,,Tu esi dēlis" jeb ,,Aizej uzber mēslojumu"

 
Reitings 83
Reģ: 31.12.2015
Sveiki! Es to vairs nevaru izturēt. Mani skolā regulāri/bieži sauc par dēli, jo man ir ļoti mazas krūtis. Nu ko var gribēt puiši no 13 gadu vecas meitenes? Es vēl tikai attīstos, bet viņiem to nav iespējams ieskaidrot. Viņi iet man aiz muguras un saka - Ei dēli, aizej uzber mēslojumu virsū. Varbūt uzcel sev beidzot māju. Es to vairs nespēju panest. Katru vakaru es iekrītu gultā un sāku raudāt, jo pa dienu paciestais vakarā burtiski gāžas no manis ārā. Mamma teica, ka man viņi ir jācenšas ignorēt, bet tas vairs nav iespējams. Skolā man acīs saiet asaras un tad es cenšos ātri tikt līdz tualetei, lai noslaucītu acis. Man pat mājās nav miera no viņiem. Viņi man WhatsApp raksta visu laiku - Dēlis. Ir brīži, kad cenšos izdarīt pašnāvību...Lūdzu palīdzat ar ieteikumiem, kā viņiem kautko ieskaidrot un kā viņus atkal censties ignorēt/ kā izveidot ,,kupolu" ap sevi pret visu negatīvo...Paldies, ja kāda tiešām cenšas man palīdzēt...:'-(:'-(
31.05.2016 13:40 |
 
Reitings 75
Reģ: 08.01.2016
Ieteikt 13 gadīgai meitenei ģērbt push up krūšturus un krūtis izceļošus krekliņus o_o WTF. Tas laikam tikai cosmo iespējams.

Sāc ar to, ka nobloķē viņus whatsapp. Mēģini nepārdzīvot tik ļoti. Vienīgais variants ir sākt viņus ignorēt, nepievērst teiktajam uzmanību, pasmieties par viņu stulbumu. Drīz šis ''joks'' kļūs garlaicīgs. Tajā vecumā cilvēki tiešām ir nedaudz traki, bet tas drīz pāriet.
31.05.2016 15:18 |
 
Reitings 8968
Reģ: 29.01.2009
Spīdola, es domāju ātrāk nekā rakstu :D biju domājusi vienas dienas laikā :D
31.05.2016 15:18 |
 
Reitings 6037
Reģ: 30.10.2010
Nu tad gan :-D
31.05.2016 15:22 |
 
Reitings 237
Reģ: 14.10.2015
Es Tavā vietā noteikti ignorētu,neņemtu vienkārši to tik tuvu pie sirds.
31.05.2016 15:25 |
 
Reitings 213
Reģ: 25.11.2015
Ilgi domaaju kaadu padomu lai tev dod - no seerijas '' viss buus ok, paaries/izaugs '', jeb arii ieteikt tev kaut kaadu riebekliibu, un nolaisties liidz idiotu liimenim... Es kaa pieaugusi un apziniiga sieviete izveelos otro :-D Taatad, aizej uz Narvesenu, nopeerc ZZ starta komlektu pa 0,99 centiem, ieliec savaa androiidaa... Un aizsuuti uz to kraanu numuriem sms bomber :-D Vismaz kaadu laiku buus miers.
31.05.2016 15:28 |
 
Reitings 8968
Reģ: 29.01.2009
west, labs ieteikums!
nobombī ar tesktiem no sērijas! galvā cāļa smadzenes, a biksēs pat cāļa izmēra nav :D
un paraskties, ka sexīgā pielūdzēja :D
31.05.2016 15:30 |
 
Reitings 802
Reģ: 15.12.2015
pa lielam tu neko tur baigi nevari mainīt, kādas krūtis tev ir, tādas ir un tas, ka klases puišiem tukšums galvā, tur neko arī neietekmēsi. vienkārši varbūt beidz par to tik ļoti pārdzīvot, tāpat tas beigsies tikai tad, kad viņiem prātiņš izaugs. tagad vasara, nebūs viņi jāredz. Zinu jau, ka viegli pateikt - nepārdzīvo, ignorē utt, jo klase un 'statuss' skolā tajā vecumā ir svarīgākais kas vispār var būt, taču realitātē tā nozīmība ir nulle. skolu pabeigs, katrs aizies uz savu pusi un nevienam, NEVIENAm neinteresēs cik populārs tu biji skolā, vai tevi apsmēja vai nē, jo vērtēs tavu saprātu, inteliģenci un kāds cilvēks visā visumā esi.
es skolā biju riktīga outsaidere. sākumā protams es gribēju būt populārā utt, bet tas ir tāds vecums. mani neapsmēja, bet es nekad nepiedalījos klases pasākumos un baigi nečupojos ar meitenēm, jo man viņu popularitātes un cacu padarīšanas bija garlaicīgas. man bija pilnīgi citas intereses un uz skolu gāju tikai lai mācītos, nevis čupotos ar skolas biedriem. nu un tagad... nesen uzskrēju vienai 'populārajai' meitenei virsū, skolas laikos mani pilnīgi ignorēja un neaicināja savu populāro bariņā, bet tagad tik ļoti interesējas par mani, tik ļoti grib ar mani laiku pavadīt, kamēr man ir pilnīga vienaldzība. nu esmu kā outsaidere vairāk sasniegusi un man ir interesantāka dzīve kā viņai.. nu neko darīt, tā dzīvē notiek. tāpēc lūdzu lūdzu, koncentrējies uz sevi un savu dzīvi, nedzīvo citiem, neizdabā citiem, neraudi par citiem un ko viņi saka, dzīvo sev, esi tāda kāda sev patīc. būs labi. :)
31.05.2016 15:32 |
 
Reitings 213
Reģ: 25.11.2015
Es gan ieteiktu palikt anoniimai (skat. ieteikumu par jaunu nr.), jo savaadaak var izkjert pa galvu (tad kruushu probleema kaadu laiku nebuus aktuaala - arii labi) :D
Tekstaa ieraksti kaut ko neitraalu, kaut vai vnk ''suck my ...''
31.05.2016 15:33 |
 
Reitings 8968
Reģ: 29.01.2009
nu loģiski, ka anonīmai!! bet nu raksti visādus aizvainojošus tekstus, tā, lai džeks iestresot sāk :D
31.05.2016 15:38 |
 
Reitings 949
Reģ: 03.02.2016
Mīļā sirds, neķer kreņķi. Es klasē biju pirmā, kam sāka augt krūtis. Mani saukāja par Pamelu Andersoni, jo redz kādai jau ir krūtis :-D Viņi jau apceļ, jo redz, ka tu to tā uztver. Ja tu pagriezīsies ar smaidu pret viņiem un pateiksi- "būtu labāk pats sev šur tur mēslojumu uzbēris".. Viņiem ar laiku apniks jo tu vairs par to nepārdzīvosi. Man ar nepatika sākumā, centos vilkt platus džemperus, lai neredzētu neko. Pēc tam apnika, vnk ar smaidu to visu uztvēru, ka nabaga mazie puikas ko tādu dzīvē nav redzējuši, tāpēc sajūsminās.
Tā ka- galvu augšā, smaidu uz lūpām, un dod prettriecienu par maziem krāniem :-D:-)
31.05.2016 15:40 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Ļoti iespējams, ka pēc vasaras viņiem vairs nešķitīsi interesants apsmieklu objekts, tāpēc vnk nogaidi.
Par atbildēšanu - pamēģināt vari, bet rēķinies, ka viņi atbildi parādā arī nepaliks. Var nākties par sevi uzzināt vēl daudz "interesantu" lietu. Šajā vecumā bremžu nav. Vienīgais mierinājums, kad tas nonāks līdz absurdam, tad tev vairs nebūs sāpīgi, jo tas viss skanēs pārāk tizli.

Daudzi puikas tavā vecumā ļoti pārdzīvi par savu augumu - meitenes parasti klasē par daudziem ir garākas. Un viņi baidās, ka paliks īsi. Vari aizskart arī ar šo faktu, ja kāds no apvainotājiem ir maza auguma.

Bet vispār uztver to mierīgāk. Mēģini tā puspajokam uz to skatīties - kā prāta spēli un mēles mežģi. Patrenējies dot pretī atbildes, bet neciklējies uz saturu. Tas saturs nav būtisks, jo nav patiess! Izaugsi un viss tev būs labi!
31.05.2016 15:40 |
 
10 gadi
Reitings 530
Reģ: 23.04.2011
Mēs visas varētu kko uzrakstīt puišiem.
Bet pēc tam numuri aizies neceļos. Un kad sāksies radio skonto akcija par mašīnu uz nezināmu nr. atbildēšu "mans mīļākais radio ir rādio skonto" a tur otrā gāja kāds mazais.
31.05.2016 15:41 |
 
10 gadi
Reitings 530
Reģ: 23.04.2011
Parisa Hiltone arī ir ar mazām krūtīm un lielu pēdu,bet paskat pasaulē zināma.
31.05.2016 15:43 |
 
Reitings 1937
Reģ: 18.05.2016
Es arī tanī vecumā biju dēlis. Maziņa, tieviņa. Visas sāka nēsāt krūšturus kaut kādus, bet man īsti nederēja neviens. Tad visām bija mode jokities un raut lencītes draudzenēm, lai palepotos ar krūšturi. Es biju mazā auguma pelīte, pārējās domāja, ka skaistules. Līdz kad man palika 15, man izauga ļoti lielas krūtis un sievišķīgas formas, tā ka klasesbiedriem pārējās meitenes palika vienaldzīgas un viņas tad atkal centās ieriebt, bet nesanāca. Tāka, nevar zināt kāda izveidosies tu un kādas pārējās, varbūt puišiem nāksies nožēlot.

P.s atbildi, ka esi skaista tāpat. Ka 13 gados negribētu izskatīties pēc mazās sievietes :-)
31.05.2016 15:49 |
 
10 gadi
Reitings 936
Reģ: 01.10.2009
Es atkal biju klasē mieča ar lielākajām krūtīm, turklāt ļoti agri man sāka attīstīties viss. Sestajā klasē uz urrā jau tās krūtis gāja. Nav tā, ka tas uzreiz baigi viegli bija. Tāpat bakstīja un apcēla un raustīja. Protams, it kā jau viņiem patika... bet nu tajā vecumā puišeļi ir tādi kādi ir un simpātijas izrāda apmēram tāpat kā antipātijas. :-D
Man veids kā tiku galā - sadevu visiem pa muti tā, ka baidījās man kaut ko teikt. :-D Bet tas nav mans ieteikums tev. Tā ir tikai mana pieredze un mans veids kā tiku galā ar tiem āpšiem.
31.05.2016 15:56 |
 
Reitings 1126
Reģ: 09.04.2016
Par dažiem ieteikumiem Semicolon sajūsmā lauž krēslus. :D Nē, nopietni! Parādi viņiem, ka neesi uz mutes kritusi! :)
31.05.2016 16:07 |
 
Reitings 3934
Reģ: 01.04.2011
Vēl viens ieteikums-ierakstīt telefonā to, ko puikas klasē runā. Tad savākto materiālu nodot beztabu un informēt, kurā skolā ir tāda problēma un lai noskaidro, kāpēc to skola nerisina.
Es nesaprotu vecāku nostāju šādās situācijās. Bērns ikdienā cieš no morālās vardarbības, bet viņam iesaka "neņemt galvā" :-O
Būtu tu mana meita, tie pajoliņi dabūtu trūkties! (e)
31.05.2016 16:09 |
 
Reitings 6037
Reģ: 30.10.2010
Man sestajā klasē sanāca konflikts ar klasesbiedreni. Viss sākās ar to, ka viņa salauza manu ilgi audzēto pupu (bioloģijas projekts), par ko dabūju desmitnieku. Sākās kaut kādi apvainojumi no viņas puses, neatceros vairs īsti, par ko. Laikam par to, ka pārāk labi mācījos. :D Bet nu man bija rezervē viņai sakāmais - tā kā viņa bija ļoti īsa augumā, saucu par punduri (nav jauki, zinu) un vienreiz, kad pēc asākas vārdu apmaiņas viņa gribēja nākt kauties, sadevu ar netīru slotu pa viņas garajiem matiem. Viņa nevarēja izdarīt neko, jo mūs mēģināja izšķirt (un mani aizstāvēt) mans klasesbiedrs, kurš bija mans draugs (bet slota bija gara, varēju trāpīt :D ). Tā nu tas konflikts arī pastāvēja līdz pat divpadsmitās klases beigām un pēc tam jau galvenokārt no viņas puses, bet sākās ar to nabaga sasodīto pupu. :D


Ko es gribēju pateikt - tajā vecumā bērni ir nežēlīgi un var sākt apsmiet par jeb ko. Galvenais iemācīties nepalikt atbildi parādā (parādīt, ka nevar kāpt uz galvas), bet tai pat laikā neņemt dziļi pie sirds.

Viss dzīvē plūst un mainās. Viņa, lai arī toreiz un vidusskolā, skaitījās populāro meiteņu bariņā, bet tā popularitāte jau nebija ne uz ko jēdzīgu balstīta - vieni tusiņi, nemācīšanās, utt. Šobrīd vairs ļaunu prātu neturu, drīzāk man viņas ir žēl. Palika stāvoklī jau vidusskolas beigās, studēt neaizgāja, dzīvo mazpilsētā, tas pats vecais dzeršanas dzīvesveids, kas jau skolas laikā bija raksturīgs, utt. Tā ka, man šķiet, ka viss nāk atpakaļ. Lai jau apceļ, ja viņiem no tā kļūst labāk, gan kādreiz dzīve atspēlēsies.
31.05.2016 16:20 |
 
Reitings 1416
Reģ: 25.06.2012
Spīdola, ļoti sulīgs notikumu atstāstījums :D Nosmējos !
31.05.2016 16:22 |
 
Reitings 6037
Reģ: 30.10.2010
Žēl, ka nav kāds, kas aizstāv tai klasē. Man līdz sestajai klasei bija labākais draugs - klases huligāns. Viņš pat skolotājām varēja aizbāzt muti, kur nu vēl klasesbiedriem. :D tā kā viņu respektēja, tad arī man automātiski bija drošība no visādiem apsmējējiem/konfliktētājiem. Pēc tam viņš mainīja skolu un tik forši vairs nebija.
31.05.2016 16:29 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits