Vārda rakstura un izskatas iezīmes

 
Reitings 134
Reģ: 12.05.2009
Domāju būtu interesanti pastāstīt par kāda vārda nesēja kopīgajām rakstura/izskata iezīmēm. :-) Piemēram, es esmu ievērojusi, ka cllvēkiem, kam ir vienāds vārds ir daudz kas kopīgs. Protams, katram jau tas ir subjektīvs skatījums, bet būtu interesanti padalīties!

Es sāku - Agnese ir maza auguma meitene, ļoti aktīva un mēģina būt uzmanības epicentrā , grib būt vienmēr informēta, kas notiek apkārt.
Kristaps ir konkrēta "bara" (skolas,darba utml) siržu lauzējs. Nav babņiks, taču ar savu šarmu un nelielo koķeto kautrumu spēj panākt pretējā dzimuma uzmanību.
Sabīne ir emocionāla, ļoti pārdzīvo sīkumus un nespēj piedot. Sabīnei patīk uzmanība, ir draudzīga, taču labāk netrāpīties viņai ceļā, kad ir dusmīga.

turpinam :-)
24.06.2016 12:17 |
 
Reitings 1586
Reģ: 28.06.2015
Savu vārda māsu raksturojumu laikam nesagaidīšu gan! :-D Būtu interesanti palasīt.
01.07.2016 18:09 |
 
Reitings 5884
Reģ: 25.08.2013
Neticu tam, ka vārds nosaka izskatu vai raksturu, bet šī diskusija man pati par sevi šķiet ļoti interesanta, tāpēc pacelšu. :-)
Manā paziņu lokā esmu novērojusi šādas sakritības:
Liene - pazīstu kādas 7 Lienes, un tikai 1 no viņām ir tieva, Liene asociējas ar apaļīgu meiteni.
Raivis - tāds, kuram patīk izšļūkt pa dzīvi, slinks un ne pārāk izdarīgs, bet vienmēr pamanās atrast labumu sev un tikt cauri sveikā, nu tāds pašlabuma meklētājs.
Savukārt Raiti - 2 pazīstu - abi ir ārkārtīgi centīgi un izdarīgi, viss viņiem iet no rokas, viss sanāk, darbīgi.
Protams, uzskatu tās tikai par sakritībām, bet interesanti tik un tā. :-)
22.10.2017 15:30 |
 
Reitings 294
Reģ: 25.09.2016
Jānis- visi man pazīstamie Jāņi ir aktīvi,neieguldot lielus pūliņus gūst panākumus ,iegūst labus darbus , pat bez augstākās izglītības . Vienmēr ir savs viedoklis , harizmātiski , vidēja auguma , ar īsiem matiem , izskatīgi .
Viktorija- Man ļoti patīk sievietes ar vārdu Viktorija , man 2 tuvākas draudzenes ir Viktorijas . Abas ir diezgan noslēgtas apkārtējiem, bet ,kad komunicē ar viņam divatā ,atklājas daudz lielisku rakstura īpašību . Izpalīdzīgas , maigas būtnes ,kurām ir daudz interesantu aizraušanos , inteliģentas , zinātkāras .Vidēja auguma , slaidas ar gaišiem matiem un zilām acīm.
Lauma- sirsnīgas meitenes , izglītotas ,izpalīdzigas , ārēji ļoti skaistas .
22.10.2017 19:24 |
 
Reitings 2684
Reģ: 13.01.2016
Interesanta diskusija.
Zinu 2 Laimoņus - abi pēc rakstura arī ir tiešām.. laimoņi :-D:-D Tādi savdabīgi smieklīgi dīvaini, ar tādu izpratni par dzīvi un lietām, it kā no mēness vakar būtu nokrituši :-D
.
Sasmējos par Aigariem, kam vairākas minēja, mazām smadzenītēm, pasisti - bijušais, kurš ļoti kretīniski izrīkojās, arī ir Aigars. Tā ka objektīvi spriest nevarēšu :-D Man tādi liekas Edgari.
.
Karīnas - egoistiskas, agresīva, uzbrūkoša runāšanas maniere.
22.10.2017 19:52 |
 
Reitings 321
Reģ: 20.09.2017
Mans vārds divreiz noraksturots atbilstoši. Sakritība jeb nē - kas to lai zin. :)
22.10.2017 20:04 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Mans vārds te pavīdēja pozitīvā raksturojumā, tikai matu krāsai un humora izjūtai gan diez vai ir nozīme, jo pazīstu dažādas šī paša vārda nēsātājas...
22.10.2017 20:08 |
 
Reitings 610
Reģ: 04.03.2017
Manā paziņu lokā ir ļoti maz cilvēku ar vienādiem vārdiem, tāpēc grūti spriest. Bet visiem man pazīstamajiem vīriešiem ar vārdu Guntis ir problēmas ar alkoholu, tāda kopīga iezīme:-D
22.10.2017 20:13 |
 
Reitings 772
Reģ: 23.08.2016
Interesanta diskusija :-) Ko es esmu novērojusi:
Sintija - tieva, smalka. Jauka, draudzīga, bet nav līdere.
Sabīne - skaļa, patīk būt uzmanības centrā, bieži var būt netaktiska pret citiem.
Kate - pilnīgi crazy, kas dažiem patiks, bet dažiem šausmīgi kritīs uz nerviem.
Elīza - izskatīga, populāra, ar spēcīgu enerģētiku, bet var būt nejauka pret vājākiem cilvēkiem
Baiba - mākslinieciska, alternatīva. Vispār vārds sastās ar kaut ko apaļu :-D
Roberts - spēcīga personība, ar raksturiņu
Markuss - patīk pucēties vairāk kā dažai labai meitenei
Kārlis - īsts latviešu bāleliņš, gudrs, arī ar raksturiņu-var būt spītīgs. Patiesībā visi zināmie Kārļi ir diezgan forši cilvēki :-D
22.10.2017 20:40 |
 
Reitings 3665
Reģ: 23.06.2016
Man pazīstamās Kristas ir skaistas (manā uztverē), komunikablas, seko modei un rada iespaidu, ka ir pozitīvi noskaņotas.
22.10.2017 20:45 |
 
Reitings 857
Reģ: 31.01.2015
IEVAS- ar krampi, pašpietiekamas, neatkarīgas, spītīgas, reizēm ietiepīgas. Iespējams iekšēji maigas, bet ārēji par sevi rada dzelžainu priekšstatu.
22.10.2017 23:16 |
 
Reitings 2264
Reģ: 21.01.2013
Interesanti viedokļi. :) Bet brīžiem tik pretrunīgi. Un daudz kur mani novērojumi nesakrīt.
Piemēram, man zināmās Līgas: sievišķīgas, gaišmatainas, uz "jūs" ar gatavošanu, taču cītīgas darbinieces. Ne pārāk lielas ballētājas, vairāk interesējas par ezotēriku.
Kristīnes - man zināmās Kristīnes ir diezgan nomācošas personības, savu "es" liek pāri visam un uzspiež viedokli. Zinu gan smalkas blondīnes, gan apaļīgas tumšmates, izskata ziņā par Kristīnēm man nav tāda vienota iespaida.
Vita - ļoti aktīvas, sportiskas vai muzikālas. Pārsvarā ar gaišiem matiem. Bieži vien pasaka, bet tikai pēc tam domā.
Elīnas - pārsvarā gaišmates ar taisniem matiem. Tumšmates retāk. Teicamnieces tips, pirmajā brīdī šķiet augstprātīgas, bet iepazīstot viedoklis mainās.
Interesanti, vai mans vārds parādīsies. :D
23.10.2017 01:01 |
 
Reitings 2264
Reģ: 21.01.2013
Starp citu, es pazīstu tikai apaļīgas Sintijas. :)
23.10.2017 01:02 |
 
Reitings 1335
Reģ: 24.04.2017
Lasu jusu aprakstus un saprotu, ka ar cilvekiem no manas dzives ar sadiem vardiem pilniba nesakrit, t.sk. par manu vardu. :D
23.10.2017 01:24 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits