Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

CSDD braukšanas eksāmens

 
Reitings 6
Reģ: 28.06.2016
Sveikas! Vai kāda ir taga braukusi CSDD eksāmenu? Man rīt jābrauc, sākas uztraukums. Gribas zināt kā ir, pats galvenais kāds bija maršuts un cik ilgi bija jābrauc?:-D
29.06.2016 12:06 |
 
Reitings 987
Reģ: 02.06.2016
maršruts katru reizi savādāks / ir bijusi diskusija par to visu atsevišķa - šoferīšu beztēma, labāk neko nelasi un neinteresējies, sabīsies vēl un viss būs vēl trakāķ
29.06.2016 12:11 |
 
10 gadi
Reitings 591
Reģ: 29.01.2009
Man viss bija OK. Taa kaa spiideeja saule, uzliku saulesbrilles un braucu veesaa mieraa. Bija vietas, kur nebiju paarlieicnaata un nebiju braukusi, bet vienalga noliku. Liku ne Riigaa.
29.06.2016 12:12 |
 
Reitings 872
Reģ: 23.04.2014
Liku un nenoliku 10 dienas atpakaļ. Kopā ar parkošanos bija 30 min,bet domāju tas tāpēc,ka bija korķi un ja brauktu tālāk, atgrieztos pēc stundas.
Biju neeeenormāli satraukusies! Pieļāvu daudz kļūdu. Visu laiku biju uz raudāšanas robežas un beigās arī apraudājos. Mute bija pārkaltusi, pati visa sviedros. Tas bija viens no drausmīgakajiem brīžiem manā dzīvē. Man ir bail no nākamās reizes, jau tagad rokas trīc.
29.06.2016 12:30 |
 
Reitings 248
Reģ: 28.12.2015
Man jau sen bija eksāmens, bet vienalga atceros un smejos. No rīta svinējām kolēģu panākumus un izdzēru šampja glāzīti pirms eksāmena :-D drausmas :-D
Aizgāju uz eksāmenu, braucu normāli, bet vienā vietā bija zīme,kas rāda,ka drīkst braukt tikai taisni vai pa labi un es nogriezos pa kreisi :-D instruktors tāds-nu tur vispār nedrīkstēja griezties.
viss domāju,ka eksāmens cauri, braucu atpakaļ uz csdd. Un izrādās nokārtoju! Kad viņš to pateica,prasīju viņam vai varu viņu samīļot :-D
29.06.2016 12:54 |
 
Reitings 6
Reģ: 28.06.2016
Es jau ceru, ka man būs maršuts ko labi pārzinu, mans instruktors teica, ka ar mani vairs nav interesanti braukt, jo visās vietas esmu izbraukājusi un nav pie kā piesieties.:-D Bet tā pat ceru, ka būs kā Standby, ar sastrēgumiem un bija jabrauc tikai 30min.(t):-D
29.06.2016 13:03 |
 
Reitings 872
Reģ: 23.04.2014
Man jau arī bija maršruts,ko izbraucu katru reizi ar instruktoru,bet uztraukums darija savu.
Mācījos ar golfu,braucu ar audi eksāmenā, nejutu prakstiski atšķirību un uz to vainu nenoveļu.Ar ģimenes auto braucot pirmo reizi braucu pārliecinātāk,lai gan mašīna vecāka un neērtāka,nekā ar eksāmena auto,kas ir ērtāks braukšanai. Biju burtiski izdegusi tajā dienā no stresa.
29.06.2016 13:30 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits