Pirmdienas, 25. jūlija, BEZTĒMA

 
Reitings 1868
Reģ: 25.05.2014
Labrīt!
Tikko nozvanīja modinātājs; biju aizmidzis pie galda, nevis gultā. Steigšus jāietur improvizētas brokastis un jādodas uz darbu.
Kāds ir jūsu rīta rituāls? Mostaties pēdējā brīdī vai ar laika rezervi, lai varētu vēl pavārīties un pamiegoties? Ieturat brokastis no paša rīta?
Veiksmīgu dienu!
25.07.2016 06:08 |
 
Reitings 10333
Reģ: 21.07.2011
Labrīt!(l)
Kārtējā rutinēšanas diena, kā man tas ir apnicis. Bet nekas cits neatliek.
Jau no rīta esmu veikusi dažus zvanus, vēl viens pēcpusdienā un ir šādas tādas lietas, kuras gribu uzmargot. Ceru, ka šoreiz sanāks. :D
________________
Par režīmu , es vienmēr līdz pēdējam guļu, un tad ceļos, saģērbjos un dodos uz darbu :D Brokastoju darbā kopā ar bērniem.
25.07.2016 10:08 |
 
Reitings 350
Reģ: 09.08.2011
Bļāviens, pēdejā brīdī izdomaju, ka, uz kāzām ejot, gribu gelish manikīru, bet tagad problēma, ka visur, kur gribu, visi laiki jau ir aizņemti (vēl ar lielām cerībām gaidu divas atbildes). :( Nezinu, kur lai meklē un pie kā lai iet. Varbūt te ir kāda, kas taisa vai var ieteikt labu meistari Rīgā?
Brīvdienas bija lieliskas - gan sports, gan atpūta, uzcepu arī sev kabaču pankūkas un vēl sacepumu. (l)
Lai jauki! Šodien solās būt silta diena :)
25.07.2016 10:26 |
 
Reitings 2337
Reģ: 14.07.2014
Dusmojos. Uz priekšnieci pie tam, par to, ka lien ne savās darīšanās - mūždien to dara, bet šodien īpaši besī. Tātad piektdien biju pie frizieres, smuki sakopu matus (iekrāsoju šķipsniņas, ieliku keratīnu), mati kā konfekte, gludi, taisni, spīdīgi, nu lieliski vienkārši. Atnākot uz darbu, pirmais, ko viņa sāk komentēt, protams, ir mani mati. Viss būtu brīnišķīgi, ja viņai gar maniem matiem būtu kaut mazākā darīšana, bet kur nu! - cik savāda krāsa tagad esot, un vai tad apgriezt nevajadzējis, jo gali spuraini izskatoties (man nav neviena sašķelta gala, + ir keratīns, mati ir faking fantastiski!), un cik tad ilgi es staigāšu ar tādiem gariem matiem, nav jau vairs tas vecums.
Un tam visam pa virsu uzmet komentāru, ka laikam esmu jaunu draugu atradusi, kurš apmaksā tādas lietas; un vispār, ka bijušo esmu zāģējusi droši vien, tāpēc tur nekas nav sanācis un viņš nav mani apprecējis. Un, ka cita kolēģe gan esot forša (ar pārmetošu skatienu uz mani), jo pastāsta par savu jauno draugu (es par privāto dzīvi darbā muti neveru vaļā vispār necik)
Tak lai iet D***. Kā lai korekti paskaidro, ka tie komentāri nav adekvāti?
25.07.2016 11:08 |
 
Reitings 4962
Reģ: 24.08.2013
Labrīt!
Ar rītiem ir tā-jo agrāk kaut kur jābūt, jo mazāka laika rezerve.
Pavadītas burvīgas brīvdienas. Divatā ar vīru pabraukājām pa Latgali, izbaudījām viens otra sabiedrību, apskates objektus, garšīgu ēdienu, vīnu, naksnīgu peldi pa pliko, pastaigas un, lai arī ikdienā neko daudz nedaru, jūtos tagad atpūtusies un uzlādējusies. Vakar ļoti vēlu atbraucām mājās, tad nu vēl esmu gultā un domāju, ka te arī dienu pavadīšu, jo..kāpēc ne, ja tā var? :-D
25.07.2016 11:09 |
 
Reitings 4416
Reģ: 08.10.2013
Čau! :)
Daudzas lietas aizvien ir riktīgā d****, bet man jau sāk kļūt vienalga.
Vakardiena tika aizvadīta diezgan forši. Daudz šampānieša, daudz suši, daudz kūkas un ne miņas no solītā lietus :)
Šodien debesis zilas, zilas. Neviena paša mākonīša. Sagaidīšu strādnieku, kurš turpinās darbu guļamistabā, tikmēr domāju ar meitu iziet riņķīti laukā, pameklējot kazenes apkārtnē. :)
Foršu dienu!
25.07.2016 11:15 |
 
Reitings 2684
Reģ: 13.01.2016
Čau!
Meitenes, man laikam supermuļķīgs jautājums, bet - šadā laikā ir iespējams nosauļoties? Nezinu par laiku pārējā Latvijā, bet runāju par Rīgas mākoņainajām debesīm
25.07.2016 11:36 |
 
Reitings 674
Reģ: 21.12.2015
Labrīt!
Mans rīts iesākās diez gan miegaini. No šodienas sākas mani vakari vienatnē, taču esmu jau izdomājusi dažādas aktivitātes, kamēr mans vīrietis strādās tālāk no mājām :-)
Sisley caur mākoņiem šī saule tāpat ir diez gan spēcīga, lai arī nav tiešie saules stari, nosauļoties ir pilnīgi iespējams. :-)
25.07.2016 11:41 |
 
Reitings 2684
Reģ: 13.01.2016
Dark_Lady, paldies, laikam būs jābrauc kkur pasauļoties :-)
25.07.2016 11:49 |
 
Reitings 1816
Reģ: 10.04.2014
pārāk, pārāk vēlu aizgāju gulēt, bet nu jau sataisījusies un gaidu ziņu no draudzenes, lai zinu kur tiekamies.
Šodien satikšu sen neredzētu draudzeni, kurai nesen bija vārda diena. Varbūt jums ir kādas idejas mazai dāvanai? Zinu ka viņai patīk milkas šokolāde, bet šķiet ka dāvināt tikai šokolādes būtu par vienkāršu :-D
25.07.2016 11:51 |
 
Reitings 260
Reģ: 14.04.2016
Hello :-)
Vakardien beidzot satiku savu draugu, ļoti jauki pavadījām vakaru ēdot, iedzerot un skatoties tv. Ļoooti pietrūka pa šīm skrienošajām dienām, pati tagad ņemos pa darbu, kur maiņas ir līdz vēlam vakaram, tā nu mums ar dažādiem grafikiem grūti atrast brīžus mierīgai esībai. Ehh, šorīt jau aizbrauca prom uz nedēļu :-/ Bet nu mierinu sevi, ka nedēļas nogalē varēšu braukt pie viņa ciemos (l)
Ja man no rīta jāmazgā mati, tad cenšos 2h pirms izbraukšanas celties. Un no rītiem ļoti grūti ieēst brokastis, tāpēc sēžu un lēnām stumju kko iekšā :-D
25.07.2016 11:57 |
 
Reitings 674
Reģ: 21.12.2015
givenchy tās šokolādes var būt arī laba dāvana, ja skaisti tiek iesaiņotas un var jau vēl kaut ko pielikt klāt. Ja ar labu humora izjūtu tad pameklē mojo-jojo.lv.

25.07.2016 11:57 |
 
Reitings 1816
Reģ: 10.04.2014
Dark_Lady, oo par šito nebiju aizdomājusies. Varētu būt baigi smuki, tikai man dažreiz šķiet ka man abas rokas kreisās un bail ka nesanāks, bet ir vērts pamēģināt:-)
25.07.2016 12:01 |
 
Reitings 2290
Reģ: 19.10.2013
Gribētos jau ļoti pasauļoties, bet šogad tas laikam bezcerīgi. Varbūt kādam āda šādos mākoņos iedeg, manējai nekādas jēgas, tāpēc pat nedošos uz pludmali.
Lasu, ka te vēl meitenēm problēmas ar zobiem sanākušas. Vispār esmu pilnīgā neziņā-ko darīt, ja ar zobu notiek kaut kas, kā dēļ īsti uz darbu iet nevar/negribas? Labi, ka man tas sanāca atvaļinājuma laikā un pieraksts pie ārsta vēl iekļaujas atvaļinājumā. Bez pieraksta jau nekur neņem. Un mani nervi nav tādi, lai ietu pie dežūrējošiem, kuri pēc atsauksmēm ir īsti padomjlaiku monstri.
Bloom Par kuru dežūrārsti Tu runā? Negribas uz tādu uzrauties.:-D
25.07.2016 12:03 |
 
Reitings 2684
Reģ: 13.01.2016
Laikam es arī pārdomāju par sauļošanos, manā pusē vēl vairāk apmācās, skatos, ka sola lietu tuvākajā laikā. Ok, to sola jau kuro dienu.. :-D Baigā netaisnība, ka tik siltā laikā nav saules :-/
Nikola., man ir bijis tā, ka steidzīgi vajag zobārstu, esmu zvanījusi, teikusi, ka akūts gadījums, un parasti jau arī panāk pretī. Saka, ap cikiem varu atnākt, pasēdēt, un brīvākā brīdī paņem. Es domāju, ka zobārsti ļoti labi saprot, kā ir mocīties ar zobu sāpēm, tādēļ arī saprotoši izturas, vismaz lielākais vairums :-)
25.07.2016 12:13 |
 
Reitings 2573
Reģ: 14.08.2013
Man tāpat kā Sisley gribas pasauļoties, bet nezinu, vai ir jēga stundu pavadīt vienā virzienā uz sauļošanās vietu... Mulsina tās Rīgas debesis.
Runājot par tiem agrajiem rītiem- man ir vajadzīga stunda, lai sataisītos,pirms izeju no mājas. Vienmēr pieceļos ar pirmo modinātāju un tad uzreiz sāku darboties. Zinu,ka citiem ir mode likt piecus modinātājus pēc kārtas un tad kādas 20 minūtes ik pēc pāris minūtēm zvana. Man liekas muļķīgi traucēt savu miegu-es labāk uzlieku pēdējo iespējamo laiku, kad celties un,kad zvana, tad arī uzreiz ceļos :D
25.07.2016 12:14 |
 
Reitings 2290
Reģ: 19.10.2013
Šķiet, ka tās saules nav un tuvākajās dienās nebūs, ja raksta, ka tā dūmaka no Sibīrijas degošajiem mežiem. Vakaros var just, ka pēc dūmiem smird.
Ar sāpēm jau varbūt kāds zobārsts apžēlojas, bet ko darīt, ja vizuālais defekts? Labāk jau tad sāpes paciešu kā nesmukumu. Cik zvanīju, neviens negrib ņemt, arī tāpēc, ka to ārstu vienkārši nav, atvaļinājumos.
25.07.2016 12:29 |
 
Reitings 2573
Reģ: 14.08.2013
Nikola., tie Sibīrijas dūmi vakar točna vēl Rīgā nebija.
25.07.2016 12:32 |
 
Reitings 350
Reģ: 09.08.2011
Nu nezinu, tikko pusstundiņu izgāju pusdienas laikā pasēdēju saulītē, saule pievelk riktīgi, pat ja ir aiz tās mākoņu kārtas, rokas, kājas jau sarkanas palika, bet man jau vienmēr iesauļojas ļoti ātri. Ja gribētu sauļoties, tad noteikti brauktu. Tas par Rīgu runājot.
25.07.2016 12:50 |
 
Reitings 158
Reģ: 15.08.2015
besī, kādēļ pirms mr tā gribas ēst visu un visu laiku. man vienai tā? :-(
25.07.2016 13:54 |
 
Reitings 138
Reģ: 25.07.2013
Meitenes! Var iesauļoties! Vakar biju Mangaļsalas jūrmalā, ik pa brīdim izlīda saulīte, taču, lielākoties, bija mākoņains! Kopumā pasauļojos kādas 3 stundas, vakarā biju tumši sārta, ļoti labi pievilka! :)
25.07.2016 14:03 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!