bailes no vientulības

 
Reitings 135
Reģ: 12.03.2016
Esmu šķīrusies un nu jau divus gadus esmu viena. Protams uzmanības netrūkst , bet nekā nopietna nav izveidojies un esmu nogurusi , ka katru mēnesi ir cits puisis un protams naivi ceru , ka varbūt šoreiz kas nopietns izveidosies, bet vienmēr dažādu apstākļu dēļ viss beidzas.
Vienmēr esmu baidījusies no vientulības tāpēc esmu gribējusi kādu sev blakus. Ka jau minēju esmu nogurusi no visa , tāpēc vairs neceru,ka kaut kas izveidosies tā kā to vēlos.
Mans galvenais jautājums ir kā, lai pierod būt vienai? Kā, lai aizpilda laiku tā lai nerastos vientulības sajūta?
Ar ģimeni , draugiem attiecības ir labas , bet tik un tā dziļi iekšā ir tā nepatīkamā sajūta, ka esmu viena. 
24.06.2016 21:29 |
 
Reitings 10987
Reģ: 12.07.2010
Visa dzive vel prieksa:-)

Man pat voentuliba patik. Ir atskiriba start vientulu un vienu. Tik pat labi varu justies vientula kompanija jo neuzticos cilvekiem un justies vientulak nekaa sezot majas un skatoties filmu. Ja kada iemilos un nav emocijas tad zinu nav pa celam. 0 jutas neko nenozime. Labak dzivoju ar kakiem tad.
25.06.2016 00:44 |
 
Reitings 796
Reģ: 09.08.2015
Kā jau minēju pa gultām nevārtos

Nu labi, šajā sakarā mazliet pa skarbu izteicos, taču ar to gribēju teikt tikai to, ka labāk to laiku, kuru velti savām attiecībām ar puišiem ar kuriem nav nākotne, labāk velti sev. Tev ir tikai 20 gadu! Velti laiku sev, saviem hobijiem, atpūtai. Dzīve taču ir tik daudz un dažādu iespēju pilna. Mana pieredze rāda, ka pirmām kārtām šajā dzīvē vajag koncentrēties sev. Darīt laimīgu sevi, mīlēt sevi, nodrošināt sevi un tad, ja ir vēlme, meklēt kādu, kurš Tevi papildina un iedvesmo.
25.06.2016 00:53 |
 
Reitings 331
Reģ: 23.12.2015
Lai piedod man autore, bet es arī. No otras puses - skumji. Skumji, ja cilvēks 20 gados neredz iespējas kā citādi piepildīt savu dzīvi un jaunību, bet domā, ka visa laime slēpjas tikai puišos, kuru sejas katru mēnesi mainās. Pēc 20 gadiem būs diskusija -"Ko darīt, ja neizbaudīju jaunību, bet katru mēnesi pavadīju citā gultā, lai izbēgtu no vientulības?" Sorry par tiešumu, bet tas, diemžēl, ir pirmais, kas ienāca prātā, izlasot diskusiju.


Piekritu Ophelia viedoklim!
25.06.2016 00:57 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits