Rīgas 1.medicinas koledža

 
Reitings 66
Reģ: 25.06.2016
Sveikas dāmas! Vēlos iestāties šajā skolā. Varbūt kādai ir pieredze bijusi/ir ar šo skolu? Kā tur ir tikt iekšā viegli/grūti? Un pats galvenais - kā ar kojām? Dušām,virtuvēm,tualetēm? Un kas atrodas katrā istabiņā?(mebeles)
25.06.2016 12:40 |
 
Reitings 66
Reģ: 25.06.2016
Apple_pie Es nemàcījos Vidusskolā , kur valodas ir prioritāte. Es mācījos profesiju,kur tev valoda notiek 1x nedēļā un tad arī visi pļāpā par dzīvi , nevis mācas. Tas kā tu runā dzīvē nekad nederēs eksamenā,jo eksāmenā tev ir jārunā pareizi,izmantojot visu kā pēc tabulām utt. Latviešu valodā pazīstamā dabūja 20%,tas nozīmē ka neprot valodu,kaut vai ir latviete? Un angļu valodas eksāmenā kāds sakars ir ar sarunvalodas līmeni? Tur viss ir saistīts ar zināšanām tabulas utt. Un atkārtošos- gadā kad es kārtoju,klausīšanās daļa bija pilnīgs čau,kur neko dzirdēt un saprast nevar un esejas tēmas bija tādas par kurām es latviski pat īsti gudri un pareizi uzrakstīt nespētu.
Un spriest par cilvēka zināšanām pēc procentiem ir stulbi. Lūk tev salidzinājums angļu valoda 28% , Vēsture 87%. Tātad sanāk ka pēc būtības esmu kā daļēja vēsturniece? Bet dzīvē ir pretēji es angliski ikdienā sazinos,bet par vēsturi šo to zinu ,bet arī tik daudz lai neatpaliktu no pasaules. Un mācīties par ārstu es uzskatu var arī ar 10% valodā. Jo tava profesionalitāte un tavs talants ir noteicošais ne procenti. Tevi par labu speciālistu nepataisa procenti eksāmenos,bet gan zināšanas sfērā kurā tu atdod sevi visu.
25.06.2016 22:07 |
 
Reitings 1724
Reģ: 01.02.2013
Pazīstama meitene arī mācās tur, tiesa ne par vecmāti, tika iekšā ar diezgan sliktiem angļu valodas rezultātiem ( neatceros gan cik), bet nopratu, ka baigi grūti nav tikt. Cita lieta gan ir mācīties, jo tas jādara padaudz, kā jau ārstam. Ar to angļu valodu arī tika galā, laikam varēja arī daudz maz izšļūkt, kas nav nekas labs, protams. Kojas, cik esmu bijusi ir ok, maksā ap 20eur, atrodas ļoti labā vietā un turpat blakus skolai, var arī līdz centram izstaigāt. Ir okey tās kojas, tagad notiek remonti tur, tā kā ir labi.
25.06.2016 22:14 |
 
Reitings 232
Reģ: 21.10.2015
Īsti eksāmenu par veiksmes spēli saukt gan nevajadzētu, jo tad tas aizvaino tos, kas tiešām uz eksāmeniem gatavojās un mācās. Konkrētie procenti tomēr kaut kādā ziņā raksturo zināšanu vai ne-zināšanu līmeni.
Skolas biedrene mācījās minētajā koledžā - tika iekšā ar ļoti sliktiem rezultātiem (uz vecmātēm stājoties). Iestājoties skolā mājās mācījās ļoti maz un vienā lekcijā pat aizmiga. Tā ka - zinu, ka šis varbūt nebūs konstruktīvākais un objektīvākais vidoklis, bet vismaz nenokautrējies un nebaidies iesniegt dokumentus, ja medicīna ir tiešām tas, kas interesē un esi gatava cītīgi mācīties.
25.06.2016 22:22 |
 
Reitings 12990
Reģ: 29.11.2014
Nu nav viss pēc tabulām, nav jārunā pilnīgi perfekti, zini, es arī liku eksāmenu. Tas, ka Tev bija 1x nedēļā, netraucē sagatavoties pašam. Ne jau es saku, ka Tu būsi slikts mediķis, jo angļu valodu nezini, es norādu uz to, ka jāmācās daudz, lai būtu labs speciālists. Ja esi tam gatava, stājies iekšā. :)
Par Tavu draudzeni, jā, viņai, visticamāk, ir vāja izpratne par latviešu valodu, jo es tiešām nesaprotu, kā var iegūt 20% savā dzimtajā valodā. Bet tā ir mana personīgā šausmināšanās.
25.06.2016 22:32 |
 
Reitings 66
Reģ: 25.06.2016
Tur jau tā lieta - es māku angļu valodu.
25.06.2016 22:36 |
 
Reitings 1584
Reģ: 29.05.2016
Kamiitis man skauž(s) Es savā laikā dabūju B līmeni (72% vai 74%, neatceros no galvas) mācoties, interesējoties, bet te tev tāds rezultāts īsti nespringstot?:-O

Tiešām respekts tev! Novēlu no visas sirds sasniegt to, ko tu vēlies!

P.S. Vismaz 9 klasē man bija vienīgajam 9(l)
25.06.2016 22:45 |
 
Reitings 66
Reģ: 25.06.2016
Liktens vēstnesis , aww , paldies (l)
25.06.2016 22:48 |
 
Reitings 340
Reģ: 08.03.2015
Kamiitis man skauž Es savā laikā dabūju B līmeni (72% vai 74%, neatceros no galvas) mācoties, interesējoties, bet te tev tāds rezultāts īsti nespringstot?

Tiešām respekts tev! Novēlu no visas sirds sasniegt to, ko tu vēlies!


sarcasm alert:-D:-D:-D
25.06.2016 23:07 |
 
10 gadi
Reitings 981
Reģ: 29.01.2009
Teikshu taa,ka vidusskolas atziimes neko neliecina par cilveeku un to,kaads vinjsh buus savaa profesijaa.Pati mulkiibas peec vidusskolaa maaciijos slikti,bet mediciinas koledzhu pabeidzu kaa labaakaa savaa kursaa,jo man patika to,ko maaciijos.Tikt iekshaa man nebija nekaadu gruutiibu,lai gan tad veel bija liimenji ne procenti.Maaciijos maasziniibas,par vecmaateem diemzheel pateikt neko nevareeshu.Par pashaam maaciibaam-kopumaa man patika,bet bija dazhi pasniedzeeji un lekcijas,kuraam neredzeeju jeegu.Taa,kaa mani saistiija shii profesija,tad agri jau saaku straadaat slimniicaa,kas arii deva daudz plusu.Ja tevi tas interesee tad droshi sniedz dokumentus,domaaju,ka tiksi iekshaa.;-)

Un ne pa teemai,varbuut kaada zin-vai es varu uzzinaat savus eksaamena rezultaaatus procentos,ja tie ir likti,kad bija liimenji?
25.06.2016 23:08 |
 
Reitings 1584
Reģ: 29.05.2016
udenskritums nespried pēc sevis! Jā, man skauž (pozitīvā nozīmē), ka te kādai ir neveicies dabūt tik augstu rezultātu, kamēr man vēsture ir priekšmets (pareizāk sakot bija) kurš dabīgi padevās un interesēja, bet man tik švaks rezultāts...reāli bija jābūt 80%-85%, tas ir mans līmenis:-)

Sarkasms par to, ka es novēlu meitenei/sievietei sasniegt iecerēto, to, kas interesē neraugoties uz neko? Kāds man no tā labums? Es atšķirībā no vairākuma necenšos citus nolikt, bet gan tieši uzmundrināt!

Un ja, kas, tad neņemšu vērā tavu komentāru, visticamāk pārkarsi šajā trakajā dienā8-)
25.06.2016 23:14 |
 
Reitings 248
Reģ: 28.12.2015
Skola forša, stipendija forša. Pasniedzēji forši. Bet ja te visas satraucās par angļu valodu, tad teikšu,ka baigi papildus angļu valodu šajā skolā neiemācīsies!
Latīņu valodas pasniedzēja ir no stradiņiem, kas man liekas, ka ir forši.
Esmu mācījusies gan r1mk, gan stradiņos. Nu koledža kā jau koledža. Jāmācās, bet tie nav stradiņi, kur tev vnk nav dzīves(manuprāt). :-D
Un iestāties arī ir ļoti vienkārši, nedomāju,ka par to būtu baigi jāuztraucas. Konkurss ir, bet pa lielam uzņem visus. Nu varbūt arī pēc šiem gadiem kaut kas ir mainījies, bet pirms tam viss bija īzī pīzī. :-D
25.06.2016 23:40 |
 
Reitings 340
Reģ: 08.03.2015
Liktens vēstnesis

Atvaino. Tas ne tā bija domāts. Varbūt tiešām šodien sakarsu par daudz, man likās, ka par viņas angļu valodu runā. Bet jūs tur par vēsturi. Nē, nu viss jau tā ir ok. Tiešām atvainojos, jo kaut kā netā sanāca.:-(
25.06.2016 23:51 |
 
Reitings 66
Reģ: 25.06.2016
Cik stipendija ir aptuveni mēnesī?:)
25.06.2016 23:54 |
 
Reitings 1584
Reģ: 29.05.2016
udenskritums viss ok, kā jau te teicu, neņemu ļaunā;-)
26.06.2016 00:04 |
 
Reitings 1321
Reģ: 03.11.2015
Nu, ja godīgi, man liekas, ka medicīnā nevajag stāties ar tik zemiem procentiem. Pieņemt jau pieņems, bet, ja padomā, tad latviešu valodas eksāmens parāda kaut kādu līmeni. Manuprāt, medicīna ir milzīga atbildība, kā arī vidusskolas eksāmeni ir +/- objektīvi un norāda uz reālo situāciju. Nopietni šādus mediķus nespēju uztvert. Padomā, vai tev tiešām to vajag. Jebkurā gadījumā veiksmi!
26.06.2016 00:38 |
 
Reitings 66
Reģ: 25.06.2016
Dianna, am nespej uztvert nopietni? Ejot pie ārsta tu sākumā pajautā attestātu,lai redzētu rezultātus eksāmenā? Varbut tavs ģimenes ārsts arī ir ar 40% un ssēž ārstē tevi. Interesanti,kā tu pārbaudi vai uztvert nopietni vai nē.
26.06.2016 00:46 |
 
Reitings 1321
Reģ: 03.11.2015
Mīļā meitene, eksāmeni parāda izglītības un intelekta līmeni. Medicīna ir atbildība. Ja tu nebiji pietiekami labi sagatavojusies eksāmeniem, tas norāda, cik nopietni nolūki tev ir. Atbildot uz tavu jautājumu, es labprāt prasītu atestātu arī savam ārstam, bet, tici man, ja maniem ārstiem būtu tik zemi procenti, tad ārstos viņi nemaz netiktu. Neņem ļaunā, bet apdomā, vai tev tiešām to vajag.
26.06.2016 00:53 |
 
Reitings 66
Reģ: 25.06.2016
Ārstos tiek jebkurš,netiec budžetā - ej pa maksu.
Pat stradiņos galvenais ir vismaz 11% eksāmenos. Man jau ir viena profesīja un ja jau es būtu tik slikta tad es nebūtu kvalifikāciju ieguvusi ar teicami,jo tak ņemsim vērā manus sliktos eksāmena rezultātus.
Galvenais,skaties uz savien rezultātiem eksāmenos un atceries nākamreiz pajautāt savam ārstam attestātu :) beigas ka tik nesanāks mainīt ārstus,jo tal nebus kompetenti. :O
Un ja cilvēkam ir mērķis tad viņš atdos sevi visu lai ti piepildītu.
Ir cilvēki kuri ar 80% visos eksāmenos sēž pie kasēm rimī un ir cilvēki kā es ar sliktākiem rezultātiem,bet redz sevi ko vairāk par kasieri un tēmē augstāk. :)
26.06.2016 00:58 |
 
Reitings 1321
Reģ: 03.11.2015
Tu izmanto atrunas, ka valodas tev skolā slikti mācīja, tāpēc tu slikti noliki eksāmenus. Bet iedomājies situāciju nākotnē, kad būsi pabeigusi mācības un strādāsi medicīnā, un pēkšņi notiek nestandarta situācija, un tu nezināsi kā rīkoties, jo pasniedzējs šo tēmu slikti paskaidroja un tu nesaprati. Tas ir apmēram viens un tas pats.
26.06.2016 01:02 |
 
Reitings 1321
Reģ: 03.11.2015
Ārstos tiek jebkurš? Tu smejies? Tu vispār esi interesējusies par šo tēmu? Cilvēki ar 70% ķīmijā mēdz netikt pat maksas vietās. Ar tādu attieksmi tev pašai būtu jāsēž pie Rimi kases. Piedod, bet, ja medicīna būtu tavs mērķis, tu ar putām uz lūpām kaltu mācītos katru vidusskolas tēmu.
26.06.2016 01:06 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!