Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Kvalitatīvi apģērbu veikali

 
Reitings 384
Reģ: 08.10.2010
Iedvesmojos no šejienes diskusijām par to, ka labāk izveidot dažu kvalitatīvu apģērbu kapsulkolekciju, nevis pirkt daudz un lētas lupatas. Esmu arī nobriedusi pilnībā nomainīt garderobi, pārdodot un/vai atdodot visas esošās drēbes un iegādājoties dažus kvalitatīvus apģērba gabalus, ko miksēt un nēsāt ikdienā.

Līdz šim iepirkos populārajos veikalos, kā H&M, Zara, Monton un tamlīdzīgi. Līdz ar to nezinu nemaz kvalitatīvos veikalus.

Kuros veikalos jūs iegādātos šādas drēbes?

Piemēram, kur nopirktu kvalitatīvu baltu blūzi? Kvalitatīva materiāla svārki, bikses, žakete, kleita. Interesē balts, melns, nude tonis.
27.06.2016 08:31 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Ja man būtu standarta figūra, es tavā situācijā iepirktu brendus online, izpārdošanu sezonās oficiālajās ražotāja mājas lapās (t.i., ne pakaļdarinājumus).

Man pašai, diemžēl, jāmēra VISS


Ar standarta figūru saprast, ka, teiksim, S vai M izmēra kleita pieguļ tā, kā vajag, lielākajā daļā veikalu, kuros vispār kaut ko mēri.
27.06.2016 08:42 |
 
Reitings 384
Reģ: 08.10.2010
Figūra ir standarta S izmērs.
Vari nosaukt kādus konrkētus brendu piemērus un mājaslapas?
27.06.2016 08:45 |
 
Reitings 408
Reģ: 29.09.2015
No tādiem casual brendiem patīk J.Crew, Massimo Dutti, Marco Polo un Brooks Brothers kā arī Tommy Hilfilger. Pa reizei kaut kas spicāks Ralph Lauren, Max Mara utt. arī vienkāršākas lietas, piemēram, lina vai kokvilnas Mango krekliņī, s.oliver krekli.
27.06.2016 08:53 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!