Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Jauna dzīvesvieta/pazīšanās

 
Reitings 93
Reģ: 09.07.2013
Labrīt, meitenes :)
Nesen esmu pārvākusies uz Rīgu un paziņu/draugu man te ir diezgan maz. Visi pārsvarā ir darbā, tā kā socializēšanās ar apkārtējiem man sanāk tā retāk.

Varbūt kāda kādreiz gribētu aiziet kaut kur padzert tēju vai vienkārši pasēdēt parkā un papļāpāt. :)
Jaunas paziņas un iepazīšanās nekad par ļaunu nenāks.

P.S. neesmu 40 gadus vecs Arvīds, kurš patiesībā ir tukls un sociāli noslēgts dīkdienis.
P.P.S. iepriekšējais izklausas pēc kā tāda ko 40 gadus vecais Arvīds teiktu, bet varu garantēt, ka tā šoreiz nav :D
25.06.2016 12:06 |
 
10 gadi
Reitings 2083
Reģ: 01.08.2012
Uzraksti savu vecumu, intereses, mīļākos brīva laika pavadīšanas veidus - tas tomēr ir svarīgi, lai veidotos saruna un labs kontakts un ne vienai, ne otrai pusei nebūtu jāiznieko laiks (ja nav nekā vienojoša). :)
25.06.2016 13:10 |
 
Reitings 93
Reģ: 09.07.2013
Esmu 22 gadus jauna un pirms pārvācos uz Rīgu, dzīvoju Jelgavā. :)
Interesē daudz un dažādas lietas - sports, politika, māksla, literatūra un saraksts iet uz priekšu un priekšu. Brīvo laiku cenšos pavadīt ārpus mājas, tomēr ir arī dienas, kad pasēžu mājās un paskatos kādu seriālu. Ja dodos ārpus mājas, parasti eju paskriet, izmest līkumu ar sunci vai pasēžu pie upes un paklausos mūziku. Par mūziku runājot, patīk daudz un dažādi stili, lai arī ikdienā klausos diezgan smagu mūziku, tas nebūt nenozīmē, ka pie spoguļa nepadejoju pie kāda popsīgāka gabala :D

Tas tā īsumā :)
25.06.2016 14:54 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits