Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pozitīvā gaidītājas

 
10 gadi
Reitings 1207
Reģ: 31.05.2011
Čau!
Esmu droša, ka te ir vēl kāda, kas plāno un cer ieraudzīt pozitīvus rezultātus :) Meitenes, vai kaut ko mainat savā ikdienā? Ēšanas paradumos? kā nonācāt pie šāda lēmuma - veidot ģimenes pieaugumu? Kurš bija iniciators - jūs vai vīrs/draugs?
19.07.2016 22:00 |
 
Reitings 13
Reģ: 20.02.2015
Es plānoju un ceru ieraudzīt pozītīvu rezultātu. Kopā ar draugu izlēmām censonēties. Nēesmu neko mainījusi no ēšanas paradumiem, jo manuprāt es ēdu pietiekami labi (uzturā nelietoju kviešus, piena produktus un olas ). Esmu atmetusi smēķēšanu un sāku nodarboties ar peldēšanu un jogas nodarbībām. Par cik man PCOS , ginekoloģe izrasktījas vitamīnus. :)
16.08.2016 14:44 |
 
Reitings 382
Reģ: 29.05.2017
kā nonācāt pie šāda lēmuma - veidot ģimenes pieaugumu?

Kad sapratām, ka bērnam ir vieta mūsu dzīvē. Ka ir stabilas attiecības, dzivesvieta kopīga, abi strādājam utt. Un sāka parādīties doma, ka gribam un viss.
Kurš bija iniciators - jūs vai vīrs/draugs?

Tā kā es sevi uztvēru vairāk par karjeristi, iniciators bija draugs. Sākotnēji zināju, ka manējam gribas mazu ķiparu, bet es biju skeptiska. Bet pēcāk domas mainījās, un kaut kur no decembra nolēmām, ka gribam un mēģināsim.
Meitenes, vai kaut ko mainat savā ikdienā? Ēšanas paradumos?

Sākumā tikai sāku pievērts uzmanību un skaitīt auglīgās dienas.
Tagad esmu apņēmusies iziet visas pārbaudes,jo vispirms gribu savu veselību nostiprināt.
Un kad noskaidrošu visu par sevi, tad arī domāju aiziet pie ginekologa uz konsultāciju.
Ēšanas paradumus man būtu jāmaina, esmu diezgan našķu cienītāja. Mainu šobrīd sāļos cepumus un saldumus uz dārzeņiem (darbā niķis grauzt visu laiku).
Vitamīnus visus standarta dzeru, fiziskā aktivitāte man ir laba - īsti nekas vairak nebūtu jāmaina.
Tā tāda mana mazā apņemšanās :-)
03.06.2017 13:12 |
 
Reitings 1263
Reģ: 10.03.2015
kā nonācāt pie šāda lēmuma - veidot ģimenes pieaugumu?

Sieviete, uzsākot attiecības, pateica, cik bērnus viņa vēlas. Man skaitlis likās pieņemams.
03.06.2017 13:18 |
 
Reitings 827
Reģ: 06.06.2013
Izlēmām, jo "ir laiks". gadi uz vietas nestāv un ko tad nu gaidīt vēl ilgāk. Ēšanas paradumus pamainīju gan. Vairs nedzeru kafiju un esmu sākusi vairāk piedomāt pie uztura, lai tas ir sabalansēts.
Tiesa gan to pozitīvo rezultātu gaidām jau ļoti ilgi :-/
29.06.2017 19:17 |
 
Reitings 5261
Reģ: 27.03.2009
Apprecējāmies, nopirkām māju, iekārtojāmies tur... tad nu logiski, ka laiks pienācis. Ēšanas paradumus īsti mainīt nesanāk, jo ēdu daudz maz normāli. Nesmēkēju, alko lietoju minimāli.
Nu ir laiks, sākt nopietni piestrādåt
29.06.2017 19:30 |
 
Reitings 1512
Reģ: 25.09.2015
Morāli gatavojos otrajam! Neceru ar pirmo ciklu uz pozitīvu rezultātu.
Neko uzturā nemainu, man vienīgi žēl, ka nespēju atbrīvoties liekā svara pirms grūtniecības iestāšanās. Šobrīd ir par 2 kg vairāk nekā pirms pirmās grūtn.
29.06.2017 20:10 |
 
Reitings 870
Reģ: 17.03.2015
arī pievienojos gaidītāju pulciņam. mēģinām gan pavisam mazu laiciņu, bet vēl nav sanācis. tā kā pagājušo nedēļ bija ikgadējā apskate pie ginekologa, tad nosūtīja arī uz analīzēm, neesot ko ilgi gaidīt. ir aizdomas par pārāk daudz vīrišķajiem hormoniem.
sākumā īsti nebiju gatava, itkā laiks, bet gatava nebiju. tagad tomēr pēc tā, ka nav, gribu vairāk un vairāk :)
29.06.2017 21:19 |
 
Reitings 827
Reģ: 06.06.2013
"Tagad tomēr pēc tā, ka nav, gribu vairāk un vairāk"
Man tāpat bija pirmos mēnešus. Kad nepieteicās jau kādu pus gadu vai traka paliku. Tagad tā mierīgi jau uztveru kārtējo mēneša neveiksmi un mierīgi staigāju uz pārbaudēm. Vienīgi nenormāli tracina, kad paziņas vai radi sāk tēmu "Kad ta' jums bērni beidzot būs? Sen jau taka laiks, pulkstenis uz vietas nestāv.." Neiesi jau katrai tantei par savām veselības problēmām stāstīt, a apklusināt viņa ne pa kam nevar. Tad gan dusmas nāk virsū
30.06.2017 01:05 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits