Apmatojums uz kājām (džekam)

 
Reitings 1584
Reģ: 29.05.2016
Sveiki. Esmu džeks (nē, neesmu viens no tiem troļļiem, un nav arī nepareiza orientācija) jau kādu laiku sekoju šim forumam, jo interesanti palasīt ko domā par vīriešiem.

Bet nu nolēmu izmantot šo iespēju un uzzināt par vienu jautājumu, kas mani moka.

Esmu jaunietis (starp 20-30 gadiem),smalkas uzbūves caurbira. Mani daba apveltījusi bagātīgi ar apmatojumu. Man sagādā raizes par kāju apmatojumu. Tur man ir riktīgi biezs un melnas.

Cik zinu, tad džekiem neskaitās labi dzīt nost spalvas no kājām. Bet manuprāt manā gadījumā labāk izskatītos bez...Tāpēc gribētu uzzināt pretējā dzimuma viedokli: Atstāt kā ir vai dzīt nost.

Pievienoju bildi cik aptuveni biezs apmatojums uz kājām ir:



Paldies par godīgām atbildēm!
31.05.2016 16:41 |
 
Reitings 1584
Reģ: 29.05.2016
Wallee es skaistumkopšanas jomā neesmu speciālists :-D Tāpēc uzdodu varbūt stulbus jautājumus;-)

Visticamāk sākumā mēģināšu ar epilatoru, ja nesanāks/nepatiks rezultāts tad varbūt iešu pie kādas meistares lai to lietu izdara.

Lai vai paldies visām(l)
01.06.2016 17:55 |
 
Reitings 61
Reģ: 21.03.2016
Sieviešu vāveres skaistuma dēļ pierod pie sāpēm, tā teikt - skaistums prasa upurus, bet, ka vīrieši savas olas atmato ar matu IZraušanu (es nerunāju par NOskūšanu) dzirdu pirmo reizi, tāpēc arī jautāju.
Autoram, ja vāverīte ir gluda, tas nenozīmē, ka meitenes tās skuj, vairums matiņus izrauj.
Es domāju, ka pēc patvaļīgas epilatora lietošanas Tu vispār bīsies no matiņu izraušanas, tāpēc tomēr ej uz salonu pirmo reizi, lai procesu veiktu komfortabli un droši, savādāk staigāsi ka izplūkārs gailis.
01.06.2016 18:34 |
 
Reitings 484
Reģ: 15.01.2016
Nav jau tas epilators nekāds briesmonis, no kura tik traki jābaidās :-D
01.06.2016 18:52 |
 
Reitings 1584
Reģ: 29.05.2016
Nu gan diskusija no kāju apmatojuma līdz pat sieviešu vāverītēm aizgājusi :D Man kā džekam galvenais lai smuki izskatās (gaumes jau dažādas, citam patiks, ka ap vagīnu ir matiņi), ne metode, kā tas tiek panākts.

Un tu mazliet esi pārpratusi diskusiju;-) Es vairāk biju domājis tikt vaļā no matiņiem uz kājām, nevis oliņām. Protams ja kādai ir ideja, kā no turienes atbrīvoties no liekā apmatojuma, tad uzklausīšu ideju.
Tevis minētais, ka skūt...tur ir ļoti plāna āda, kā rezultātā viegli iegriezt (ir gadījies), tāpēc nevienam neiesaku. labāks risinājums ir apgriezt ar šķērēm, bet tad kāda nedēļa jāpacieš, ka tur vis niezēs, jo matiņi būs asi.
Tas tā informācijai kādreiz jums draugs grib kaut ko tādu veikt.

Vispār šī tēma pārāk intīma pārvēršas...bet laikam šajā forumā pieņemts par tādām lietām runāt.

Bet par to epilatoru gan vairs īsti nezinu...tiešām tik traki sāp kad epilē (pareizi?)?
01.06.2016 20:32 |
 
Reitings 2290
Reģ: 19.10.2013
Par to sāpēšanu ar epilatoru katram savādāk, man tā sajūta kājām pat patīk, kā masāža, viena draudzene kā pielika klāt, tā kliegdama aizmeta pa gaisu to epilatoru un vairs nav klāt ķērusies.
uz tādu spalvu mežu gan varētu būt sāpīgāk, labāk 1x noskūt un pēc tam, pēc dažām dienām, kad drusku ataug, tad mēģināt ar epilatoru.
01.06.2016 20:48 |
 
Reitings 1584
Reģ: 29.05.2016
Laikam tā ir, ka jo garāki, jo sāpīgāk. Bārdu dzenot tas pats.

Var mēģināt papriekš ar skuvekli. Tikai laikam tad jāpērk vienreizlietojamais, jo ar elektrisko, kas man ir jābrauc pāri vienai un tai pašai vietai vairākas reizes līdz nodzen.

Ok, paldies, par padomu.
01.06.2016 20:59 |
 
Reitings 61
Reģ: 21.03.2016
Autor, nesatraucies, tavas olas mani neinteresē un tās es neaprunāju. Es vispārīgi jautāju,vai kādai vīrietis to vietu vaksē/ epilē, bet tā arī neviena neatbildēja, kā tikai, ka vāverītes un oliņas esot abas jūtīgas. Visi mani puiši ir skuvuši savas oliņas un neviens nav sagriezies, bet zem vaska, epilatora viņi negultos.
01.06.2016 23:01 |
 
Reitings 1584
Reģ: 29.05.2016
vikra nezinu gan...varbūt ja vienīgi kārtīgi nostiepj ādiņu, lai nav nekādu kroku un tad lēnītēm ar skuvekli. Varbūt pie vainas ir pumpiņas uz olām (cik esmu lasījis, tādas esot daudziem), jo nav jau tā vieta līdzena, bet gan grubuļaina, dēļ tām pumpiņām.
Lai vai kā ar skuvekli, gan vairs savām olām neskaršos.
02.06.2016 20:30 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits