Apmatojums uz kājām (džekam)

 
Reitings 1584
Reģ: 29.05.2016
Sveiki. Esmu džeks (nē, neesmu viens no tiem troļļiem, un nav arī nepareiza orientācija) jau kādu laiku sekoju šim forumam, jo interesanti palasīt ko domā par vīriešiem.

Bet nu nolēmu izmantot šo iespēju un uzzināt par vienu jautājumu, kas mani moka.

Esmu jaunietis (starp 20-30 gadiem),smalkas uzbūves caurbira. Mani daba apveltījusi bagātīgi ar apmatojumu. Man sagādā raizes par kāju apmatojumu. Tur man ir riktīgi biezs un melnas.

Cik zinu, tad džekiem neskaitās labi dzīt nost spalvas no kājām. Bet manuprāt manā gadījumā labāk izskatītos bez...Tāpēc gribētu uzzināt pretējā dzimuma viedokli: Atstāt kā ir vai dzīt nost.

Pievienoju bildi cik aptuveni biezs apmatojums uz kājām ir:



Paldies par godīgām atbildēm!
31.05.2016 16:41 |
 
Reitings 1584
Reģ: 29.05.2016
Es visām šīm skaistumlietām nepievēršu lielu verbu. Es uzskatu, ka ja es sāktu staigāt par saloniem un visādām procedūrām ar mani nebūtu kaut kas riktīgi...

Man galvenais lai izskatos civilizēti sakopts + higiēna. Tāpēc šeit izveidoju šādu diskusiju.

Man par brīnumu daudzām patīk tik tumšs, biezs apmatojums uz vīrieša kājām. Biju domājis ka labāk patīk estētiskāks apmatojums.

Bet galvenais kas mani vienmēr ir radījis diskomfortu ir vasarā, kad jāstaigā ar džinsenēm, pastiprinātā svīšana, kā rezultātā ir pretīga sajūta no mitrajām spalviņām. Tā ir lielākā problēma...
31.05.2016 20:13 |
 
Reitings 790
Reģ: 08.11.2015
novaksēt starp uzacīm var arī mājas apstākljos:) bonuss tam ir tāds, ka lēnāk ataug :)
31.05.2016 20:18 |
 
Reitings 1584
Reģ: 29.05.2016
To dara ar tām strēmelēm? Ja lēnāk augs, tad varētu izmēģināt.
31.05.2016 20:21 |
 
Reitings 790
Reģ: 08.11.2015
jā, ar strēmelītēm. var nopirkt arī tādas strēmelītes, kur tas vasks ir jau virsū( nav jāpērk atsevishkji un jāsilda:)
31.05.2016 20:49 |
 
Reitings 5497
Reģ: 31.01.2013
Jap. Un ir mazās strēmelītes, kas uzacīm bus kā reiz.
31.05.2016 20:53 |
 
Reitings 1584
Reģ: 29.05.2016
Ok, izmēģināšu. Varbūt ir labāks rezultāts nekā skujot.

Intereses pēc tās strēmeles jau nevar izmantot priekš matiņiem uz olām ?
31.05.2016 21:02 |
 
Reitings 5497
Reģ: 31.01.2013
var
31.05.2016 21:04 |
 
Reitings 5533
Reģ: 26.01.2015
Es uzskatu, ka ja es sāktu staigāt par saloniem un visādām procedūrām ar mani nebūtu kaut kas riktīgi...


Es atkal uzskatu, ka nav riktīgi staigāt riņķī ciešot no diskomforta un neiet uz salonu, ja tev tur var palīdzēt. Vaska strēmelēm mājās vajag ietrennētu roku un uz tādu mežu tev visas kājas būs asiņainas. Beigās būs vairāk bēdas nekā jēgas. Aizej uz salonu, pie reizes pārkāpsi saviem mazvērtības kompleksiem. Ne jau spalvu daudzums vai mazums uz kājām, miesasbūve vai muskuļu daudzums definē vīrieti, bet gan spēja ar pašcieņu darīt to, kas tev vajadzīgs, lai justos labāk pašam savā ādā.
31.05.2016 21:05 |
 
Reitings 790
Reģ: 08.11.2015
+++NordicBelle.
Kājas gan ar vasku nevaksē pats, to pat es pati nemācētu..bet starp uzacīm-mierīgi:)
31.05.2016 21:11 |
 
Reitings 1584
Reģ: 29.05.2016
NordicBelle tās vaska strēmeles te bija domātas par uzacīm, man viņas aug kopā. Šobrīd vnk idzenu to vietu, bet ar tām strēmelēm izklausās labāk.
Un vai tad tik sarežģīti ar viņām darboties?

Kas attiecas uz salonu apmeklēšanu...

Jā, man rada diskomfortu slapjš apmatojums (no sviedriem) uz kājām un olu apvidū. Metas arī pumpiņas. Bet ja es apmeklētu salonu lai man likvidētu šajās vietās apmatojumu,tad man būtu jāpārkāpj pāri sev, jo man tādas procedūras nesaistās vīrišķīgas. Kur nu vel, ja meistare ņemtos ap manu ''mantību''. Es tiešām nesaprotu, kā tādas procedūras var veikt bez kauna sajūtas...

Un nepiekritīšu, ka nav svarīga miesasbūve...šo forumu uzgāju, kad meklēju info par savu miesasbūvi. Palasot ir skaidrs, ka 99,9% izvēlas labāk resnus, nevis tievus (labi, ka neesmu maza auguma), bez muskuļiem. Ja būtu sieviete, tad no manis sanākt modele :D

Lai vai kā paldies visām (visiem) par padomiem. Rudenī izmēģināšu kājas ar ar epilatoru nodzīt.. Un paldies par ieteikumu uzacu problēmai. Nebūtu iedomājies nekad par tādām vaska strēmelēm.
31.05.2016 21:26 |
 
Reitings 5533
Reģ: 26.01.2015
Es nesaku, ka miesasbūve nav svarīga, es saku, ka tā tevi nedefinē kā vīrieti. Runājot par kaunu - kā tev šķiet kā notiek bikini vaksēšana sievietēm?
Un ar tām uzacīm ļoti uzmanīgi, lai netīšām nenoraujas par daudz. Noteikti sagādā arī pinceti. Vispirms ar vasku izrauj tikai pašu vidu un tad ar pinceti var izraustīt maliņas, bet uzmanīgi, lai nav par tālu.
31.05.2016 21:40 |
 
Reitings 1584
Reģ: 29.05.2016
Neesmu interesējies par šīm lietām, bet visticamāk, ka noguļas un papleš kājas. Un meistare rīkojas.
Bet tas ir mazliet savādāk...sievietēm tomēr ''nesacelsies''.

Kas attiecas uz kājām, man pats par sevi ir kauns ka mani kailu/puskailu pēta. Pludmalē nekas, jo tur neviens neskatās virsū (vismaz es tā domāju), bet piemēram pie ārsta, kad vajag vnk augšdaļu atkailināt, man nav ērtības. Zinu, kompleksi, bet ko tu tur padarīsi.
Ģērbtuvēs kopā ar džekiem arī nejūtos ērti, kur nu vel ja kādai sievietei esmu uz ''paplātes''.

Tā kā šis ir anonīms forums, tad izstāstīšu īsumā vienu gadījumu: Man bija kādi 11-12 gadi, neatceros vairs. Man skolā bija jāiet uz ārstniecisko vingrošanu (stājas dēļ). Un vienreiz man nodarbības laikā sacēlās. Un to caur šortiem varēja labi redzēt...kopā ar mani vingroja vel trīs meitenes. Padomājiet paši kāda reakcija varēja būt no viņu puses.

Varbūt esmu pārāk kompleksains, pārāk kautrīgs, bet es tur nevaru neko izdarīt. Es labi apzinos, ka mans ķermenis nav tas tā teikt iekārojamākais. Es necenšos tēlot to, kas neesmu.

Visu šo pārnesot uz tēmu.Lai ietu uz salonu, lai atbrīvotos no matiņiem uz kājām un oliņu apvidū, tad man būtu sev jāiestāsta, ka viss kārtībā, tas nav nekas apkaunojošs, ka tevi puspliku, kailu redz. Man nav tik bieza āda...

P.S. Atvainojos par lielo teksta blāķi.
31.05.2016 22:08 |
 
Reitings 5533
Reģ: 26.01.2015
Nu, bet kas tad tev to pašapziņu cels un no kompleksies atbrīvos, ja ne tu pats?
31.05.2016 22:15 |
 
Reitings 790
Reģ: 08.11.2015
saprotu Tavu kautrību, bet centies par to nedomā tā. njem vērā faktu, ka cilvēki ir profesionālji un vinji par to tā nedomā un uz Tevis tādā veidā neskatās. :)
Pastāstīšu vienu piemēru no dzīves- bija dzemdības vienai sievietei, vinja aizbraucot uz slimnīcu ieraudzīja vienu ljoti simpātisku ārstu staigājam pa gaiteni. Dzemdības sākās, nu jau Tuvu beigām- vecmātei pievienojās asistējošais ārsts, ienāca dzemdību telpā...un vinja skatās- tas pats simpātiskais ārsts..a vinja tāda...asinjaina, nosvīdusi, pārgurusi. Šeku, reku, asistējošais ārsts nāk skatīties vai nav plīsumi :D Sieviete apmulst, nosarkst, bet priecājas, ka to tāpat nevar redzēt, jo vinja jau ir pārsvīdusi un visa sarkana :))))
prople dont mind:)
31.05.2016 22:20 |
 
Reitings 1584
Reģ: 29.05.2016
Tā jau ir:-D

Bet vai tu pati apgrieztā scenārijā (meistars vīrietis) tā darītu? Nebūtu milzīgs kauns?

Es zinu, ka esmu par daudz kompleksains, bet es nemāku pārkāpt viņiem. Runāt no malas ir viegli, bet kā lai pārkāpj uzskatiem, ko sabiedrība skandina?
Ņemsim par piemēru policistus. Labprāt strādātu, bet nevaru izpildīt vīriešu normatīvus, kamēr sieviešu, ja patrenētos mazliet, mierīgi izpildītu.
Valda uzskats, ka vīrietim jābūt stipram, lielam (pēc diskusijām saprotu 1.9, pietrūkst mazliet man :D), ''mamutam''.
Bet kā lai nerodas kompleksi? Es tak kaulu uzbūvi,ātro vielmaiņu nevaru izmainīt. Jā, teorētiski cilājot lielos svarus un ēdot pareizi var sasniegt normālu miesasbūvi. Lai gan tiek daudz staigāts, skriets, bet tās nolādētās kājas cik tievas ir tik ir.

Un tā kā esmu darba meklējumos, tad esmu saskāries ar tādu lietu, ka piesakos uz pārdevēja amatu, bet man piedāvā krāvēja...

Pusaudža gados esmu pietiekoši apsmiets par savu izskatu, tāpēc visu šo kopā summējot man ir kompleksi, kuriem ir sarežģīti pārkāpt. Ko tur padarīt - tāda dzīve.
31.05.2016 22:32 |
 
Reitings 1584
Reģ: 29.05.2016
cherette intresanta situācija :D
31.05.2016 22:34 |
 
Reitings 1714
Reģ: 15.08.2012
Vispār apmatojuma esamībai/neesamībai nav nekāda sakara ar higiēnu. Tikai atbilstība katra estētiskajiem priekšstatiem, kā labāk. Sviedru aromātu daudz vairāk ietekmē nevis spalvas, bet ēdiens.
31.05.2016 23:27 |
 
Reitings 549
Reģ: 22.12.2013
Liec savas kajas miera! :-) Virietis, kurs kompleksu makts censas savas iedomatas nepilnibas risinat ar sieviskigam metodem, manas acis zaude savu viriskibu.
31.05.2016 23:43 |
 
Reitings 485
Reģ: 29.01.2009
Manuprāt, pilnīgi normālas vīrieša kājas. Nezinu ko Tev vajadzētu darīt, lai nejustu diskomfortu, bet no estētiskā viedokļa,viss ok ;) Daudz labāk par gludām kājām :D
31.05.2016 23:52 |
 
Reitings 2357
Reģ: 17.02.2016
Patiešām?! :-D Liec kājas mierā, viss ar viņām kārtībā. Ja svīst džinsās, varbūt ir iespēja vilkt šortus?!
31.05.2016 23:58 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits