Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Nenormāli greizsirdīga

 
Reitings 745
Reģ: 04.06.2013
Sveikas, cosmietes.
Esmu savās pirmajās nopietnajās attiecībās... kaut pirms tam tiekoties ar citiem bija vienmēr aizdomas, kuras citreiz apstiprinājās, citreiz nē. BET šoreiz viņš tik daudz ziedojās manis dēļ. Nedzīvojam kopā, bet gribam... viņš būtu pat gatavs pārvākties uz mannu pilsētu un braukāt ar sabiedrisko katru dienu, lai dzīvotu kopā. Šo apdomāju vēl, jo domāju, ka labāk būtu man atrast darbu galvaspilsētā un dzīvot pie viņa. Mums kopā ir labi, viņš saka, ka mīl mani, ka esmu superīga un viņam īstā un vienīgā! Bet mana greizsirdība! Atzīšos, man ir diezgan zems pašvērtējums, kaut nereti izsaka komplimentus, pievērš uzmanību, tik un tā, pati vienmēr sev piekasos par 101 lietu. Un ļoti baidos puisi zaudēt! Zinu, ka iepriekšējo meiteni mīlēja, nokrāpa, brīdī kad abi bijuši sastrīdējušies(sīkumos nezinu) tagad nenoliedz, ka bijušas nopietnas attiecības, izstāstīja, ka krāpis bet, lai es nešauboties, tik labi kā ar mani - nekad ne ar vienu neesot bijis un mani nekad nekrāpšot! Tomēr mani tirda kkas no iekšpuses. Pirms vēl nedzīvojam kopā - a mazums, uzroku kko, mazums viņš dzīvo dubultu dzīvi, melo kā citi, liekas labāks, bet tā pat melo un cenšas "izlavīties" kā pārējie? Pačekoju vēsturi. Vienreiz ieraudzīju, ka skatījies meitenes profilu, bildes vēl palielinājumā apskatījis(meitene kkāda jocīga publiski bildes, kur trusenēs liek). Sacepos - prasīju "Meklē kādu vēl šobrīd, ka čeko tādas bildes?" Pateica, ka esmu absurdi greizsirdīga un vnk tā meitene kur citur redzēta un nobrīnījies "ko šī tādas bildes liek"un "vispār... ja kādam būtu jāgreizsiržojas, tas būtu viņš, jo "paskaties uz sevi un mani" Tu viens divi varētu atrast citu manā vietā, es labāku par Tevi nekad neatrastu!" Un par tādiem sīkumiem cepos...uzvelkos... un liekas, ka kko uzrakšu, kkas jāatrod pirms neesmu sevi dubultā sāpinājusi, uzsākot kopdzīvi, saderinoties, apprecoties...utt. Man pie psihologa jāiet vai tādas sievietes šaubas ir normālas?
29.06.2016 12:28 |
 
Reitings 745
Reģ: 04.06.2013
1x pat ar viņa mammu esmu tikusies. Superīga sieviete. Viņa darba kolēģi zina mani, viens paziņa. Viņš grib, lai visi viņa paziņas, radinieki zina mani, neslēpj utt. bet tik un tā man bail tieši par krāpšanu kaut kad. Nezinu kāpēc tā!
29.06.2016 12:29 |
 
10 gadi
Reitings 505
Reģ: 29.01.2009
Paskaties kā viņš uzvedas,ja sastrīdaties. Šaubas tev ir, jo kā sastrīdējās ar bijušo,tā nokrāpa. Pavēro kāds viņš ir,kad viss neiet gludi. Tagad rozā brilles,sola visu ko,varbūt iepriekšējā sākumā arī likās pati labākā. Tev ir stress,jo viņš ir krāpis,loģiski,ka liekas kāpēc,lai viņš mainītos. pie noteiktiem apstākļiem tas varētu atkārtoties
29.06.2016 12:37 |
 
Reitings 949
Reģ: 03.02.2016
Šaubīties ir normāli, bet šis jau izklausās nedaudz slimīgi.. Es to pēc savas pieredzes.. vienreiz jau pazaudēju ļoti dārgu cilvēku, tieši sava zemā pašnovērtējuma un slimīgās greizsirdības dēļ.. Man ar šķita, ka agri vai vēlu viņš mani nokrāps, jo iepriekšējie puiši bija krāpuši.. Bet visi tomēr nav vienādi. Tāpēc, mīļā meitene, ATTOPIES PIRMS NAV PAR VĒLU, kā manā gadījumā.. Diemžēl es to sapratu tikai pēc tam.. :-(
Dari kko lietas labā, lai tev nav tas pašnovērtējums tik zems, tad arī neškitīs tik traki, ka krāps tevi vai ko tml.. Nevajag čekot nekādu vēsturi, protams, ka viņš skatīsies citas meitenes, viņš ir vīrietis. Tu tak arī papriecē acis, ja redzi kādu skaistu vīrieti.. Tas ir normāli, viņš jau neguļ ar viņu, tikai apskata :-)
Ja neko nemainīsi, tu viņu pazaudēsi, jo šāda greizsirdība agri vai vēlu kļūst nepaciešama.
29.06.2016 12:39 |
 
10 gadi
Reitings 591
Reģ: 29.01.2009
Kur ir problēma?
Tava greizsirdība? Tiec ar to galā tā, lai otrs cilvēks necieš. Necenties piešūt to, kā nav un iemācies noticēt. Pašai būs vieglāk.
29.06.2016 12:39 |
 
Reitings 949
Reģ: 03.02.2016
Arī tas mans dārgais cilvēks bija iepriekšējās attiecībās nokrāpis savu meiteni.. Bet mūsu attiecībās viņš to nedarīja, lai arī cik neciešama biju (to es saprotu tikai tagad diemžēl) . Ne visi cilvēki ir vienādi, un ne visās attiecībās cilvēkam viss notiek identiski.
29.06.2016 12:41 |
 
Reitings 745
Reģ: 04.06.2013
blondzh007 Es saprotu, ka nevajadzētu tā! Bet es tā jūtos, sāk bailes iekšēji vajāt un vienīgā sajūta, šķiet, kā no tā atbrīvoties ir noskaidrojot līdz galam visu. Ja kādā portālā skatījies kādu - jāzina vai nav rakstījis... :D

Nevajag čekot nekādu vēsturi, protams, ka viņš skatīsies citas meitenes, viņš ir vīrietis. Tu tak arī papriecē acis, ja redzi kādu skaistu vīrieti..

Nope. Es pat neredzu skaists vai neglīts. Man ir tikai "mans puisis" un pārējie - neitrāli. Nu man tā ir! :D
29.06.2016 12:44 |
 
Reitings 745
Reģ: 04.06.2013
Necenties piešūt to, kā nav un iemācies noticēt. Pašai būs vieglāk.

Bet kā? Ja nāk šaubas un bailes pazaudēt virsū... Un visdrīzāk, jo viņam vienmēr viss ir ideāli! Tas rada aizdomas, ka nesaka patiesību. Pilnībā. Viņam ir ideāli, kad esmu nosvīdusi un var just sviedru smaržu, kad netīri mati paliek, vienalga vai bik uzpūties vēders vai plakans, celulītu noliedz, manas mini krūtis sauc par ideālām, pumpiņas neredz un ja bik esot- tas normāli, gatavoju ideāli, gultā ideāla. Vienīgais par krievu dziesmām - nesaprot kā var patikt... :D Bet kas tieši uz mani attiecas - ideāla! Nu kā tā var būt? :D
29.06.2016 12:48 |
 
Reitings 674
Reģ: 21.12.2015
Es arī kādreiz biju ļoti greizsirdīga, cēlu skandālus utt.
Tagad tā nav, pa retai reizi jokojoties pasaku, ja kaut kas nomāc tādā ziņā.
Es vienkārši sapratu, ka nav jēga cepties, tas, kurš būs palicējs, tas paliks un nemaz nedomās par krāpšanu.
Man ir tā - tikko uzzināšu, ka esi krāpis mani vai kaut mēģinājis, tad uzreiz pa durvīm ārā un miers, nav ko ārdīties, vieglāk būs.
Dzīve ir pārāk īsa, lai ieciklētos uz to vienu jākli, kam nepietiek ar vienu sievieti. Nesanāks, cel galvu un ej tālāk.
29.06.2016 12:49 |
 
Reitings 949
Reģ: 03.02.2016
Aha, tev ar to kkā jātiek galā. Jāsakārto domas, jāsaprot, kāpēc tev tā šķiet, jāaizrokas līdz pašai saknei un jātiek ar to galā (izklausās kā psihologa kabinetā :-D )
Nu man ar tā bija, vsp neko citu neredzēju, nevienu citu nevajadzēja, bet tas arī nav īpaši labi.
Ahhh, man tik dikti žēl skatīties, ka kāds pieļauj tās pašas kļūdas, ko es pieļāvu,( ko vēl aizvien nespēju sev piedot, jo cilvēks bija tiešām dārgs man.. Un vēl aizvien ir..) Un neko nespēju palīdzēt, jo to var izdarīt tikai tu pati. Tev pašai ar to jātiek galā, ar savām domām.. :'-(
29.06.2016 12:50 |
 
10 gadi
Reitings 936
Reģ: 01.10.2009
Žēl man meitenes, kurām ir šitāda problēma. Vienu tādu arī zinu. Puisis kārtīgs, nopietns, stabils, grib jau veidot ģimeni, ar viņu protams, bet šī tik slimīgi greizsirdīga, ka tur aizdomās par visu iespējamo. Tad izmet āra, tad atkal prasa, lai nāk atpakaļ. Brīnos, ka viņš vel arī atgriežas, bet šī savu prātiņu netaisās "salabot".
Domāju, kamēr pati netiksi galā ar saviem tarakāniem, nekas neuzlabosies un pirmkārt, problēma ir tevī. Kamēr pati nebūsi pašpietiekama, tikmēr te nav par ko runāt. Nevienam nevajag paranojisku un nepārliecinātu meiteni. :-/ Tādas ir manas domas.
29.06.2016 12:51 |
 
Reitings 5346
Reģ: 03.01.2012
Tiec vaļā ar saviem tarakāniem. Psihopātes arī nevienam nepatīk, kā varam te jau redzēt pēc komentāriem. :)
blondzh007, Tu runā par savām bijušajām attiecībām? Ja jā, kādu scenāriju Tu vēl gaidīji? Vīrietis nav piena puika, kuram jādanco pēc tavas stabules. :)
29.06.2016 13:03 |
 
Reitings 949
Reģ: 03.02.2016
Artemzija, jap, tām pašām. Nu, protams, es jau sen būtu aizgājusi no tāda dīvaiņa, ja būtu otrādi tā situācija.. :-O Tad kkā nešķita, ka tik traki rīkojos. To sapratu, tikai pēc tam, sāku visu tīt uz atpakaļu un sapratu, ka esmu psihopāte :-D
Vnk dikti skumji, ka to sapratu tikai pēc tam, un tagad redzu, ka šī meitene ar tēmē tai pašā virzienā. :-/
29.06.2016 13:09 |
 
Reitings 745
Reģ: 04.06.2013
Nedaudz laikam situāciju uzlabo tas, ka viņš tomēr arī ir greizsirdīgs, bet tam parasti ir iemesls, ja sabiedriskajā iedzēris čalis viņam pār plecu nenolaižot acis lūr uz mani :D:D
29.06.2016 13:12 |
 
Reitings 538
Reģ: 02.02.2015
Visas tavas bailes reiz piepildīsies, kad šitā baidās! Tu jau ar savām domām vien pievelc šo situāciju. Ārstēšanās receptes te nav, kā tikai pašas pieredze caur aplaušanos, šķiršanos un sajēgas, ka pati vien pie visa vainīga. Kamēr jau puisim ir pacietība, bet reiz pat vispacietīgākajam cilvēkam beidzas pacietība un viņš izbeidz attiecības ar slimīgi greizsirdīgu cilvēku. Tāda pieredze, manuprāt, nāk tikai ar gadiem un jauniem cilvēkiem,ar kuriem iesaisties attiecībās.
29.06.2016 13:15 |
 
Reitings 704
Reģ: 27.01.2015
Te nu kāda sevi ļoooooti ceļ saulītē|-)
29.06.2016 13:18 |
 
Reitings 538
Reģ: 02.02.2015
Diemžēl es to sapratu tikai pēc tam


Tas ir tas, par ko runāju iepriekš. Tādas lielas lietas par sevi cilvēks saprot tikai pēc tās negatīvās pieredzes gūšanas. Es arī savās pirmajās nopietnajās attiecībās biju psiha kuce, kura cēla skandālu par to, ka nenāk mājās laicīgi. Līdz ar gadiem un sevis saprašanu, pašapziņas audzēšanu viss ir ļoti, ļoti nomierinājies un sevi agrāku vairs nepazīstu.
29.06.2016 13:19 |
 
Reitings 538
Reģ: 02.02.2015
Nedaudz laikam situāciju uzlabo tas, ka viņš tomēr arī ir greizsirdīgs, bet tam parasti ir iemesls, ja sabiedriskajā iedzēris čalis viņam pār plecu nenolaižot acis lūr uz mani


Smieklīga greizsirdība un nepamatota. Priecājies būtu,ka viņš ir ar tik skaistu meiteni, ka citi vīrieši atskatās.

Bet nu tev ar saviem putniem jātiek galā, citādi laba gala nebūs.
29.06.2016 13:25 |
 
Reitings 745
Reģ: 04.06.2013
Viņš jau priecājas. :) Par to nav šaubu.
29.06.2016 13:36 |
 
Reitings 738
Reģ: 06.09.2013
Tak savāc sevi :D Piedod, patiešām slimīgi...
29.06.2016 13:41 |
 
10 gadi
Reitings 1925
Reģ: 02.07.2009
Protams, kas par daudz, tas par skādi, un tomēr es autori saprotu. Aizdomas un neziņa ir ļoti mokošs stāvoklis, tas izsmeļ gan tavus, gan otra spēkus, ja vien tu neproti to paturēt sevī vai apvaldīt.
Lai nu kā, šobrīd izskatās, ka jūsu attiecības, ja ne šī greizsirdība, būtu tiešām stabilas un jaukas, tāpēc iesaku pacensties un negraut visu pirms laika. Arī, ja viņš tevi kādudien krāps - mūžīgā neziņā jau nepaliksi.
29.06.2016 13:49 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (3)