bet virs viņiem noteikti stāv kāds gudrāks. Viņi paši, atvainojiet, nav tik gudri, lai globāli izplānotu, kur ko rīkot, kuros pasākumos ir izdevīgi un kuros nav (jo ir lieli pasākumi, kuros nekas tāds nenotiek - nebūtu izdevīgi biznesa dēļ kaut vai), kā noregulēt, lai policija netraucē utt, ar kādu intervālu to darīt (kā tagad - katru dienu).
25.07.2016 12:18 |
 
Reitings 3647
Reģ: 26.12.2009
Paranoid, tas ir drīzāk izdevīgi amerikai. Ja tu būtu kaut cik mācījusies vēsturi, tu zinātu, ka amerikai izdevīgs bija arī 2. pasaules karš, jo līdz tam tur bija ekonomiskā krīze. Pēc kara daudzas valstis uz ameriku nosūtīja zelta rezerves, ko tagad ar problēmām cenšas atgūt. Amerika arī vēlas, lai eiropā pieņemtu viņu normas un viņi varētu tikt eiropas tirgū. Šīs normas ir zemākas un aizstāv tikai korporācijas. Piemēram, tad nevajadzētu norādīt ķimikālijas pārtikā. Krievija atrodas blakus eiropai, tai nav izdevīga šī situācija.
25.07.2016 12:30 |
 
Reitings 688
Reģ: 19.04.2015
Ai, kā negribās barot trolli... Bet man sava sāpe par to visu.
Manam vīram ļoti bieži darba darīšanās sanāk būt gan Vācijā, gan citās Eiropas valstīs. Un ikreiz dabūju nenormāli uztraukties. Jā, jau sāku runāt, ka mums nemaz nevajag to viņa lielo peļņu, ko viņš nopelna piekritot šiem komandējumiem. Saku, ka mierīgi varēsim ne vien izdzīvot, bet arī dzīvot pat ja viņš saņemtu vidējo LV algu... Nē, tik pasmaida, pasaka, kamēr jauns, tikmēr grib sapelnīt, lai ģimene arī nākotnei tiktu nodrošināta un brauc atkal.
Vispār laikam esmu pārāk bailīga, bet visa šī situācija Eiropā mani baida, tas ietekmēja gan mūsu plānus uz atpūtu, gan mūsu šopinga braucienus (parasti cenšamies 2-4 reizes gadā aizbraukt kaut uz to pašu Vāciju iepirkties, ko tagad ir vienkārši bail darīt).
Un vēl. Nekad neesmu pretendējusi uz Mrs Politkorektums titulu. Robežas ciet un visus muslimus atpakaļ uz etnisko dzimteni. Jā, ne katrs musulmanis ir terorists, taču gandrīz visi teroristi ir bijuši musulmaņu izcelsmes. UN lai vai ko viņi neteiktu, vairums no viņiem svēto karu atbalsta, un Korānā teiktajam, par neticīgajām cūkām, kuras jāizkauj, piekrīt.
Tas vispār ir prātam neaptverami, ka tavi mīļie var aiziet uz tradicionālo svētku pasākumu un nepārnākt vairs nekad, dēļ kāda reliģiozā fanātiķa, kurš būtībā atsperies uz svešu zemi, bet negrib pieņemt tās kultūru, bet mēģina uzspiest savus likumus un tikumus.
25.07.2016 12:31 |
 
Reitings 1129
Reģ: 19.04.2015
Troļļaini jau ir, bet es paredzu, ka visa šī iespaidā drīz atdzims nacisms, kas būs vērsts pret "mellajiem"".

Ticams scenārijs. Vēstures kontekstā nacisms šķiet šausmīgs, bet šobrīd to redzu kā glābiņu. Briesmīgi, ko terorisms izdara ar cilvēkiem un to domāšanu, arī ar manu (t)
25.07.2016 12:47 |
 
Reitings 229
Reģ: 10.02.2014
Cik cilvēki ir neinformēti! Jau ir iznākušas ziņas - Minhenes šāvējs nebija reliģisku principu vadīts. Viņš bija garīgi slims. Viņu visu dzīvi skolā sita un apcēla. Prokurori jau paziņojuši ka noziegumu vadīja personīgas problēmas.
Vācijā ir 4.3 milijoni Musulmaņu - cik daudzi no tiem kaut ko spridzina un šauj? ASV katru gadu skolās un citās vietās ir apšaudes, kuras veic baltādainie - kāpēc tad nerunā par to, ka viņi kristieši?
Lūdzu atceramies, ka visvairāk no terorisma cieš tieši paši musulmaņi. Tur katru dienu vairākas reizes dienā sprāgst un šauj. Lielākā daļa no musulmaņiem baidās no teroristiem tik pat kā mēs, ja ne vēl vairāk.
25.07.2016 13:00 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits