Draudzenes

 
Reitings 34
Reģ: 10.08.2011
Dāmas!

Zinu, ka "sirds draudzenes" neatrodas vienā dienā, tas pierādās ar gadiem, kopīgiem pārdzīvojumiem un velmes kopt un saudzēt draudzību, bet... Varbūt ir vēl kāda, kas jūtas vientuļi, nesaprasta vai pat nezina, ko iesākt ar savu dzīvi...

Tik daudzi cilvēki no manas dzīves ir nozuduši vai kontakts galīgi noplacis ar tiem. Laikam es nemāku draudzeties:-D vai arī manas vērtības un intereses galīgi nevietā. Un es par to ļoti pārdzīvoju, kļuvu noslēgta, piesardzīga, skumja. Jā, esmu diezgan izteikta vienpate, bet pietrūkst, tik sasodīti pietrūkst labas draudzenes!

Tādēļ gribās iepazīt jaunus cilvēkus, sadraudzēties, varbūt sanāktu atrast labu draudzeni!:-) Varbūt kāda ar to meklē? :-)
12.06.2016 17:59 |
 
Reitings 45
Reģ: 10.07.2013
Hey es te tā mazliet novēloti drīz pārvācoa atpakaļ uz Jūrmalu varbūt šeit ir kāda iepazīties gribētāja no Jūrmalas puses ? :) pašlaik gan vēl dzīvoju Ziepniekkalna un protams neatteiktos iepazīties šeit ar kādu dzīvojošo esmu atvērtam viss jaizbauda vasaras pēdējās diena . Esmu 21 gadu veca pozitīva,atraktīva un draudzīga patīk daudz pāpļāt un dažreiz arī vinčiks garšo un citi labumi:)
15.08.2016 10:43 |
 
10 gadi
Reitings 680
Reģ: 29.01.2009
Gribas šito pacelt,gribas atrast kadu draudzeni,nezinu kur to vel varetu izdarit :-D
Ir jau draudzenes,bet vai nu dzivo arpus Rigas,vai vel kas,tā nu saprotu,ka ar draugu vien nepietiek vajag ari kadu ar kuru paklacot,aiziet kaut kur pasedet,varbut ari paballet,cik sen gan tas nav darits...8-)
Man 24,dzivoju Pardaugava un ja nu kadai ir interese uzrakstat (l):-)
21.08.2016 12:38 |
 
Reitings 191
Reģ: 10.07.2016
Čau meitenes! Lasu un priecājos par to cik atšķirīgas mēs esam (l) Nu feini! Ikviena no jums ar kaut ko sludinājumā spēj uzrunāt.
Pievienošos arī es!
Rīga, ziepniekalns, esmu 20 gadus jauna, patīk skriet un ir vēlme sākt nodarboties ar jogu, patīk daudz darīt, strādāt, bet tā lai pašai prieks (l) Neesmu ideāli kārtīga, pēc dabas spontāna un enerģiska, taču ikdienas dēļ nākas piebremzēt, tādēļ tā spontanitāte uzlec negaidot. Esmu dabas mīļotāja - ūdens, kalni, naktis, pilsētas (l) Ļoti patīk malkot vīnu pie jūras vai kādā terasē, klačojoties par nesvarīgām lietām. Šad tad patīk iedzert alu kādā klubā ar galda tenisu/biljardu vai pie jebkāda žanra kino. Ko tur daudz... rakstiet un tad jau varbūt kas sanāks...
08.09.2016 09:53 |
 
Reitings 191
Reģ: 10.07.2016
Up
30.11.2016 06:56 |
 
Reitings 237
Reģ: 14.10.2015
Es ari labprat ar kadu sadraudzetos.:)
Man 25.:-)
06.06.2017 19:41 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits