aizmirsi paroli?

 
10 gadi
Reitings 10604
Reģ: 16.07.2009
Garlaicības mākta, aizdomājos par tādu lietu.. Kā jūs (un vai jūs) iegaumējat visur visas iespējamās paroles, lietotājvārdus, pinkodus, signalizācijas kodus, utt., utt.? Kā cilvēks to visu var atcerēties?! :D Neiet runa par Cosmo.lv, FB un gmailu. Ir taču vēl viss pārējais - internetbankas, Lattelecom, telefonoperatora lapas - manabite.lv, vai kā viņu tur, utml., EDS, paypal., utt.?
Es, piemēram, atceros tikai un vienīgi Cosmo., FB, e-pastu un darba signalizācijas kodu. Viss. :D pārējais kā tantei pierakstīts uz lapas.
Šodien, kārtējo reizi spiedu "aizmirsu paroli" un sajutos losīgi :D
27.06.2016 13:58 |
 
Reitings 3533
Reģ: 27.01.2014
Visas savas paroles vienkārši atceros, visur ir dažādas.
27.06.2016 14:33 |
 
Reitings 1000
Reģ: 06.08.2015
Ar parolēm jābūt uzmanīgam, kaut gan pats es grēkoļu ļoti. Man paroles ir sadalītas 3 kategorijās - shit paswords, vidējas nozīmes paroles un augstas drošības paroles. Isāk sakot nebūs tā, ka cosmo varēs sirot pa maniem ēpastiem un darīt visādas nelikumibas.

Piemēram Cosmo vēsā mierā varētu sūtīt spamu no jūsu draugiem.lv profiliem, ja pieejas ir vienādas. Ne visi rūpējas par parolēm.
27.06.2016 14:30 |
 
Reitings 516
Reģ: 25.06.2016
Pamatvietnēm kā FB, Google, Twitter, kā arī datora parolei tiek izmantota viena parole, Inbox gan ir nedaudz savādāka, bet pamats tam viens :-D Man vienmēr ir problēmas ar Tumblr, kur paroli mainu gandrīz katru reizi, ja jāieiet no ierīces, kur nav saglabāta parole :-D Bankas kodu gan viegli atcerēties, gandrīz kā visus kodus, jo man laikam tas no dabas dots - viegli iegaumēt skaitļus. :-D
27.06.2016 14:28 |
 
Reitings 1603
Reģ: 07.02.2011
Nakts laikā varu nosaukt intrenetbankas kodu un signalizācijas kodu darbā,tos es atceros vienmēr un jebkuros gadījumos :-D bet pārējās vietās,draugos,FB,tele2,inboxā mna ir viena parole uz visām :-D
27.06.2016 14:24 |
 
Reitings 751
Reģ: 02.12.2015
Man nav katrai vietnei savas paroles, kopumā man ir tikai kādas trīs paroles visam. Tādām lapām kā Cosmo, FB utt. manas paroles atceras dators.

Taču tāpat ir gadījies, kad izkrīt kaut kas no prāta, lai gan 100% zinu, ka parole ir viena, bet neder. Tā man nesen bija ar bankas datiem, tagad tie u.c. svarīgākie man ir pierakstīti. :D
27.06.2016 14:24 |
 
Reitings 9596
Reģ: 06.03.2012
Es visas paroles atceros un nav tā, ka izmantoju vienu paroli visur :D Bet, laikam, atmiņa ikdienas lietām ir ierobežota apjoma, tāpēc mēdzu aizmirst kaut kur aiziet, kaut ko nopirkt, aizmirst kādu svarīgu lietu mājās vai darbā. Bet nu, ja bieži izmanto pin-kodus, liek signalizācijas un tt., tad jau pakāpeniski iegaumē :) Un kā ir ar kasierēm veikalos un Lidiņā? Kā viņi tos visus kodus atceras? :D
27.06.2016 14:24 |
 
10 gadi
Reitings 531
Reģ: 23.04.2011
Es nespēju atcerēties. Kko pierakstu uz lapiņas ,kko cenšos atcerēties. Šī gada laikā jau vairāk kārt esmu vērsusies darbā IT speciālistiem ar problēmu ka atkal esmu nobloķējusi sev kādu kontu. :-/
27.06.2016 14:19 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits