Spēcīga asiņošana.

 
Reitings 375
Reģ: 13.06.2016
Šis aizsākās pirms kādiem 3 gadiem. Degunu piededzināja, bet kā asiņo tā asiņo. Interesanti, ka asiņos ~ 2 reizes mēnesī- pirms un pēc mēnešreizēm. Asinis vienkārši tek ar straumēm. Kādreiz gan tecēja vairāk un nācās saukt pat ātros, bet tāpat. Vispretīgāk ir tas, ka tek pa naktīm, viss miegs izsists . Es nezinu ko darīt jo piededzināšana nepalīdz. No kā tas varētu būt? Analīzes nodevu it kā viss kārtībā. Varbūt kādai no jums tā ir bijis?
01.07.2016 09:48 |
 
Reitings 400
Reģ: 29.01.2009
Noteikti vēlreiz pie LORa un derētu izmērīt spiedienu, vai tas nav paaugstināts. C vit arī nenāks par ļaunu lai stiprinātu asinsvadu sieniņas.
01.07.2016 19:41 |
 
Reitings 375
Reģ: 13.06.2016
Ir man augsts spiediens, arī sirds sitas par ātru priekš mana vecuma, un abām rokām ir pilnīgi atšķirīgs rādītājs. Daktere, kas man mērija teica, ka tā reāli nemaz nevar būt ( parasti atšķirās par kādiem 15, man atšķīrās par kādiem 30-40) Gribās aiziet pie kardiologa, jo bieži sirds rajonā ir arī asas sāpes, bet nav sanācis.
01.07.2016 19:47 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012


Nopērc šito. Pusotra eiro maksā.

Man palīdz, arī ir bijuši periodi, kad tek asins no deguna kā no ūdens krāna. 4-5 tabletes pirmajā dienā, vēl pārītis nākamajā, un uz pāris mēnešiem miers. Tur ir askorbīnskābe + rutīns, kas nostiprina asinsvadu sieniņas. Garšīgas :)
01.07.2016 20:04 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits