Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Es sev gribu sešpaku

 
Reitings 456
Reģ: 16.01.2016
Ko darīt, lai iegūtu redzamus muskuļus uz vēdera? Vai tas ir iespējams netievējot?
28.06.2016 14:39 |
 
Reitings 7
Reģ: 28.06.2016
JAP , IR IESPĒJAMS.. NOGURDINOŠI, VIENVEIDĪGI VINGRINĀJUMI, UN SMAGS DARBS.. pretīgi vingrinājumi vnk jāveic.. vajag apņemšanos lielu
28.06.2016 14:43 |
 
Reitings 7
Reģ: 28.06.2016
+ skriešana.. ar mainīgu tempu..
28.06.2016 14:44 |
 
Reitings 523
Reģ: 22.02.2016
Kā tas ir netievējot?? Ja tu apaļiiga, tad nekaadu presi tev neredzēt
28.06.2016 14:44 |
 
Reitings 523
Reģ: 22.02.2016
Pačeko YouTube video, tur viss ir pastaastits par vingrojumiem u.tml. + obligaati pareizi jāēd, citādi nekaa nedabuusi.
28.06.2016 14:46 |
 
Reitings 456
Reģ: 16.01.2016
Ir tauciņi, no kuriem vēltos tikt prom, bet pati tagad sēžu un ēdu augļus šokolādē :-D
28.06.2016 14:47 |
 
Reitings 456
Reģ: 16.01.2016
Ir ļoti grūti saņemties tievēt. Zinu, ka sākot process aiziet, bet man viss iet galējībās. Es neprotu ēst sabalansēti, lai tievētu.

Vai nu es ēdu saldumus, šokolādi, saldējumu un ceptus ēdienus, salātus ar sieriem.

Vai vārītus dārzeņus, liesu vārītu gaļu, biezpienu, pienu. Nekādu cukuru, sāli, saldumus. Šādas diētas laikā es ātri tievēju, taču rezultātu grūti noturēt un sākas veselības problēmas - konkrētāk, rudenī pazuda mēnešreizes, plaisāja pirkstu āda, bija mazasinība un visi teica, ka izskatos slimi...
28.06.2016 14:51 |
 
Reitings 208
Reģ: 23.03.2016
Jo mazāk tauku - jo ātrāk redzēsi treniņu rezultātus. Ja būs riepa, tad prese būs zem taukiem un no sešpakas nebūs ne miņas ;) ne velti skinny dāmām ir ļoti viegli ātri uztrenēt smuku reljefiņu. (l)
28.06.2016 14:53 |
 
Reitings 456
Reģ: 16.01.2016
Ir grūti, jo jāizvēlas - būt

tievai kā modelei, bet nelaimīgai (mūžīgais izsalkums mani iedzena depresijā) vai

veselai un normālai, taču ne ar ideālu augumu.
28.06.2016 14:54 |
 
Reitings 456
Reģ: 16.01.2016
Es no vakardienas sāku tievēt. Diena sākās labi - ēdu apelsīnu, ķiršus, gaļu, jogurtu, tēju, avokado ar bio rupjmaizi. Vakarā, kad no kaloriju viedokļa atlika apēst tikai 1 avokado maizīti, radinieki uzcepa lasi un man aizgājā lielā ēšana pāri limitam - apēdu lasi, saldējumu, dažus banānus, šokolādi, lielu salātu bļodu. Tagad jūtos vainīga un tāpat ēdu visu ko... :'-( Resna es neesmu, esmu normāla, apģērbā izskatos tieva, taču notievējot esmu kā modele.
28.06.2016 14:59 |
 
Reitings 523
Reģ: 22.02.2016
PinkFlamingo, nee, taa ari uzreiz nevajag, paskaties receptes, paskaties, ko staasta cilveeki, kas ar to nodarbojas, ko viņi staasta par savu uzturu, jo patiešaam ir iespeejams garšigi paeest ari veseligi, nav obligaati viss jaacep eļļaas, jaataisa viss taukains, ar majoneezi u.tml ir tik daudz variantu - jo eest veseliigi nenozimee but nemitiigi badā, galiigi nee.
28.06.2016 14:59 |
 
Reitings 3647
Reģ: 26.12.2009
Ieej veikalā un nopērc :-D

Bet nopietni, ja esi mūžīģi izsalkusi, tad tas nenozīmē, ka esi vesela. Jāēd sabalansēti un jānodarbojas ar sportu. Sēšpaku sievietēm ir grūtāk iegūt un noturēt uz ilgu laiku (ja tu domā tādu, kāda ir vīriešiem) jo tauku procents ir lielāks nekā vīriešiem un nebūti ieteicams, tas patiesībā varētu vairāk kaitēt.
28.06.2016 15:03 |
 
Reitings 8968
Reģ: 29.01.2009
ah es arī uzreiz par aukstu aliņa 6paku iedomājos, bet tad atkal veselais saprāts atnāca atpakaļ un skaidrs, ka ne jau par alu te būs runa :D
28.06.2016 15:05 |
 
Reitings 456
Reģ: 16.01.2016
No sākuma es tievējot lietoju nedaudz eļļu un sāli, ēdu labas dārzeņu porcijas. Taču esot uz diētas man smadzenes sāk strādāt slikti un beigās viss aiziet līdz tam, ka dienas ēdienkarte sastāv no

pus tomāta, pus apelsīna, pus kivi, glāzes vājpiena, 2 ēdamkarotēm tunča un 1 maizes gabaliņa (reāls piemērs no manas dzīves)

Rudenī es biju 53kg savā zemākajā punktā un beigu sākums bija, kad mana draudzene pateica - ja gribi konfektīti, tad apēd tikai vienu. Nevajag mocīt organismu. Es apēdu vienu un vairs nevarēju noturēties - diētas beigas. Sākot ēst es sajutos daudz labāk - atgriezās spēks, mr, vesela āda. Komplimenti bira no visām pusēm. Pieļauju, ka tad svēru 60kg, taču turpinot ēst svars nemanāmi auga. Un hops - attopos pie 67kg.
28.06.2016 15:12 |
 
Reitings 1584
Reģ: 29.05.2016
Ir jums zināms kāds trenēšanās paņēmiens priekš presītes, kur nav mugura iesaistīta? Pats labprāt arī minēto sešpaku iegūtu(l)

Bet atbildot uz jautājumu. Tad cik zinu, ja ir tauki uz vēdera, tad neredzēt presīti, lai gan apakšā laikam viņa ir.

Un mans vīrieša viedoklis. Ja miesasbūve tev normāla, tad netievē! Lielākajai daļai vīriešu kauli nepatīk + pašai tak nav patīkami būt kaulainai...No veselības viedokļa arī labāk ir būt mazliet apaļīgai (ne resnai),nekā kaulainai.

Un ko es gribu ieteikt: Skrien! Tā tu visu ķermeni norūdīsi.

Veiksmi iegūt tādu augumu kādā jūties labi;-)
28.06.2016 15:16 |
 
Reitings 523
Reģ: 22.02.2016
Ir taču tagad pieejamas pannas ar virsmaam uz kuraam nevajag papildus taukvielas smeereet, auzu putru vairs netaisu ar pienu kaa agraak, bet apleju ar karstu uudeni + augļi svaigi (banāns, zemenes), brokastis svaigi spiesta augļu sula (augļi gan tikai brokastiis, jo daudz cukura), ēdu vārītus rīsus, griķus, svaigus dārzeņus vai salātus, zivs (protams bez riivmaizes apkaart, miltiem, eļļaam) garšai var citronu, garšaugus, tas pats ar vistu, es šobriid, manuprat, eedu diezgan okey, ik pa laikam jau atļaujos kaut ko neveseligu, bet man pat vairs iisti nekarojaas, agraak biju staraa par mcdonalds un citam tmldz.eestuveem, biju nopirkusi sev vienu burgeru, iekodos un sev par parsteigumu visu atlikušo izmetu, man vairs negaršo.
28.06.2016 15:18 |
 
Reitings 523
Reģ: 22.02.2016
Nevajag to ēšanu pataisiot par kaut kaadu aarpratigo dieetu, vienkaarši jaataisa taa, lai garšiigi, bet bez visam tam parmerigajam taukvielaam, majoneezeem un lidzigiem produktiem, es esmu paeedusi, jutos lieliski.

Ja tu izdomaasi, nekad vairs needisu šokolaades kuuku; tad norausies aatri, jo vairaak aizliegumu, jo lielaaka veelme tos paarkaapt, viss pavisam vienkaarši.

+ daudz eedu olas, biezpienu, tas viss palidz muskuļu augšanaa
28.06.2016 15:23 |
 
Reitings 456
Reģ: 16.01.2016
Paldies, liktens vēstnesi :) Manuprāt guļot uz zemes un ceļot abas kājas taisni augšā, tiek trennēta presīte. Agrāk es nevarēju pacelt abas kopā, jo bija ļoti grūti, tagad varu. Presīte man ir, vienīgais tas ka tauciņi to aizklāj.

Rapper

Kāpēc tu netaisi ar pienu? Tievējot es putru gatavoju tikai no piena un pārslām, bez ūdens.

Tas ir veselīgi, ko tu aprakstīji, bet priekš manis tas nav sātīgi. Šokolādes sieriņi, gaļa ar garšvielām, salāti ar majonēzi un kraukšķīgi kartupeļi man dod sāta sajūtu. Taču apēdot dārzeņus bez sāls vai tomātu, jūtos izsalkusi ļoti ātri....
28.06.2016 15:27 |
 
Reitings 1584
Reģ: 29.05.2016
PinkFlamingo paldies!(l) izmēģināju, tiešām netraucē mugurai, tagad būs jakačājas:-)
28.06.2016 15:32 |
 
Reitings 516
Reģ: 25.06.2016
PinkFlamingo, tu beigsi vienreiz iet galējībās vai tev tas tā po žizņi iedots? Kāda vēl pus tomāta, pus apelsīna, pus kivi, glāzes vājpiena, 2 ēdamkarotēm tunča un 1 maizes gabaliņa
diēta? (t) Pareizi, ka tu nejutīsies paēdusi, jo no šāda daudzuma reti kurš būs ieguvis sāta izjūtu! Meklē tādas veselīgo ēdienu receptes, no kurām tu jūties paēdusi, nevis štopē sevī kārtējo šokolādes sieriņu vai salātus ar majonēzi (majonēzi, starp citu, ir iespējams pagatavot mājās un tā ir nedaudz veselīgāka par veikalā pirkto!)!

Agrāk man arī šķita, ka vienīgi treknāka gaļa, makaroni ar sieru, kolas, čipsi, (idk, kas vēl) spēj būt garšīgi, bet, kad sāku pati gatavot un meklēt savus ēdienus no dārzeņiem, augļiem, augiem, kā arī gaļas (zivi es vispār neēdu jau kopš bērnības), kas nedara pāri manam organismam, tad automātiski atteicos no junk food , jo man vienkārši negribējās. Protams, patrāpās pa kādai kūciņai vai kādai šokolādei (ok, šokolādēm :-D), bet man tas ir tikai dzīves pabaudīšanai. (l) Un jūtos burvīgi. (l)

Ja arī tik ļoti kārojas tevis nosauktie ēdieni, tad iesaku rīkoties pēc principa, kas bija rakstīts grāmatā Kāpēc francūzietes nekļūst resnas (vai kaut kā tamlīdzīgi): ja gribas, ēd, bet piedomā pie tā, vai tiešām tev vajag, piemēram, 4 baltmaizes šķēles ar tomātu. Vai nevar būt pietiekami ar divām. Un tā ej mazos solīšos, līdz nonāc vispār pie pusītes vai baltmaizi aizstāj ar rupjmaizi. Sāc pamazām un samazini to neveselīgo produktu patēriņu! Bet, Dieva dēļ, neslīgsti galējībās, jo tevis pieminētās pazīmes liecina, ka organismam trūka vitamīnu, kā arī tas ir taisnākais ceļš uz anoreksiju, ko pēc tam ir grūti ārstēt! Kā arī ja tu šādi tupi uz diētām, bet pēc tam noraujies - tu neizdari neko labu organismam! Gluži otrādi!
28.06.2016 16:01 |
 
Reitings 2861
Reģ: 11.10.2014
Šokolādes sieriņi, gaļa ar garšvielām, salāti ar majonēzi un kraukšķīgi kartupeļi man dod sāta sajūtu. Taču apēdot dārzeņus bez sāls vai tomātu, jūtos izsalkusi ļoti ātri....

dīvaini - vai nu puse kivi vai cepti kartupeļi ar majonēzes salātiem. it kā neeksistētu nekas, kas nav galējība.
zini, kas vēl dod sāta sajūtu? biezpiens ar grieķu jogurtu, vistas fileja ar salātiem, pupiņas, lēcas, vārītas olas, avokado maizītes. un daudz kas cits, neesmu ne baigā gatavotāja, ne uztura specs, bet tas ir tas, ko ēdu, kad gribas kārtīgi paēst un nepārmest sev. nevajag jau cept un apliet ar mērcēm, lai ēdiens būtu sātīgs.
28.06.2016 17:24 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits