auto ar sturi labaja puse

 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Sveiki.
Vai Lv var braukt ar auto ar sturi labaja puse? Kautkad tiku padzirdejusi par aizliegumu,bet vai ta ir? Atceros agrak vareja uz pus gadu registret un drosi braukt.
30.06.2016 07:12 |
 
Reitings 18
Reģ: 19.05.2016
Cenu droši vien skatās pēc tā, cik daudz mašīnas būs uz dzīšanu, ja dzinējam treilerī būs tikai tava mašīna, tad, protams, ka būs dārgāk nekā, ja viņš Īrijā salasīs vēl 5 mašīnas.
Nu, ar to pārbūvi tiešam 2x padomā vai ir vērts, jo, cik esmu dzirdējusi no cilvēkiem, saka, ka labāk būtu nopirkuši normālu auto uzreiz.
30.06.2016 10:50 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Bet man letak sanak atdziit un parlikt neka jaunu nopirkt. Man nav lieku 6000 tukst, euro tadam pasam jaunam auto. UN si ir praktiksi ideala stavokli, negribas citu.
30.06.2016 10:53 |
 
Reitings 522
Reģ: 28.11.2013
Nu tad aizej uz kādu servisu un pajautā konkrēti cik šādam modelim maksās stūres pārlikšana otrā pusē. Kā arī uzzvani uz CSDD un pajautā cik izmaksās piereģsitrēt šādu pārliktu auto. Tad uzzvani kādam kantorim, kas ved iekšā auto un pajautā cik konkrēti viņi ņēm par auto atdzīšanu no tavas Īrjas pilsētas uz LV.

Tad redzēsi ir vai nav vērts vest.
30.06.2016 11:05 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Čakars varētu būt pamatīgs.. Vispār grūti izvērtēt to stūres pārlikšanu jo katrai mašīnai ir savādāk. Vienai būs salīdzinoši viegli, citai atkal murgs un būs jāgriež un jāmetina. Ja auto ir jauns tad ok, bet ja lietots tad arī tā skate tik daļu ir novērsusi, ir vel tā daļa mašīnas kur tik jaucot un liekot pamanīs un gan jau uzpelnīsies vel pa virsu. Principā labāk apjautāties servisos vai pazīstamiem kas ar to nodarbojas, kādas varētu būt cenas un sarežģījumi.

Kopumā, ja auto tiešām labs tad labāk tiešām iztērēt to naudu un mainīt stūri + vest uz LV. Tas ka LV arī tādu var nopirkt nenozīmē ka tā būs labāka vai pat lētāka. Savs auto ar kuru brauc ir savs auto, tu viņu izjūti un esi pieradusi pie tās.
30.06.2016 11:11 |
 
Reitings 5261
Reģ: 27.03.2009
Nedomàju, ka ir vèrts dzít auto uz Lv. Strùri pàrlikt katram modelim savàdàk, var bùt dàrgi un pèc tam atklàsies daudz problèmu. Braukt tu pa LV vari, kamer tehniskà ir, tehnisko LV neiziesi. Dabùsi kkàdu pagaidu variantu varbùt, teorètiski, cik zinu daudzi ir novilkushi to registreshanu liidz 2,5 gadiem.

Bet tu apzinies kà ir braukt ar stùri pretèjà pusè? Kà bùs ar redzamíbu spoguljos, ar apdzíshanu, utt? Tici man, nav nemaz forshi


Tavà gadíjumà pàrdotu írijà mashínu un piemestu nedaudz € un pirktu LV vai vàcijà vai vèl k-kur bet ar pareizo stùri
30.06.2016 16:09 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits