Rokas palaiž?

 
Reitings 87
Reģ: 17.04.2016
Jūsuprāt, ja vīrietis skūpstoties nedaudz pagramsta dibenu vai krūtis, tas ir normāli, vai nozīmē to ka viņš grib tikai vienu? Tas neattiecas tad ja tas ir tavs vīrs vai draugs ntos gadus. Attiecību sākumā vairāk
25.07.2016 02:45 |
 
Reitings 229
Reģ: 10.02.2014
Venddijaa es arī domāju, ka normāli. Ir bijuši gadījumi, ka man kāds vīrietis tā mēģina darīt pirmajos randiņos. Ja es jūtos neērti, es to roku, kas uz krūts vai dibena vienkārši paņemu prom (pārlieku uz muguru piemēram). Uzreiz saprot un negrābstās, skaidrošana nav vajadzīga, turpinām skūpstīties bez tā. Bet ja Tu neko nesaki un turpini skūpstīties, tad puisis iet vēl tālāk un liek zem krekla... normāls puisis, kuram Tu rūpi, tā nedarītu, ja zinātu, ka Tev nepatīk. Tieši otrādi.
Izklausās arī nedaudz, ka Tev varētu būt zema pašapziņa un baidies, ka atteikums var atbaidīt puisi. Mīli sevi un saproti, ka Tev nav jādara nekas, kas nepatīk - vienalga vai citām patīk vai nē. Tavs ķermenis, Tavas tiesības.
25.07.2016 12:28 |
 
Reitings 692
Reģ: 25.07.2016
Atkarīgs no situācijas, bet ja tas izraisa nepatiku, tad labāk pasak gan, ja nejūties vēl tik tuva un vēlies vairāk draudzību nekā intīmās attiecības, tad jums tas savā starpā jānoskaidro, lai nebūtu starpgadijumu, ja Džekam tu esi interesanta arī bez krūšu čamdīšanas, viņš sapratīs un turpinās ar tevi tikties, bet ja nevar vien nociesties un tikai to vien gaida kā ielīst biksītēs, tad gan jau pazudīs ar galiem
25.07.2016 12:33 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Meitene jau pati var skūpsta laikā to roku novākt no krūtīm vai dibena... ja tā turpina turp mērķtiecīgi slīdēt.. tas gan nav forši..
25.07.2016 20:34 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits