Cik jums nepieciešams lai dzīvotu LV?

 
Reitings 50
Reģ: 24.01.2016
Cik jums būtu nepieciešams ģimenes budžets, lai dzīvotu Latvijā? Pieņemot, ka kredīti un līzingi nav?
13.06.2016 16:38 |
 
Reitings 312
Reģ: 08.06.2016
cik nepieciešams- pēc katra ambīcijām un iespējām.. ir daži.. kā juš te.. kuri pie mātes dzīvo.. un reāli iztiktu ar kabatas naudu..
ir tādi, kuri uztur sevi un vēl kādu.. maksā rēķinus, un iziet sabiedrībā , atpūšas , strādā..

cik pietiek.. ja esi kā bomzis .... bez nekā .. iemests tagad rīgā.. sākumam pietiktu, manā skatījumā.. ar 500eur. un pa solīšiem augšup.


vari paskatīties cik valsts tērē tiem bēgļiem- tā arī ir tā- cik pietiktu..

normāli lai dzīvotu.. man nepietiek ar 2000eur .. kaut gan senāk pietika ar 600 ls. tīri ok bija
16.06.2016 12:43 |
 
Reitings 1584
Reģ: 29.05.2016
Himena es neuzskatu, ka esmu gudrāks vai pārāks par citiem! Tieši otrādi, es varbūt sevi par zemu vērtēju.

KitijaK es ar viņu neesmu līdzīgs! Es bezdarbnieks??? Sestdien man darbs, atnāc uz Rimi kur strādāju, redzēsi, ka neesmu nekāds bezdarbnieks! Meklēju labāku darbu (tikko pat zvanīja, jādodas uz vienu interviju), bet es strādāju. Jā slikts darbs, bet nesēžu uz valsts pleciem!
Jā, man ir problēmas kodolīgi izteikties, bet vai tāpēc esmu sliktāks, ja vienalga pamatoju savu viedokli?
FB esmu, bet to faktiski neizmantoju, draugos biežāk esmu, bet reti, jo neesmu soc.tīklu piekritējs, labāk forumi patīk.

Kas attiecas uz ienākšanu/ielogošanos. Es nesekoju Rvis līdzi. Pats ienāku tad kad ir laiks vai interese.

Es saku, ja ir kādai šaubas par manu identitāti, tad varu pierādīt. Sakiet kā un es to izdarīšu (tikai bez publiskas manas personības atklāšanas), bet nesauciet mani par feiku!
16.06.2016 12:41 |
 
Reitings 751
Reģ: 02.12.2015
Esmu dzīvē (skolas laikā) apsaukāts par nūģi tāpat kā šeit, esmu dzīves laikā saukts par fašistu, par to, ka it kā man ir naids pret krieviem (pat ģimenē tā uzskata, esmu noturēts nezināmu iemeslu dēļ par geju (tāds neesmu), tāpat esmu noturēts par krievu (kad ātri runāju tad laikam izklausos pēc krieva ), bet zināt ko pirmoreiz dzirdēju no jums? To, ka es ienīstot sievietes Lai gan tieši pretēji, esmu vienmēr aizstāvējis pret diskrimināciju, neiesaistos rupjajos jokos. Tas man baigi izbrīnīja, ka par mani te tā domā, jo ne džeki, ne sievietes ko dzīvē pazīstu nekad tā par mani neteiktu. Drīzāk otrādi, es varbūt par daudz nosodu dažus vīriešu netikumus, bet tādus brīnumus kā šeit es gan dzirdu pirmo reizi.

Pēc šī man pat vairs tas nešķiet tik smieklīgi, cik bēdīgi.. Tagad skaidrs, kāpēc tu tāds esi šeit. Cilvēks, kas nespēj atrast sabiedrību, kur tiks pieņemts un kurš sāk pirmais uzbrukt, jo gaida uzbrukumus no citiem.
16.06.2016 12:39 |
 
Reitings 312
Reģ: 08.06.2016
bez iemesla par nūģi neapsaukā ;)

tas te attiecināms uz vairumu.. kuriem lirika teksta formātā skaļa.. bet citur tās vienkārši nav.

un tādi jūs te esat.. visi elmuki, vēl tu te uzradies.. kaut kādi sīki duraki. kuri ar meitenēm var diskutēt, jo viņas ir garlaikotas ..
16.06.2016 12:38 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
FB profilus vari uzrādīt - nesmīdini, man pašai tur ir divi profili, viens īstais, otrs citiem nolūkiem.
16.06.2016 12:29 | nos
tak beidz. Vins vislak visu varot uzradit, bet kad sak RADI TO VISU SURP mute ciet.


damas ir vispar kada kas elmo garaos verbalo murgupalags ari lasa? Nu ta visu pilniba lasa? Es piemeram ne, man slinkums sviestu lasit.:-D:-D:-D
16.06.2016 12:34 |
 
Reitings 1584
Reģ: 29.05.2016
Rīdziniece tie ir tavi uzskati. Lai tā būtu! Tikai zini, ka tavi uzskati par mani nav patiesi, es esmu pavisam citāds nekā tu gribi pataisīt. Un ja, kas tad kāds sakars ar kartupeļu mizošanu Rimi? Es par pavāru tagad strādāju?

Nerea es viņam tik daudz nesekoju līdzi, šo forumu lasu izlases kārtībā, nelienu diskusijās kas nesasita. Rvis man atklāti sakot liekas pats diezgan aprobežots, viņš ir pa daudz ieciklējies, ka apkārt valda itkā baigā nabadzība, kamēr te vairākums domā, ka te ir leijputrija. Patiesība ir kaut kur pa vidu.

Un par attieksmi...kā minēju agrāk, tad pāris mēnešus esmu bez reģistrācijas vnk pa retam interesantākās tēmas palasījis. Tāpat esmu izmantojis meklētāju lai atrastu vecus ierakstus, par man interesējošiem jautājumiem.
Tāpat neilgajā laikā ko šeit esmu man ir sanācis gan publiskas, gan privātās sarakstes ar dažām, un jā pēc šo sieviešu uzskatiem dažādos jautājumos es varu pateikt godīgi, ka man te daudzas liekas ļoti aprobežotas, nepatīkamas personības.
Bet tas neliedz man dažos jautājumos piekrist viņām.

Vispār te varētu gari rakstīt, bet pateikšu tikai vienu lietu kur jūs pilnībā par mani kļūdāties.

Esmu dzīvē (skolas laikā) apsaukāts par nūģi tāpat kā šeit, esmu dzīves laikā saukts par fašistu, par to, ka it kā man ir naids pret krieviem (pat ģimenē tā uzskata, esmu noturēts nezināmu iemeslu dēļ par geju (tāds neesmu), tāpat esmu noturēts par krievu (kad ātri runāju tad laikam izklausos pēc krieva :D), bet zināt ko pirmoreiz dzirdēju no jums? To, ka es ienīstot sievietes :D Lai gan tieši pretēji, esmu vienmēr aizstāvējis pret diskrimināciju, neiesaistos rupjajos jokos. Tas man baigi izbrīnīja, ka par mani te tā domā, jo ne džeki, ne sievietes ko dzīvē pazīstu nekad tā par mani neteiktu. Drīzāk otrādi, es varbūt par daudz nosodu dažus vīriešu netikumus, bet tādus brīnumus kā šeit es gan dzirdu pirmo reizi.
16.06.2016 12:32 |
 
Reitings 751
Reģ: 02.12.2015
Rvis/Vēstnesis - es neticu, ka sieviešu forumā, kur ir samērā maz aktīvo vīriešu, vienā laikā ir divi ļoti līdzīgi cilvēki, kuriem saskan tas, ka ir bezdarbnieki, ka neko neprot, attieksme saskan utt. Ar rvs profilu tu tiešām raksti sliktāk, ar Vēstneša centies atstāt gudrāku iespaidu, bet tas īsti nesanāk (varbūt jomas nepārzinātajiem, jo tu centies visu gari, plaši stāstīt tā, lai cilvēkam aizrunātu acis, bet ja cilvēkam ir nojauta par tēmām, ko tu raksti, tad ir smieklīgi). FB profilus vari uzrādīt - nesmīdini, man pašai tur ir divi profili, viens īstais, otrs citiem nolūkiem.
16.06.2016 12:29 |
 
Reitings 25
Reģ: 03.06.2015
Liktens vēstnesis nu tik vudrs un plaši domājošs! Tikai kāpēc šis unikums, apdāvinātais cilvēks strādā Rimi, nevis ir latviešu Dalailama. Parasti jau saka-tie, kas sev uzstāda visaugstākocinteligences līmeni un runā par to, kā citi nav tik "gudri", beigu beigās ir sadomājušies prastułi. Tu jau, protams, esi gudrāks kā šeit sastopamās ārstes, juristes, skolotājas. Visi tik sekli, tik tu vienīgais tik dziłš. Skumji dzīvot pasaulē, kur tu esi tik īpašs
16.06.2016 12:15 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Bet ja apskatijos, ja meitenes nepateiktu neieverotu. Viens izlogojas, otrs ielogojas. Un tresa taja laika te neradas. :-D Nav apgrutinosi uzturet vismaz 3 profilus aktivus? Elmo jaunkundz?
16.06.2016 12:14 |
 
Reitings 5954
Reģ: 08.07.2013
Liktens vēstnesis, nu Rvis arī bieži piemin "šauros uzskatus" :D Pie tu nesen parādījies, bet tev jau ir attieksme (kuras besī).
16.06.2016 12:10 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Tev ir loti saura domasana!Te lielaka dala pat nelasa tavus garos verbalos murgus. :-P Es vuedoklis pamatoju ar faktiem un dzives pieredzi. Tu ar pilnigi murgu, tavu sludinajumu ss.lv redzeju, tas atstaj pilniga murga iespaidu. Ko par tadu tevi tur runat vispar! :-D:-P Mizo talak kartupelus rimi.:-P
16.06.2016 12:07 |
 
Reitings 1584
Reģ: 29.05.2016
Nerea kādā ziņā?:-D

Esmu emociju cilvēks, tāpēc ja ārēji tas dēļ manas dabas reti kad izpaužas, tad iekšēji es bieži vien vāros. Sen neviens mani nebija izvedis no pacietības, kā te viena izveda ar aizskarošu apvainojumu man, tāpēc sarunāju (sarakstīju), ko nevajag.

Ja tas domāts, ka es kāds agresīvais, tad tieši pretēji:-D Es esmu par mieru, agresīvs kļūstu tikai tad kad man svētas lietas, uzskatus aizskar.

Piemēram man besī Rīdziniece, mēs esam ar pilnīgi dažādiem skatījumiem uz dzīvi. Ja es raugos plašāk, tad viņa tikai no sava skatu punkta. Bet ir atsevišķi komentāri kur pat es viņai piekrītu!
16.06.2016 12:05 |
 
Reitings 1584
Reģ: 29.05.2016
Rīdziniece es nesapratu...tu to par mani vai to, kurā tā rakstīja?

Ja par mani, tad zini, ka es te tāds vienīgais esmu!
16.06.2016 12:00 |
 
Reitings 5954
Reģ: 08.07.2013
dažām kuras riktīgi man besī ar saviem šaurajiem uzskatiem.

Šitais dara uzmanīgu :)
16.06.2016 11:59 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
vis, tev nebesī visu laiku logoties iekšā, ārā no sava Liktens Vēstneša profila uz Rvis profilu? vinai ir vel daudz profilu. Te vian sieviete te vecis... ka kuru mirkli gribas.:-D
16.06.2016 11:57 |
 
Reitings 1584
Reģ: 29.05.2016
Rvis, tev nebesī visu laiku logoties iekšā, ārā no sava Liktens Vēstneša profila uz Rvis profilu?


Šitas man norāva jumtu:-D Kāpēc tu iedomājies, ka es esmu Rvis? Mums pavisam savādāks rakstības stils, domu gājiens, uzskati. Jā dažās lietās varu viņam piekrist, tāpat kā dažās lietās piekrītu pat dažām kuras riktīgi man besī ar saviem šaurajiem uzskatiem. Bet tas man netraucē piekrist viedoklim, ja saskan kādā jautājumā. Līdzīgi kā saeimā NA ar Saskaņu arī dažos jautājumos spēj atrast kopsaucēju.

Un tad kad es šeit piereģistrējos, es speciāli uzsvēru, ka neesmu trolis vai kas tamlīdzīgs.

Ja tev aizvien māc šaubas, tad varu piedāvāt satikties tev man un Rvis. Vai arī iedot saiti uz manu soc.tīklu un Rvis uz savu, protams bez tālākas informācijas izpaušanas, kas es esmu (ja Rvis grib, protams vari viņa datus izpaust, manus gan nē). Tikai man ir bez bildes, bet tāpat var redzēt, ka ir reāla cilvēka profils, jo 99% man tur ir radi/draugi/paziņas. Redzēsi, ka esam dažādi cilvēki. Bet lūdzu bez pamatojuma mani neapvainot (neturēt par viltus profilu)!

P.S. Rvis kur tu izrāvi, ka Purvciems ir lētais gals? Purvciems tieši nav! Pārdaugavā tur vislētākie ir.
Purvciems ir pieprasīts, jo te ir salīdzinoši jauni (priekš padomju laikiem) dzīvokļi un ir ļoti laba satiksme un citas lietas.
16.06.2016 11:55 |
 
Reitings 7908
Reģ: 05.02.2011
es tiešām nekad nesapratīšu to bezjēdzīgo matu skaldīšanu par to, cik skaitās normāli, lai izdzīvotu vai dzīvotu. katra vajadzības un dzīves stils ir pilnīgi savādāks. viens var pelnīt to štuku un notriekt līdz pēdējam centam, otrs - dzīvot pieticīgi (bet ne sliktāk!), pusi atlikt un krāt kādam nākotnes mērķim, un neviens viņu neredzēs ar brenda somu vai ballējoties, bet vai tādā gadījumā ir vispār kaut cik objektīvi izdarīt jebkādus secinājumus, kurš no viņiem dzīvo labāk?

atbildot uz autores jautājumu - divu cilvēku normālai dzīvošanai man nepieciešams 2000eur+.
16.06.2016 11:49 |
 
Reitings 4962
Reģ: 24.08.2013
Marissa- Tiesi ta pat ka tu nekada zinja nevari spriest ka dzivo miljonaro un mazak turigi cilveki.


Taisnība! To šajā forumā vari tikai Tu! Jo Tev taču ir visas tās statistikas.
16.06.2016 11:47 |
 
Reitings 1653
Reģ: 25.05.2016
Ridziniece-Zini, es paradiju sevi ar to ka esmu centigs un atri macos. To sefpavara atzina. Ja man butu tads merkis- noteikti klutu pats par sefpavaru. Bet sii nav mana nozare. Tu gan, mana miljaa, labak neskrape pirkstinjus un turpini vien apkalpot dzerajus 8-):-)
16.06.2016 11:47 |
 
Reitings 4962
Reģ: 24.08.2013
Daenerys1, droši vien! :-D A es tāda neliete, ka bērnus negribu, naudu tērēju sev un tam, kas man patīk. Briesmīgi. Un vispār dzīvoju tāpat kā tie, kam naudas daudz mazāk, mans vīrs idiots, strādā, pelna, kaut gan tieši tāpat dzīvotu arī ar mazākiem ienākumiem.
16.06.2016 11:46 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits