Sašķelti matu gali

 
Reitings 105
Reģ: 06.01.2016
Lūdzu iesakiet ko darīt ar matiem, kuriem ir tendence galos šķelties pāris mm? Periodiski tos taisnoju ar keratīnu, reizi 5-6 dienās žāvēju un taisnoju ar matu pannu, lai izskatās pieņemami. Bet šobrīd gali atkal ir sausi. Itkā var iet pie friziera un to cm nogriezt kā iepriekš, bet parasti tā vietā liekās nošķērē kadus 3 cm. Šobrīd no vidēja garuma griezuma audzēju garus matus, tāpēc nevaru tos atļauties tagad regulāri griezt. Varbūt varat ieteikt kādu kosmētiku, ko palietot uz matu galiem, kas neizskalo keratīnu un novērš šķelšanos? Kur var nopirkt?
22.07.2016 23:46 |
 
10 gadi
Reitings 8191
Reģ: 01.11.2009
beem, atkarīgs no tā, kādu keratīna tehniku izmanto, bet vairākoties, ja runājam par klasisku keratīna taisnošanu, ne velti viņu iestrādā ar lielu karstumu. viņš vienkārši aktivizējas zem karstā gaisa; ja matus nežāvē pēc mazgāšana, nevajag sagaidīt maģiski taiskus matus.
kur jūs veicat šīs procedūras, ka jums par to nestāsta? (es, protams, neapšaubu, ka arī daudzi laminēšanas un anti frizz procesi tiek palikti zem keratīna taisnošanas nosaukuma kā arī, tādēļ šis ir diskutabls jautājums, bet kā jau minēju - ja runājam par klasisko keratīna taisnošanu)
LedusTēja, pēc saviem novērojumiem varu tikai piekrist. Ar gadiem izmainījies dabīgais matu garums, kurā tie saglabājas veselīgi. Tāpat man dabīgi ir taisni mati tikai vienā to garumā, savādāk viļņaini..
24.07.2016 15:35 |
 
Reitings 359
Reģ: 25.09.2013
taisu jau pusotru gadu, par to nebija ne runas. Nesen uztaisīju kārtējo reizi, ta no sākuma viņi man baigi forši un taisni žūst arī bez fēna. bet nu paldies par info, būs nākamreiz jāuzprasa savai frizierei :)
24.07.2016 23:13 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits